Sobota informuje: "Afera została wyjaśniona". Jongmen zaprzecza

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-20 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

W najnowszym wywiadzie u Mateusza Kaniowskiego , Sobota oświadczył, że afera skończyła się miesiąc temu i została wyjaśniona poprzez pośredników Soboty oraz Jongmena. Oprócz tego dołożył jeszcze krótkie oświadczenie na Facebooku. Jongmen zanegował informację na swoim Instagramie, na co od razu zareagował były reprezentant StoproRap. Po tej wymianie raper z Żyrardowa opublikował filmik, w którym przedstawił swój punkt widzenia.

"Mój człowiek spotkał się z człowiekiem Jongmena i wszystko rozstrzygnęli. Dlatego wszystkie filmy, w których się wypowiadaliśmy na te tematy znikły z sieci – zarówno ode mnie jak od Jongmena. Wiadomo, że łatwo jest wziąć 30 kolegów i komuś naubliżać ale żeby coś odkręcić, to do tego trzeba mieć charakter i jajca. I 30 kolegów do tego nie wystarczy." - opowiedział Sobota w wywiadzie, wskazując, że pośrednicy obu stron to osoby doświadczone w takich tematach, po długich wyrokach.

Poza wywiadem, Sobota dołożył jeszcze swoje oświadczenie na Facebooku: "Obiecałem dzisiaj, że napiszę kilka słów odnośnie koperkowej afery. Nie chce mi się do tego wracać, ale w odpowiedzi dla tych kilku debili co zostali. Nie rozjebałem się, papiery o których mówicie to postanowienie o postawieniu MI zarzutu z pomowień Warszawskiego Konfidenta. Ludzie, którzy mogą o tym decydować ustalili, że w papierach nic nie dojebałem ani nikogo swoimi zeznaniami nie skrzywdziłem, a internet nie jest miejscem do rozwiązywania tego, tak więc filmiki z profilu ciągmena i mojego zniknęły zgodnie z ich prikazem. Obecnie sprawa dopiero została skierowana do sądu, więc po zakończeniu sprawy będziemy mogli sobie jasno to udokumentować."

Jongmen krótko skomentował słowa Soboty: "Nie wierzcie w słowa 'Kapusia Sobusia'. Bezczelny farmazon. Tyle w temacie."

Autor "Sobotażu" w odpowiedzi na komentarz wytknął członkowi projektu "HEAVYWEIGHT" usunięcie filmików na Instagramie, w których Jongmen oskarżał Sobotę o potwierdzenie tzw. "sześćdziesiątki". Sobota stwierdził również, że komentarz Jongmena może źle się odbić na ludziach, którzy poręczyli za warszawskiego rapera.

Póki co, cała afera stanęła na dwuminutowej wypowiedzi video Jongmena, w której wspomina o spotkaniu pośredników obu raperów. Według rapera, on, przeciwieństwie do Soboty, wziął udział w tym spotkaniu, a jego głównym założeniem nie było wyjaśnienie sprawy, a zastanowienie się, jak wygłuszyć ten temat medialnie. Ponadto Jongmen oskarżył Sobotę o drukowanie fałszywych papierów, jako dowodów oraz stwierdził, że ten bał się przyjechać na ostatnią konferencję Fame MMA z jego powodu.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany wywiad, video wypowiedź Jongmena oraz zobaczyć screeny komentarzy obu raperów.

Galeria

Tagi: 

troll
gówno
Jasiu Niedziela
Ten Sobota wygląda jak dziecko z bidula.
SL
Co masz do dzieci z domu dziecka? Są jakieś gorsze czy co? Pomyśl lepiej nad tym co piszesz bo jest to żałosne
Ja To Ja
Mateusz Kaniowski* Jak coś
Jurij
"Ciągmena"hahah widziałem dzisiaj ten wywiad i powiedział "jongmena"
BigT
To fragment oświadczenia na FB i tam pisał o Ciągmenie:)
Ulotna
Szczerze to ja jakoś bardziej w Sobote wierzę ... Powodzenia
Ja
Dorosłe chłopy a Dziecinada !!!
Legia bije kobiety
Potężna maffija jeden i drugi.
Tw stary
Sobota mówi prawdę, słucham go od małego i nigdy by się z dupy nie wyjebał
TUT
A znasz go prywatnie, że się tak wypowiadasz?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>