FAV

FAV

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-26 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Sprawdzajcie zajawkowe street-video od FAV-a i Junesa. Obraz powstał do numeru "Witam, żegnam" z płyty "Deptak wartości", której premiera odbyła się prawie rok temu. Za produkcję muzyczną w kawałku odpowiada Kuoter, a za gramofonami stanął DJ Te. Obecnie FAV pracuje nad nowym materiałem pt. "Coś za coś" z producentem Uniqiem, a Junes ostatnio wypuścił płytę "Acrux" z Młodzikiem i DJ-em Dankiem.

Tagi:
video
dodano: 2014-02-24 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Vibe2NES - Vibe Tu Jest (prod. Kuoter, cuty DJ Te)

Vibe2NES oraz UrbanCity.pl prezentują teledysk do numeru "Vibe 2 Jest". Kawałek jest przywitaniem nowych członków w ekipie V2N - Ducha i Czeskiego oraz producentów PTK i Uniqa. Stanowi on również zapowiadź mixtape'u Vibe2NES. Oprócz nowych reprezentantów usłyszymy zwrotki FAV-a, Sokera, Wichra, Arskiego, Konika oraz Junesa. Za produkcję odpowiada Kuoter, a za cuty i skrecze DJ Te. Realizacją video-klipu zajęło się MVPclips.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-02-01 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

O FAVie nie słyszałem za wiele przed zapoznaniem się z "Deptakiem Wartości", jedynie za sprawą dwóch numerów wrzuconych do sieci. Poniekąd lubię tego typu płyty, ponieważ zazwyczaj gospodarz chce pokazać się na niej z jak najlepszej strony, by z buta wejść do głowy słuchaczy, przy jednoczesnym zachęceniu do czekania/sprawdzania kolejnych płyt/luźnych numerów. Połowicznie Krystianowi udało się uzyskać ten efekt, ale wszystko po kolei.

Tagi:
dodano: 2014-01-31 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wraz z wydawnictwem Vibe2NES przedstawiamy album "Deptak Wartości". Jest to pierwszy krążek, który Vibe2NES ma przyjemność wydać w tym roku. Autorem płyty jest debiutujący przed szerszym gronem słuchaczy, młody i zdolny raper FAV, pochodzący z Nowego Dworu Mazowieckiego. Płytę uzupełniają świetne produkcje (m.in. Kuotera, Uniqa, czy ka-mela), goście - Junes i Paweł Lewczuk oraz DJ-e: Danek i Te. Poligrafią i grafikami promocyjnymi zajął się zey. Deptak Wartości to materiał dydaktyczny dla osób starających się zminimalizować ilość popełnianych błędów do minimum. Na okładce powinien dodatkowo widnieć napisy - "Nie próbujcie tego osobiście" oraz "Wartości zostały zdeptane celowo". Wszystkie kawałki są utrzymane w klasycznym stylu za który odpowiada kompozycja surowych sampli, trafnych cut'ów oraz brudnego wokalu. - tak o swojej płycie mówi jej autor. Nie lada gratką dla kolekcjonerów może stanowić fakt, że wydanie fizyczne ukazało się w limitowanym nakładzie jedynych 150 sztuk, w cenie 15 PLN. Zamówienia możecie składać pod tym linkiem. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, link do odsłuchu materiału, a także możliwość darmowego pobrania krążka.

dodano: 2014-01-26 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Z dumą prezentujemy promomix w formie video albumu "Deptak Wartości". Autorem krążka jest debiutujący przed szerszym gronem słuchaczy raper FAV. Odsłuch płyty na Youtube, wraz z opcją pobrania MP3 już 31 stycznia br. (piątek). Już teraz można składać zamówienia na preorder limitowanej (tylko 150 sztuk) wersji fizycznej w cenie jedynych 15 PLN (jewel-box) pod tym adresem. Płyta ukaże się za pośrednictwem wydawnictwa Vibe2NES. Z tracklistą materiału i z videopromomixem możecie zapoznać się w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2014-01-18 21:10 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Przedstawiamy street singiel "Sezon Na Refleksje" autorstwa FAV-a. W numerze gościnnie pojawia się inny reprezentant Vibe2NES - Konik. Bit został wyprodukowany przez Jacę, a za cuty i skrecze odpowiada DJ Danek. Grafiką zajął się Zey. Street singiel zapowiada album "Deptak Wartości", lecz nie pojawi się na nim. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu, a ponadro możecie zapoznać się z tracklistą płyty, której premiera wyznaczona jest na 31 stycznia 2014 roku i znajdziecie szczegóły dotyczące preorderu.

Tagi:
video
dodano: 2013-11-29 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

FAV - Podpis / Sezon na refleksje (prod. Natz, cuty DJ Danek / prod. Jaca, cuty DJ Danek) - ONE-SHOT

Przedstawiamy spontaniczne video, w formie one-shot'a, promujące zbliżający się wielkimi krokami album FAV-a pt. "Deptak Wartości". Obraz został nakręcony do dwóch zwrotek z dwóch różnych numerów. Pierwszym z nich jest "Podpis" na bicie Natza, a drugi to "Sezon na refleksje" produkcji Jacy. Gramofonowe smaczki w obu numerach zapewnił DJ Danek, a video zrealizował Ołrajt. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, a także szczegóły odnośnie preorderu wydawnictwa.

Tagi: