Sobota zapowiada nowy album oraz numer skierowany do Jongmena

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-04 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Poznaliśmy tytuł nowej płyty Soboty, która ma przeprowadzić fanów przez szczegóły "afery koperkowej". Znamy też prawdopodobną datę premiery albumu, na którym ma znaleźć się utwór skierowany bezpośrednio do Jongmena.

Jak podaje ze swoich nieoficjalnych źródeł CGM, płyta Soboty będzie nosiła tytuł "Homo Sum", a za jej produkcję będą odpowiadać BobAir oraz Bladson. Jej premiera ma się odbyć pod koniec lutego, a preorder ma ruszyć w połowie stycznia. Również pod koniec tego miesiąca ukaże się numer skierowany do Jongmena.

"Sobota postanowił przeprowadzić słuchacza po szczegółach całej sprawy. Zabierze fanów w chronologiczną podróż po wydarzeniach przed medialnym nagłośnieniem afery i w jej trakcie. Wyjawi sporo nieznanych szczegółów i podsumuje wszystko. Na preorderowej wersji albumu ma się pojawić 12 utworów. Tylko w jednym z tracków będą goście – SobiSob (brat Soboty), Tony Jazzu i najwierniejsi fani, którzy nie opuścili Soboty w gorszych momentach jego kariery – BLVZE, ALEX SOSA i DZIADZIA DPR. Do utworu powstał już teledysk, który także trafi na wydanie preorderowe. Na razie nie wiadomo czy poza jednym utworem i teledyskiem znajdą się dodatkowe utwory. Pod koniec stycznia do sieci ma także trafić numer, który ma być kierowany bezpośrednio do Jongmena." - mówi informator CGM-u.

Na płycie znajdą się najprawdopodobniej dwa ostatnie single Soboty, "Jestem Gangsta Raperem" i "Dzień Za Dniem".

***

Tagi: 

reklama
15Rachel
Czyli beef.Tak na marginesie co ze spina Quebo?
Anonim
Mnie zastanawia czemu jest na sobote taka nagonka a tede ma spokój gdy wszyscy wiedzą że to perfidny konfident co posprzedawał swoich dilerów i to prawdopodobnie nie raz. U soboty to takie nie wiadomo co, o co tam chodzi, czy posypał czy nie, nie bronię go bo za nim nie przepadam ale jednak.
cartman
a miał skończyć nagrywać.. takie to pierdolenie w tym polskim rapie
I dobrze
Bo ten cały Jongmen nie przedstawił żadnych dowodów. Myślał, że cyganowi ktoś uwierzy.
My young wigga savage
Ciekawe że Ci cygan przeszło, jak jak napisałem o nim cygan to mój komentarz się nie pojawił, później napisałem podobny tylko zamiast cygan, rom i przeszło.
s.
Niech oni lepiej do Fame MMA idą czy innego tego typu cyrku. Beef będzie tragedią, średni sobota vs marny jongmen... A co do zarzutów to zarówno na Sobotę jak i na Tedego nie ma żadnych, dosłownie żadnych dowodów poza tym, że ktoś komuś tak powiedział... żałosne...
Anonim
Ależ są, myślisz że tak łatwo nie swoje papiery z sądu pokazać, to niemożliwe, jeśli oni sami nie pokażą to nikt tego nie zrobi, ale w wwa w pewnych kręgach każdy wie co tede naodpierdalał.
W O J T A Z
czas zakupić popkorm
REAL HH 90
Jak do Soboty i Jongmena nie mam nic obydwu lubię posłuchać chociaż ostatnio polskiego rapu mało słucham częściej w słuchawkach inna muza ale też jest rap ale ze Stanów, Underground ale do samego Soboty mam większy sentyment to za czasów Snuza a do Jongmena mam zdanie nijakie dobry jest chociaż napisał mało co słucham pl rapu.
Anonim
Hahaha sobota, dobrze że nie niedziela.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>