Tony Jazzu

Tony Jazzu

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-11 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kawałek "Natrętni" powstał w trakcie zeszłorocznych szczecińskich juwenaliów z inicjatywy Sebastiana Kuchcińskiego aka Tony Jazzu. Na specjalne zaproszenie Seby, w trakcie zaledwie jednej doby chłopaki w składzie TKZetor, Sarius, Sage, Tony Jazzu i Zając zrealizowali w sumie dwie piosenki i nagrali dwa teledyski.

dodano: 2014-12-11 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

29 listopada na półkach sklepowych pojawił się najnowszy album Tonego Jazzu "W cenie sztuki". Raper udostępnił wszystkie kompozycje na swoim kanale w serwisie youtube. Płyta wyszła za pośrednictwem Truekings Label oraz jest współprodukowana i dystrybuowana przez Fonografikę. Na płycie znajduje się siedem produkcji stworzonych w całości przez samego rapera, a za resztę bitów odpowiadają Czuk, Puzon, Ślimak, Radonis, Rudy Beats i Brat Jordah. Gościnnie dograli się Fokus, Sobota, Bosski, Zbuku, Arab, Abel, Konkret, WTH i Zaafir. Album promują już klipy do "Styl nad style", "Skacz" i "Robimy 200 w mieście".

Tagi:
video
dodano: 2014-11-27 13:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Utwór „Styl nad Style 3” to kolejna kompozycja promująca najnowszy album Tonego Jazzu „W cenie sztuki” (premiera 29 listopada). Utwór jest kontynuacją tego, co udało się stworzyć artyście od początku działalności na scenie hip-hopowej a zarazem nawiązaniem do kultowego "Styl nad style" z dorobku eSeNUZet.

Wraz z Sobotą przedstawili historię Tymka – chorego chłopca, który śni o tym, że jest już dorosły i zdrowy. Aby jednak sen Tymona się spełnił potrzebne jest ponad 400 tys. złotych

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-11-17 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Współtwórca legendarnego szczecińskiego składu SNUZ a także kolektywu Spółdzielnia - Tony Jazzu, powraca po kilku latach nieobecności na scenie. Jego najnowszy materiał "W cenie sztuki", pomimo że jest już gotowy od dwóch lat, ukazuje się dopiero teraz nakładem Truekings Label. Na płycie znajduje się siedem produkcji stworzonych w całości przez samego rapera, a za resztę bitów odpowiadają Czuk, Puzon, Ślimak, Radonis, Rudy Beats i Brat Jordah. Gościnnie dograli się Fokus, Sobota, Bosski, Zbuku, Arab, Abel, Konkret, WTH i Zaafir. Album promują już klipy do "Skacz" i "Robimy 200 w mieście", w planach są kolejne.

Tagi:
video
dodano: 2014-10-17 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dirt & Ramps X WuTeHa X Zaafir X Abel X Tony Jazzu - Skacz (prod. Brat Jordah)

Prezentujemy nowy klip Tonego Jazzu do utworu "Skacz". Kompozycja powstała we współpracy z Ablem ze Smagalaz, WTH oraz Zaafirem. Za bit odpowiada Brat Jordah. Planem zdjęciowym klipu stał się tor przygotowany przez Adama Piwońskiego (Dirt & Ramps) pod imprezę FMX Jam w Rozłogach pod Świebodzinem. Klip powstał we współpracy z przedstawicielami FMX w Polsce (w tym z Darkiem Kłopotem, który jako pierwszy w kraju wykonał backflipa).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-09 23:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w dniach 3-6 lipca w Ełku odbędzie się Hip Hop Raport Projekt Ełk a dziś festiwal doczekał się mocnego posse-cutu, zobrazowanego klipem, w którym zalety HHRPE zachwalają m.in. takie osoby jak VNM, Te-Tris, Solar/Białas, Vixen czy Bezczel.

video
dodano: 2013-05-28 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Tony Jazzu - Robimy Dym: 200 w mieście

Prezentujemy nowy klip Tony'ego Jazzu kręcony podczas targów Motoshow Szczecin 2013, na które szczeciński MC dostał zaproszenie od organizatora: M-EXPO.com, BWT-MRÓZ. W klipie będziecie mogli zobaczyć pasjonatów sportów motoryzacyjnych i techniki, jak również ciekawie stuningowane auta oraz piękne kobiety i tancerki, m.in. Nielle Diarra, Natalia Nowak i Ewelina Ekalt. Sam kawałek "Robimy Dym: 200 w mieście" promuje album Tony Jazzu "w Cenie Sztuki", który ukaże się jesienią 2013 roku. Jest to drugi solowy album artysty, który tworzy od 20 lat, wcześniej grając w zespołach SNUZ/eSeNUZet, Mores RSH oraz Ogarnijsie.pl. "Na najnowszy materiał trzeba było czekać prawie 2,5 roku. Tym razem jest bardziej dojrzały, poparty współpracą z artystami spoza ekipy i miasta, z którego wywodzi się Seba." - mówi nam info prasowe.

Tagi:
dodano: 2010-08-22 16:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 19)
Tony Jazzu to bez wątpienia postać, którą warto bliżej poznać; utalentowany DJ, szanowany producent oraz charakterystyczny raper.

Tym, którym jego ksywka nic nie mówi, polecamy sprawdzić pierwsze mixtape'y Stoprocent, na których Tony Jazzu aktywnie się udzielał.

Zanim jednak postanowicie zagłębić się w czeluści Internetu w poszukiwaniach twórczości szczecińskiego rapera i producenta, zapraszamy do przeczytania najnowszego wywiadu z Tony Jazzu z cyklu "Parszywa 13"!

Tagi: