Wezu

Wezu

video
dodano: 2017-03-21 15:47 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Głowa ze szczecińskiego składu PMM zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącego solowego albumu. W kawałku "Trzeba" udzieli się Paluch i Wężu z PMM, a całość wyprodukował Tom Sweden.

video
dodano: 2016-02-12 17:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Od dziś z okazji oficjalnej premiery we wszystkich dobrych sklepach muzycznych dostepny jest album Węża PMM pt. "Wiadomość". Z tej okazji na kanale StepRecordsTV pojawił się premierowy klip do numeru "Powiedz" z gościnnym udziałem Głowy. To już czwarty teledysk promujący wydawnictwo. "Wiadomość" dostępna jest w salonach sieci Empik oraz sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Krążek pojawił się nakładem wytwórni PMM Records, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Tagi:
video
dodano: 2016-01-22 19:31 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Wężu PMM udostępnia kolejny klip promujący album "Wiadomość". W numerze „Nowy Horyzont” gościnnie udzieliła się Martyna Szczepaniak. Produkcja to dzieło Węża, cuty Dj Twister. Za video odpowiada ekipa Two Shots. Solowy debiut szczecińskiego rapera ukaże się nakładem PMM Records, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-16 12:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

PMMrecords i Step Records Dystrybucja prezentują teledysk "Echo piwnicy". Singiel promuje album Węża PMM pt. "Wiadomość". W numerze gościnnie udzielili się RDI, Bartas, Solar i Białas. Za realizację video odpowiada A1Videos. Muzykę do singla wyprodukował Wężu. Premiera albumu "Wiadomość" odbędzie się 12.02.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-05 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zbliża się premiera pierwszej solowej płyty rapera z obozu PMM. Wydawnictwo zatytułowane "Wiadomość" od kilku tygodni promuje singiel "Inny świat", na Facebooku artysty pojawił się noworoczny klip "Brudny Taniec", a już w najbliższy piątek (08.01) do sieci trafi kolejny oficjalny teledysk pt. "Echo piwnicy" z gościnnym udziałem RDI, Bartasa, Solara i Białasa. Razem z najnowszym singlem ruszy preorder albumu. Poznaliśmy też okładkę, którą zaprojektowała szczecińska malarka - Małgorzata Buca. "Wiadomość" do sklepów trafi 12.02.2016.

Tagi:
video
dodano: 2015-11-21 21:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zaledwie kilka miesięcy po ukazaniu się ostatniego krążka PMM, Wężu zapowiada solowe wydawnictwo. Premiera albumu "Wiadomość" zaplanowana jest na luty 2016, a już teraz możecie obejrzeć "Inny świat" - pierwszy teledysk promujący płytę. Album ukaże się nakładem wytwórni PMMrecords przy wsparciu Step Dystrybucji. Singiel "Inny świat" gościnnie wspiera wokalistka - Martyna Szczepaniak. Muzykę wyprodukował Wężu, za mix i mastering odpowiedzialny jest Marek Dulewicz. Produkcją wideo zajęła się ekipa A1Videos. Klip powstał we współpracy z Operą na Zamku w Szczecinie.

Tagi:
dodano: 2012-04-13 21:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 15)
Dwa świeżutkie numery prosto z Prosto. Już w poniedziałek oficjalna premiera nadchodzącego mixtape'u, ale na szczęście przystawki zostały już zaserwowane. Gościnnie między innymi: VNM, Sokół, Vienio, Pyskaty, Pezet... Cóż, lista jest długa i pełna powszechnie szanowanych ksywek. Sami sprawdźcie.