The Truekings

The Truekings

dodano: 2014-11-08 17:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już dziś na półkach sklepowych pojawi się dwupłytowy album The Truekings Label „Premiera”. Na pierwszym krążku znalazły się kompozycje stworzone przez artystów z TTK podczas wspólnej pracy w Tony Jazzu Studio. Druga z kolei to singlowe utwory zapowiadające nadchodzące materiały. The Truekings Label przygotowało niespodziankę i od wczoraj, jeszcze przed oficjalną premierą, możecie przesłuchać całego materiału w serwisie youtube. Na oficjalnym kanale The Truekings Label znajdują się wszystkie kompozycje przygotowane specjalnie na tę kompilację.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-11-03 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

The Truekings Label to nowa szczecińska wytwórnia założona w połowie 2014 roku przez Sage’a, Tonego Jazzu i Maxiego. "Naszym głównym celem jest zaistnienie w jak najlepszym stylu na polskim rynku fonograficznym. Pierwszym krokiem przybliżającym nas do sukcesu było zrzeszenie lokalnych niezależnych twórców oraz nagranie i wydanie wspólnego materiału wszystkich członków labelu. The Truekings to ponad dwudziestu artystów. Dzięki temu tworzymy nietuzinkową a zarazem wybuchową kompilację dźwięku, która przypadnie do gustu nawet wymagającym słuchaczom" - czytamy w informacji prasowej. Teraz pora na pierwszy dwupłytowy materiał zatytułowany "Premiera".

video
dodano: 2014-10-17 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dirt & Ramps X WuTeHa X Zaafir X Abel X Tony Jazzu - Skacz (prod. Brat Jordah)

Prezentujemy nowy klip Tonego Jazzu do utworu "Skacz". Kompozycja powstała we współpracy z Ablem ze Smagalaz, WTH oraz Zaafirem. Za bit odpowiada Brat Jordah. Planem zdjęciowym klipu stał się tor przygotowany przez Adama Piwońskiego (Dirt & Ramps) pod imprezę FMX Jam w Rozłogach pod Świebodzinem. Klip powstał we współpracy z przedstawicielami FMX w Polsce (w tym z Darkiem Kłopotem, który jako pierwszy w kraju wykonał backflipa).

video
dodano: 2014-10-14 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

The Truekings feat. PMM - "Wilki Morskie" (cuts: Musk XL, bit: Eszu)

W utworze skomponowanym specjalnie dla ekstraklasowej drużyny koszykówki mężczyzn ze Szczecina - KING Wilki Morskie, usłyszymy szczecińskich artystów z wytwórni The Truekings Label: Tony Jazzu, Sage'a, Esza, Emira Soutyzziego, oraz Węża i Głowę z PMM. Cuty do numeru zrobił MuskXL, a bit wyprodukował Eszu. Podczas trzydniowego memoriału im. Jacka Wysockiego w hali Arena w Szczecinie został nakręcony teledysk do tej kompozycji. Za realizację odpowiada Mstudio.