Sobota

Sobota

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 14:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Matheo x Shimz x Sobota - Uliczny folklor

Sprawdźcie nowy, spontaniczny numer od Matheo, Shimza oraz Soboty pt. „Uliczny folklor”. Utwór jest połączeniem świata ulicznego rapu, folkloru i muzyki klubowe.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-13 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Buczer feat. Sobota - Tu i Teraz (prod.Dudzik)

„Tu i teraz” to czwarty i przedostatni klip promujący album Buczera „Freshout”.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-08 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 13)

Po raz kolejny powstało zamieszanie wokół postaci Soboty, tym razem na jego kanale ukazał się filmik, pt. Sobota przeprasza najbliższych.

Tagi:
video
dodano: 2018-10-02 19:43 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Utwór promuje producencką płytę Matka, której premiera przewidziana jest na 12 października. Gościnnie w kawałku udzielili się Bonson, Sobota, Major SPZ i duet PMM. Teledysk jest jednym z pierwszych pionowych klipów w polskiej branży muzycznej.

video
dodano: 2018-07-28 00:49 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Teledysk do utworu "Teraz i Tu" został opublikowany w piątek i niemal od razu osiągnął drugie miejsce na karcie na czasie w serwisie YouTube. Malika w numerze wspierają Sobota i Yogi, natomiast produkcją zajął się Oster. W klipie możecie ujrzeć Malika w nietypowej roli - został ratownikiem medycznym.

video
dodano: 2018-07-27 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku, który promujące płytę producencką Matka! Premiera albumu jesienią 2018. Klip możecie zobaczyć na kanale stoprocentTV. W numerze "Być i mieć" udzielili się Sobota i Zelo. 

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2018-07-24 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek Basen Miejski w Wołowie wypełni najlepszy hip-hop - do dolnośląskiego miasta wpadną bowiem O.S.T.R., Pokahontaz, Sobota i Zeus a wszystko w ramach II edycji Wołów Summer Festival! Mamy dla Was do wygrania 2 bilety na to wydarzenie...

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-07-23 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek Basen Miejski w Wołowie wypełni najlepszy hip-hop - do dolnośląskiego miasta wpadną bowiem O.S.T.R., Pokahontaz, Sobota i Zeus a wszystko w ramach II edycji Wołów Summer Festival!

video
dodano: 2018-07-20 21:16 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Sobota i Matheo opublikowali w sieci numer „Jak nie to, to co?”, do którego stworzyli także teledysk. Artyści tym klipem nie zapowiadają jednak żadnego nowego projektu.  

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-06-03 19:53 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Raperzy wzięli udział w legendarnej imprezie charytatywnej, która odbyła się w dzień dziecka na stadionie miejskim w Rybniku. Oprócz Soboty i Miuosha na murawie można było dojrzeć gwiazdy telewizji, kabaretu czy sportowców. Organizatorzy legendarnej imprezy charytatywnej - Kabaret Młodych Panów, zaprosił do zabawy m.in. aktora Piotra Zelta, prezentera pogody Tomasza Zubilewicza, Dżej Dżeja z Big Cycu. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2018-03-23 17:23 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Jongmen publikuje kolejny singiel promujący płytę "Znaki", której premiera przewidziana jest na 13 kwietnia. Czwartym singlem został utwór "Piątek", w którym usłyszymy także zwrotki Kaczora oraz Soboty.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-01 20:08 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

W numerze gościnnie udzielili się Sobota oraz Major SPZ. Utwór jest singlem zapowiadającym wspólną płytę Głowy PMM i Jacona. Pierwszy z nich jest raperem rozpoznawalnym głównie z działalności składu Polski Mistrzowski Manewr.

video
dodano: 2018-01-19 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Minęły 3 lata od śmierci Orua, jednak Rdi zdecydował się pociągnąć projekt "Dobre Chłopaki" dalej. Właśnie dlatego mamy szansę poznać kolejny numer z płyty - "Dobre Chłopaki II" z Bonsonem - oraz kolejny klip, "Toasty" z Sobotą!

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“Trzech Króli” to materiał pełen nowoczesnego rapu, który odbija od współczesnych trendów. Matheo, odpowiedzialny za muzykę, konsekwentnie prezentuje swój odrębny lot, pokazując, że mainstreamowy rap nie musi brzmieć za każdym razem tak samo. Tak jak oryginalna i niepodrabialna na polskiej scenie jest muzyka Matheo, tak ciężko przywołać kogoś, kto mógłby zastąpić Popka i Sobotę. Raperzy współpracujący wcześniej ze szczecińskim producentem przy swoich solowych projektach, przeżywają swoją drugą młodość i świetnie się przy tym bawią.

dodano: 2017-11-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W czwartek w warszawskiej Kinotece miała miejsce oficjalna premiera filmu "Totem", na której wraz z całą obsadą mogliśmy obejrzeć głośne dzieło. Z oczywistych przyczyn najbardziej interesowało nas jak w swoim kinowym debiucie spisze się Sobota, osadzony w jednej z dwóch głównych ról i wspierany epizodycznym udziałem Popka...

Tagi:

Strony