PMM

PMM

video
dodano: 2017-04-29 16:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Głowa z ekipy PMM od piatku ma za sobą wypuszczenie swojego pierwszego solowego albumu. "Jak nie dzisiaj, to kiedy?" to 15 utworów, w których oprócz rapera pojawiają się m.in. Paluch, Sobota, Cywinsky czy Łona. Muzyką natomiast zajęli się Tom Sweden, Uraz, PSR oraz Webber.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-22 14:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Głowa PMM udostępnił teledysk do utworu "Gdybym", który znajdzie się na jego nadchodzącej płycie "Jak nie dzisiaj, to kiedy?". Gościnnie w kawałku pojawiają się Sobota oraz Roma. Za produkcję muzyczną odpowiada PSR. Album Głowy zostanie wydany 28 kwietnia.

video
dodano: 2017-04-06 22:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Głowa PMM opublikował kolejny teledysk zapowiadający jego pierwsze solo. Producentem numeru "Mocniej od nich" jest Uraz, a klip zrealizowała ekipa Stoprocent. Wcześniej raper zaprezentował video do "Trzeba". Album "Jak nie dzisiaj, to kiedy?", na którym znaleźli się tacy goście jak Paluch, Sobota i Łona ukaże się 28 kwietnia.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-05 19:11 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant składu PMM, Głowa, szykuje się do wydania swojej solowej płyty. Projekt zatytułowany "Jak nie dzisiaj, to kiedy?" ukaże się 28 kwietnia pod szyldem StoproRap. Wśród gości znaleźli się m.in. Paluch, Sobota, Łona, Bonson, Cywinsky i Rena. Z kolei za produkcją muzyki stoją PSR, Uraz, Tom Sweden oraz Webber.

video
dodano: 2017-03-21 15:47 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Głowa ze szczecińskiego składu PMM zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącego solowego albumu. W kawałku "Trzeba" udzieli się Paluch i Wężu z PMM, a całość wyprodukował Tom Sweden.

video
dodano: 2016-02-12 17:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Od dziś z okazji oficjalnej premiery we wszystkich dobrych sklepach muzycznych dostepny jest album Węża PMM pt. "Wiadomość". Z tej okazji na kanale StepRecordsTV pojawił się premierowy klip do numeru "Powiedz" z gościnnym udziałem Głowy. To już czwarty teledysk promujący wydawnictwo. "Wiadomość" dostępna jest w salonach sieci Empik oraz sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Krążek pojawił się nakładem wytwórni PMM Records, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Tagi:
video
dodano: 2016-01-22 19:31 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Wężu PMM udostępnia kolejny klip promujący album "Wiadomość". W numerze „Nowy Horyzont” gościnnie udzieliła się Martyna Szczepaniak. Produkcja to dzieło Węża, cuty Dj Twister. Za video odpowiada ekipa Two Shots. Solowy debiut szczecińskiego rapera ukaże się nakładem PMM Records, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-16 12:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

PMMrecords i Step Records Dystrybucja prezentują teledysk "Echo piwnicy". Singiel promuje album Węża PMM pt. "Wiadomość". W numerze gościnnie udzielili się RDI, Bartas, Solar i Białas. Za realizację video odpowiada A1Videos. Muzykę do singla wyprodukował Wężu. Premiera albumu "Wiadomość" odbędzie się 12.02.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-05 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zbliża się premiera pierwszej solowej płyty rapera z obozu PMM. Wydawnictwo zatytułowane "Wiadomość" od kilku tygodni promuje singiel "Inny świat", na Facebooku artysty pojawił się noworoczny klip "Brudny Taniec", a już w najbliższy piątek (08.01) do sieci trafi kolejny oficjalny teledysk pt. "Echo piwnicy" z gościnnym udziałem RDI, Bartasa, Solara i Białasa. Razem z najnowszym singlem ruszy preorder albumu. Poznaliśmy też okładkę, którą zaprojektowała szczecińska malarka - Małgorzata Buca. "Wiadomość" do sklepów trafi 12.02.2016.

