Sobota dissuje Jongmena - "Martwy ciąg"

video
dodano: 2021-02-05 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Po różnych numerach odnoszących się do afery pomiędzy Sobotą, a Jongmenem, szczeciński raper publikuje właściwy diss na żyrardowskiego MC. "Martwy ciąg" to numer na bicie Bobaira, w którym autor "Sobotażu" sugeruje m.in., że Jongmen musi żałować wszczęcie afery.

"Gdybyś mógł odwołać to, chętnie byś to zrobił, co? / Teraz już nie można, bo za daleko poszło zło / Mleko się rozlało, pobite gary, rozbite szkło / Ja tu ugram złoto, tobie pozostanie robić tło." - nawija SOB.

Kawałek zapowiada płytę "Homo Sum", która ukaże się na początku marca.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

******

Tagi: 

Kazek
Czy wy naprawdę musicie promować tego rapowego łaka? Jest wielu artystów w podziemiu, każdy z nich robi lepsza robotę niż typ co się skończył kilka lat temu
Suu Whoop
Co ty gadasz? Właśnie Sobota ma fajne flow. Przynajmniej w tym kawałku słychać było west coastowy styl. Jakby to było śpiewane po angielsku to bym powiedział że to jakiś g-funk. Tylko momentami było przyśpieszane co dla mnie nie potrzebne jakby z techno czy z muzyki jakiejś elektronicznej. To już mi nie pasowało.
Noreaga
Brawo Sobota, jechać z dwulicowymi łakami.
s.
Chuj ci w dupe pedale.... ale diss... o żesz kurwa...
Snoopy Doopi
Ciepły ciągmen został pojechany i bardzo dobrze bo chciał zrobić wokół siebie szum i sie wypromować i być może mu się udało. Sobota jaki jest to jest ale chyba sześćdziesioną nie jest.
Jeeeereee!
Hot Ciągmen challenge i wszystko w temacie. Ciągmen na pohybel z tobą!
15Rachel
Strasznie słaby diss.
Anonim
Martwy ciąg men
Ehh
Sobota był jest i będzie legendą .słuchałem go ok 15 20 lat temu jak Ryśka pejii A teraz mówicie że jakiś pseudo cygan na czarno pomalowany robi hip hop??? Sory ale pierw odnajdziecie różnice pomiędzy hip hop A rap A później się wypowiadajcie bo jak na chwilę obecną kladziecie wszystko do jednego worka powodzienia Elo Nara nie pozdrowienia od wszechpolskiego podziemia
Znawcarapu
Hip hop to kultura a rap jest jednym z jego odłamów. Jeżeli mówisz, ze ktoś robi hop hop czyli co graffiti tańczy Breaka i rapuje wszystko na raz robi ta?
wfwfwfw
serio jaracie się tym dissem? bardziej czasownikowych rymów tam już się nie dało wpierdolić do tego densowego bitu xDDD dramat. Pomijając to, że joongmen to jeszcze większy wack i pozer.
Underworld
Kibicuje Sobocie, jechać z ciągmenem przez małe c.
JoshuaCod
Ej ale z tego co kojarzę to cały album ma dissować Jongmena więc nie piszcie o tym co kawałek xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>