Sobota

Sobota

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-09 20:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W ostatnim czasie profil Soboty pełen był anglojęzycznych wpisów, komentarzy i dziwnych filmów. Jak jednak informował w międzyczasie raper - padł on ofiarą hakerów, którzy zaspamowali jego fanpage, używając go też do komentowania przedziwnych materiałów w różnych zakątkach Facebooka. Wygląda na to, że to koniec przygód...

Tagi:
dodano: 2021-07-03 14:44 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Sobota postanowił szczerze opowiedzieć o całym ostatnim roku i tym, co działo się w jego życiu. Jak mówi - to jedyny wywiad, gdy tak osobiście podszedł do tego tematu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-15 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Afera "koperkowa" wokół Soboty trwa już ponad rok i dalej nie została rozwiązana. Raper opublikował dziś na swoim Facebooku papiery, które dowodzą jego niewinności oraz wyraził swoje rozgoryczenie całą sprawą w dłuższym wpisie.

Tagi:
dodano: 2021-03-28 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wini ostatnio udzielił wywiadu na kanale Tomasza Drwala, w którym zdradził, jak wyglądają teraz jego relację z jego byłymi współpracownikami - Sobotą i Kabe.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-20 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Dwa dni po premierze dissu Jongmena na Sobotę, szczeciński raper odpowiada mu w numerze "UPS MORDO". Kawałek wyśmiewa przy okazji #lockdownchallenge Jongmena, na który żaden z nominowanych dotąd nie odpowiedział.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-18 18:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 14)

Sobota wydał niedawno płytę "Homo Sum", którą poświęcił w całości aferze, jaka rozgrywała się wokół jego osoby. Znalzał się m.in. na niej diss na Jongmena. Teraz żyrardowski raper odpowiada dissem "Do Spodu", który ukazał się na kanale HEAVYWEIGHT PROJECT.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-13 16:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Tony Jazzu, czyli persona, która współtworzyła szczecińską scenę rapową w latach 90 z zespołem Esenuzet oraz wieloletni przyjaciel Soboty postanowił stanąć w obronie kumpla w jego konflikcie z Sentino. Raper wypuścił wczoraj diss na byłego członka GM2L.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sobota jakis czas temu zdissował Jongmena w utworze "Martwy Ciąg". Jak się okazuje, część fanów posądziła rapera o bycie homofobem za niektóre wersy w tym dissie. SOB ustosunkował się do tego i przeprosił wszystkich urażonych.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-02-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Każdy w Walentynki szuka dobrego sposobu, by zaskoczyć swoją ukochaną. Sobota w tym roku zdecydował się zarapowanie piosenki pod balkonem swojej partnerki. Co ciekawe, raper spotkał się z zabawną, ale nie do końca spodziewaną reakcją. Wideo z tego "występu" wylądowało na YouTube.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-05 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Po różnych numerach odnoszących się do afery pomiędzy Sobotą, a Jongmenem, szczeciński raper publikuje właściwy diss na żyrardowskiego MC. "Martwy ciąg" to numer na bicie Bobaira, w którym autor "Sobotażu" sugeruje m.in., że Jongmen musi żałować wszczęcie afery.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-21 18:14 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Jak Nie Wiadomo O Co Chodzi" to kolejny singiel z nadchodzącej płyty Soboty, który wyprodukował Bobair. Szczeciński raper odnosi się w nim do głośnego konfliktu z Jongmenem, który rozpoczął się w zeszłym roku.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-01-21 18:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Homo Sum" to 5 solowy album artysty. Tym razem produkcją muzyki zajął się Bladson oraz BobAir. Płyta nawiązuje w całości do zeszłorocznej afery koperkowej, przeprowadza słuchacza po szczegółach sprawy, zabiera fanów w chronologiczną podróż po wydarzeniach przed medialnym nagłośnieniem afery oraz w jej trakcie. Sobota w wielu piosenkach zwraca się bezpośrednio do drugiej strony konfliktu. Na 13 trackach wyjawia sporo nieznanych szczegółów sytuacji wraz z datami. Wersja preorderowa posiada dwa dodatkowe utwory.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sobota zaskoczył dziś fanów dłuższym wpisem. Raper wsparł w nim Kartky'ego, który tak samo jak on, zmaga się aktualnie z problemami wizerunkowymi. Przy okazji spropsował też zeszłoroczne dokonania muzyczne byłego członka QueQuality.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-04 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Poznaliśmy tytuł nowej płyty Soboty, która ma przeprowadzić fanów przez szczegóły "afery koperkowej". Znamy też prawdopodobną datę premiery albumu, na którym ma znaleźć się utwór skierowany bezpośrednio do Jongmena.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-25 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Sobota, po aferze z Jongmenem, zapowiadał, że nie wróci już do rapu, a jego ostatnim numerem miało być hot16challenge2. Raper jednak zmienił zdanie i za namową fanów wrócił do nagrywania kawałków. O oficjalnym powrocie poinformował tuż po walce z Filipkiem na Fame MMA, a dziś otrzymaliśmy tego efekt -nowy singiel SOB pt. "Jestem gangsta raperem", w którym występują fani, którzy zmotywowali rapera do powrotu.

Tagi:

Strony