Sobota o aferze wokół niego: "Chciałbym usłyszeć przepraszam"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-15 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Afera "koperkowa" wokół Soboty trwa już ponad rok i dalej nie została rozwiązana. Raper opublikował dziś na swoim Facebooku papiery, które dowodzą jego niewinności oraz wyraził swoje rozgoryczenie całą sprawą w dłuższym wpisie.

"Chciałbym usłyszeć j*bane przepraszam:
1. Nikt w mojej sprawie nie ma kłopotów, każdy ma umorzenie z uwagi na niska szkodliwość czynu
2. W mojej sprawie prokurator odstępując od przesłuchania podejrzanego i tak założył jego winę, niska szkodliwość i umorzył sprawie.
3. Jak ktoś kogoś potwierdzil to prędzej ktoś w sprawie z 2018 r, potwierdzil nasza z 2020, ale wątpię żeby to miało znaczenie, bo po
4. Obie sprawy są oddzielne, nie mają z sobą nic wspólnego na tym etapie.
5. Mówimy o mnie potwierdzającym czyjeś zeznania z w sytuacji, gdy w mojej sprawie ktoś sam zgłosił się na policję?!

Tutaj kończę tą k*rewską aferę, bo wiem, że k*rwa mieli dostęp do tych papierów od roku, a i tak wybiórczo kłamliwie udostępnili jakieś g*wno. Korzystając z ograniczeń i braku możliwości sprawdzenia tego. To są wasi reprezentanci ulicy, co za parę groszy chowają do kieszeni zasady i układają się z kolejnym 'bratem', bo brat przynosi korzyści i trochę sławy. J*BAĆ ich, j*bac ich identycznie tak jak ***." - pisze Sobota.

Poniżej załączamy post rapera z załączonymi zdjęciami wspomnianych papierów.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Tagi: 

Anonim
Nie od dzisiaj wiadomo że cała ta uliczna pseldo ganksterka to pic na wodę foto montaż
XY
Po 1 naucz się pisać po 2 jaka k...a uliczna pseudo gangsterka, u nas w kraju nie ma gangsterki chyba pseudo po 3 Polska to nie Stany Zjednoczone w Polsce nie ma gangów z prawdziwego zdarzenia np Bloods, Crips, Norteños czy też Sureños itp. To są gangi z prawdziwego zdarzenia to jest gangsterka a w Polsce to co najwyżej pseudo Polacy chyba nie wiedzą co to prawdziwa gangsterka i prawdziwy gang.
Anonim
Hahahaha to tak po 1 nie pouczaj kogoś jak ma pisać skoro sam nie potrafisz zdania poprawnie napisać po 2 czytanie ze zrozumieniem się kłania kolego słowo klucz "pseldo" po 3 te klauny co walą do siebie z jadącego samochodu albo walący z zaskoczenia to jest dla ciebie prawdziwa gangsterka? To radzę sprawdzić w encyklopedi co oznacza to słowo. To co wymieniłeś to takie same śmieszne patusy co u nas tylko w innych realiach ostrzejszych bo u nas na szczęście nie strzelają do siebie. Za dużo para dokumentów z youtuba
JJ
Anonim po 1 nie pouczam nikogo, po drugie kolego to ty czytaj ze zrozumieniem pseudo czy pseldo jak brzmi poprawnie kłania się słownik ortograficzny, po 3 klaunem to ty jesteś skoro tak piszesz mieszkasz sobie w Polsce tu nic ci nie grozi tam za takie słowo oberwał byś po 4 jeżeli piszesz że to patusy to za to też byś oberwał oczywiście jakbyś znał j.angielski i realia w takim życiu po 5 to że są paradokumenty na YouTube nie oznacza że oglądam to w necie po 6 jesteś dla mnie dzieckiem który chowa się w domku w Polsce na utrzymaniu rodziców i nie mający o świecie pojęcia w szczególności o gangach które istnieją w Stanach.
ODB RIP
Po pierwsze interpunkcji brakuje. Po drugie w Polsce jest prawdziwa gangsterka, uwierz. Znam to otoczenie. Ktoś kto kradnie milionowy vat, rozprowadza narkotyki, buduje hotele za gotówkę, nosi broń i bez skrupułów zabija tych, którzy wejdą mu w drogę - jest gangsterem. Niekoniecznie robiąc to własnymi rękoma. Co nie zmienia faktu, że te przygłupy z polskiego rapu nie mają nic z tym wspólnego, tak jak mówisz.
Kazek
Kiedy ten cymbał zrozumie, ze skoro nie odmówił składania zeznań, powiedział skąd i od kogo brał towar jest kapusiostwem
01;02 29
WiadomO
Georgi Gruźinsky
Co na to BHP- OWIEC ULICY. Powinna się wypowiedzieć wyższa uliczna instancja, a nie szara betonowa eminencja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>