Głowa

Głowa

video
dodano: 2017-03-21 15:47 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Głowa ze szczecińskiego składu PMM zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącego solowego albumu. W kawałku "Trzeba" udzieli się Paluch i Wężu z PMM, a całość wyprodukował Tom Sweden.

video
dodano: 2016-02-12 17:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Od dziś z okazji oficjalnej premiery we wszystkich dobrych sklepach muzycznych dostepny jest album Węża PMM pt. "Wiadomość". Z tej okazji na kanale StepRecordsTV pojawił się premierowy klip do numeru "Powiedz" z gościnnym udziałem Głowy. To już czwarty teledysk promujący wydawnictwo. "Wiadomość" dostępna jest w salonach sieci Empik oraz sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Krążek pojawił się nakładem wytwórni PMM Records, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Tagi:
dodano: 2011-09-04 12:00 przez: Jacek Kowalczyk (komentarze: 24)

"Wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Młody M z nieskrywaną radością prezentują kolejny singiel z nadchodzącej wielkimi krokami płyty pt. "Kronika II: Siła Charakteru", która już niebawem będzie dostępna na www.preorder.pl. W utworze "Będzie Dobrze" gościnnie udzielili się Głowa(PMM) oraz Insert. Za bit odpowiedzialny jest zaś Świr.