Filipek: "Sobota był dużo silniejszy niż ja"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-22 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Rano przedstawialiśmy wam komentarz Soboty, co do jego wczorajszej walki z Filipkiem, w którym czuć było przede wszystkim dużo szacunku do przeciwnika. Reprezentant QueQuality również odniósł się do pojedynku, prezentując równie sportową i zdroworozsądkową postawę, co SOB.

"Szanuję wszystkich, którzy nie zgadzają się z werdyktem. Ja jednak uważam, że był uczciwy, bo w stójce częściej trafiałem Sobotę. Muszę przyznać, że Sobota był dużo silniejszy niż ja i jak byliśmy w parterze to miałem duże problemy – przeswipe’owałem go ale kosztowało mnie to dużo siły. Bił bardzo mocno, czułem, że każdy jego cios wyrządza mi szkodę. W trzeciej rundzie dostałem w łuk brwiowy, w drugiej rundzie wybiłem sobie kciuk, przez co cała trzecia runda była jedną wielką improwizacją. (...) Jeśli ktoś jest zawiedziony moją postawą to jest mi przykro, ale ja od zawsze mówiłem, że nie jestem fighterem z prawdziwego zdarzenia, trenowałem rekreacyjnie. MMA tak naprawdę trenuję od półtora roku. Dziękuję włodarzom, że mnie zapraszają. Dziękuję Sobocie za walkę, na pewno pokazał się z dobrej strony. I za kulturę osobistą, którą się wykazywał podczas całej gali." - mówił Filipek na Instagramie. Pełną wypowiedź znajdziecie na załączonym poniżej filmie.

Zobacz również: 

Sobota vs Filipek - znamy wynik walki na Fame MMA 8!

Sobota komentuje walkę z Filipkiem i gratuluje rywalowi

Sprawdźcie też co na temat walki Filipek vs Sobota oraz ogólnie udziału raperów na Fame MMA mówił przed naszą kamerą Śliwa w ramach cyklu Props czy Hejt:

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>