Sobota wspiera Kartky'ego: "Stary, też tam byłem"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sobota zaskoczył dziś fanów dłuższym wpisem. Raper wsparł w nim Kartky'ego, który tak samo jak on, zmaga się aktualnie z problemami wizerunkowymi. Przy okazji spropsował też zeszłoroczne dokonania muzyczne byłego członka QueQuality.

"Stary już tam byłem! Cokolwiek nie zrobisz w tej sytuacji, jakakolwiek nie jest prawda, dla jednych i tak będziesz damskim bokserem, a dla drugich frajerem co się dał pobić szmuli, nie masz wyjścia z tej sytuacji.  Wiem, że to przetrwasz, ale przed Tobą jeszcze jedno zmartwienie. Czy ten silny i szczęśliwy Kartky, który dał radę, to ten którego chcą tłumy? Podpowiem Tobie: Oni wolą kiedy upadamy, brodzimy w gównie po uszy, przestajemy być sobą. Nachalni i naćpani w rynsztoku dla nich wtedy to prawdziwi my." - pisze Sobota. - "To czasy, w których artystę rozliczają za to gdzie coś zjebie, a nie za materiał na płycie. A ludzie to bezrozumne barany, które idą za tłumem. Afery, skandale kłastwa i plotki są ważniejsze niż muzyka."

Po tym Sobota spropsował nową płytę Kartk'yego, "OUTSIDE OF SOCIETY", która ukazała się w sierpniu zeszłego roku.

Kartky... Stary już tam byłem! Cokolwiek nie zrobisz w tej sytuacji, jakakolwiek nie jest prawda, dla jednych i tak...

Opublikowany przez Sobotę Wtorek, 12 stycznia 2021

Tagi: 

Anonim
A Kartki teraz napisze że jest uliczny i sobota nie jest uliczny i on nie chcę jego nie ulicznego wsparcia i beka będzie.
GRUBY JWNO
HAHHAHAHAHAHHAHA CIEBIE POLSKI CEEEEPIIIIEEEEE TO FILIPEK WYJAŚNIJ ZAMKNIJ JUZ MORDE NAWET CIE BYŁA ŻONA WYJAŚNIŁA A TY DALEJ PRÓBUJESZ OPOWIADAĆ KOLEJNE FARMAZONY ŻE TO NIE TY.....

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>