Sobota o zatrzymaniu Maty: "Dalej żyjemy w tym średniowieczu?"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-29 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 11)

Komentarze dotyczące zatrzymania Maty za posiadanie 1,5 grama marihuany są dość jednoznaczne, czy pochodzą od raperów, czy polityków, czy dziennikarzy. Wszyscy zwracają uwagę na prawny absurd, który w tej sytuacji został uwidoczniony.

Podobnie Sobota, który przypomniał utwór nagrany wraz z Matheo w 2010 roku na płytę "Grube Jointy"

"MATA zatrzymany za posiadanie?! K**wa mać!! 12 lat minęło od "Za damski hooj", a my dalej żyjemy w tym średniowieczu? Ganiają nas i zamykają za byle gówno, inflacja zap**rdala szybciej niź kariera tego chłopaka! Zaczynam się zastanawiać czy jeszcze Polska nie zginęła?! Na pewno coraz bliżej..." - napisał nie gryząc się w język szczeciński raper.

Sprawdź też:

Bedoes i Kuba Wojewódzki komentują zatrzymanie Maty

Mata z krótkim, ale wymownym wpisem po wyjściu na wolność

SOBOTA - Za damski Hooj (bit Matheo)

Tagi: 

Bez jaj
Jakim to trzeba być nieudacznikiem, żeby dać się złapać z ziołem. Ja nie popieram legalizacji bo zarobek mi ucieknie.
Niedziela
Kwaśniewski był najlepszym prezydentem, wtedy można było jarać na legalu przynajmniej
S.H
Wtedy to Alex zbanował legalne posiadanie.
polski rap gówno
gdzie się podział cykl „ najciekawsze premiery tygodnia”? wiem, że jest dział premier, ale to było zawsze ciekawie opisane i spinało jakoś premiery tygodnia w całość. moglibyście dodać płytę Teddy - Better off as friends.
Anonim
Czy to jakiś mata czy szary człowieczek nikt nie powinien być karany za 1.5 grama marichuany.ale w tej Polsce mamy taki kabaret że trzeba się tego obawiać ze mogą być problemy
Anonim
Sobota jak sobota ale tu akurat dobrze powiedział, tylko że w pl to szybko się nie zmieni.
Gal Anonim
Miałem ziomka, który jarał bardzo dużo. Sam po latach kopcenia, przyznał, że zioło strasznie rozleniwia i rozkojarza. Dzisiaj nie jara, trzyma się z daleka i wiedzie dobre życie. Sami sobie odpowiedzcie czy w tym wszystkim chodzi o 1.5 grama
Anonim
Pieprzenie, już słyszałem tą historię kilka razy, było palić z umiarem, a nie najpierw w opór a później ojej zła marihuana szkodzi nie pale już wcale. Że rozleniwia i rozkojarza to wie każdy palacz oprócz jakiś dzieci co nie wiedzą z czym to się je.
Gal Anonim
No to pieprzenie, czy że każdy wie?
7810021500
Nie każdemu zioło pomoże
Liber_Igraszka
Popieram. Najpierw edukacja potem ewentualne próbowanie. Łatwo się mówi po latach, ale gdybym mógł, to bym to gówno trzymał z daleka od siebie, bo oprócz kilku śmiesznych akcji nie przyniosło mi to nic dobrego. Słuchając wywiadów Winnicjusza z raperami, co chwile słyszę, że "nie palcie tego dzieciaki, bo to jebie pamięć". Coś na rzeczy jest. Oczywiście nasranie komukolwiek w papiery przez taką ilość jest dosyć smutne, ale takie mamy prawo, z którym czy chcemy, czy nie, trzeba żyć.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>