Tagi:
video
dodano: 2015-11-21 21:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zaledwie kilka miesięcy po ukazaniu się ostatniego krążka PMM, Wężu zapowiada solowe wydawnictwo. Premiera albumu "Wiadomość" zaplanowana jest na luty 2016, a już teraz możecie obejrzeć "Inny świat" - pierwszy teledysk promujący płytę. Album ukaże się nakładem wytwórni PMMrecords przy wsparciu Step Dystrybucji. Singiel "Inny świat" gościnnie wspiera wokalistka - Martyna Szczepaniak. Muzykę wyprodukował Wężu, za mix i mastering odpowiedzialny jest Marek Dulewicz. Produkcją wideo zajęła się ekipa A1Videos. Klip powstał we współpracy z Operą na Zamku w Szczecinie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-08-12 20:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Po premierze albumu "W stronę światła" nadszedł czas na nowe produkcje od PMM. Już teraz możecie sprawdzać letni klip do numeru "Szukamy szczęścia", który wyprodukował Tom Sweden. Wężu i Głowa zapowiadają kolejne albumy, o których info ma pojawić się niebawem.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-08-04 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 13)

Myślę, że nie tylko moje ucho wychwyciło pewną smutną prawidłowość ciągnącą się od przynajmniej 2011 roku - rap serwowany przez PMM zatracił się w samym sobie i gdzieś umknęły z niego pierwiastki energii i pazur, z którego Wężu wraz z Głową zasłynęli właśnie za sprawą pierwszych dwóch krążków. Cyklicznie bowiem staram się odświeżać w głośnikach "Polski Mistrzowski Manewr" oraz "Rap, Stresy, Hulana, Interesy" by przypomnieć sobie, jak rap z krwi i kości powinien brzmieć - banger poganiający banger, nawinięty na świetnych, energetycznych podkładach, gdzie tylko kilka tracków pozwalało na chwilę wytchnienia, by następnie po raz kolejny zmusić głowę do bujania w rytm bitu. "Poza Horyzont" i "Zatrzymać Gniew" okazały się jedynie dobrymi krążkami, natomiast - co smutno przyznać - szumnie zapowiadane "W Stronę Światła" to w moim przekonaniu najsłabszy materiał od PMM.

video
dodano: 2015-08-01 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

"Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip PMM promujący jubileuszowy album szczecińskiej ekipy "W stronę światła". Teledysk do utworu "Wielcy marzyciele" zrealizowała ekipa M.L. Filmz, gościnnie w numerze pojawił się VNM. O skrecze zadbał niezawodny DJ Twister." - tyle od Prosto a my zachęcamy do sprawdzenia najnowszego obrazka PMM.

Tagi:
dodano: 2015-06-26 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Szczeciński duet PMM wraca z piątym jubileuszowym albumem "W Stronę Światła". Wężu i Głowa pokazują nową, przełomową stronę PMM. Na albumie, w odróżnieniu od dwóch ostatnich projektów, usłyszymy wielu producentów takich jak: SoDrumatic, The Returners, Szczur, PSR, Stona, Tom Sweden oraz Wężu, który debiutuje w roli beatmakera. Taki zestaw gwarantuje nietuzinkowe brzmienie, od klasyki do nowoczesnych, często wręcz eksperymentalnych dźwięków. Gościnnie na płycie usłyszeć można: VNM-a, Kaliego oraz Kacpra HTA. Odsłuch "W Stronę Światła" dostępny jest już na ProstoTV. Album dostępny na stronie prosto.pl oraz w sklepach muzycznch w całej Polsce!

Tagi:
video
dodano: 2015-06-10 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip szczecińskiej ekipy PMM - "Na ścieżkach cierni". Za produkcję numeru odpowiada SoDrumatic. Obraz jest dziełem ekipy Dobrekino Studio. "Na ścieżkach cierni" to trzeci singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami piąty album PMM - "W Stronę Światła", którego premiera przewidziana jest na 26 czerwca. Limitowana edycja płyty dostępna jest w dalszym ciągu na stronie prosto.pl. Ujawniono również oficjalną okładkę albumu autorstwa Piotra Ruszkowskiego.

Tagi:

Strony