Głowa PMM feat. Paluch, Wężu PMM "Trzeba" - teledysk

video
dodano: 2017-03-21 15:47 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Głowa ze szczecińskiego składu PMM zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącego solowego albumu. W kawałku "Trzeba" udzieli się Paluch i Wężu z PMM, a całość wyprodukował Tom Sweden.

Teledysk do nagrania zrealizowany został w Niemczech oraz w trakcie wyjazdu ekipy Stoprocent do Indii. W teledysku główną rolę zagrała Asia Bagińska z restauracji "Na uboczu". Za produkcję muzyczną odpowiada Tom Sweden. Numer ten zapowiada pierwszy solowy album Głowy "Jak nie dzisiaj, to kiedy". Na albumie reprezentanta szczecińskiego składu Polski Mistrzowski Manewr usłyszymy dodatkowo takich gości jak: Sobota, Bonson, Rena, TKZetor, Cywinsky, Angelika Anozie, Łona, Roma oraz Maleo z zespołu Maleo Reggae Rockers. Krążek wyprodukował wspomniany wcześniej Tom Sweden, Uraz, PSR oraz Webber, skreczami zajął się natomiast DJ Flip.

Głowa rozpoznawalny jest głównie ze swojej działalności w składzie PMM, który na muzycznej scenie zadebiutował w 2008 roku. Od tego momentu wraz z Wężem nagrali 5 albumów. Ich krążek "Zatrzymać gniew" pojawił się w pierwszej dziesiątce notowania listy OLIS, a singiel "Pewnego razu w Szczecinie" zajął drugą pozycję. PMM wraz z Kalim nagrali utwór "Nie ma takiej chwili jak dziś", który pokrył się platyną i osiągnął kilku milionowe wyświetlenia. Głowę można było również usłyszeć w przeboju "Wstawaj", na którym udzielili się O.S.T.R i Grubson. Jego najnowszy album "Jak nie dzisiaj, to kiedy" ukaże się nakładem wytwórni StoproRap.

Głowa PMM gośc. Paluch, Wężu PMM - Trzeba (prod. Tom Sweden) VIDEO

polski rap gówno
ale stężenie łaków, ja pierdole
Anonim
Hahahahah z tobą naczelnym łukiem popkillera na czele
Anonim
Hahahahah z tobą naczelnym łakiem popkillera na czele

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>