Oxon

Oxon

video
dodano: 2018-05-20 13:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Hipocentrum i Patokalipsa łączą siły we wspólnym cypherze z serii OneTake zapoczątkowanej w 2014 roku. Gościnnie u Oxona wystąpili Bazi, Penx, Delekta, Kojot, Zygson i Eripe, natomiast za bit odpowiada TMKBeatz.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-03-02 10:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Oxon ściąga maskę superbohatera znaną z bardzo dobrze przyjętych “Supermocy”, by dać się poznać od bardziej ludzkiej strony. “Ktoś ZupełNiezwykły” opowiada o codziennych sprawach w niecodzienny sposób. Refleksja, zabawa, związki, pieniądze, wzloty i upadki oraz wszystkie inne elementy składające się na zupełNiezwykłość każdego z nas, są tu podane w charakterystyczny dla autora sposób. Bogata forma, melodyjne i wpadające w ucho refreny, humor i połączenie klasycznego brzmienia z elektroniką i żywymi instrumentami zadowolą każdego fana ciekawej i dobrej muzyki." - czytamy w info.

Krakowski raper powraca z nowym materiałem, a my mamy już całkiem sporo informacji - tracklistę, okładkę preorder oraz 3 pierwsze single!

kategorie:
dodano: 2018-03-02 02:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Oxon ściąga maskę superbohatera znaną z bardzo dobrze przyjętych “Supermocy”, by dać się poznać od bardziej ludzkiej strony. “Ktoś ZupełNiezwykły” opowiada o codziennych sprawach w niecodzienny sposób. Refleksja, zabawa, związki, pieniądze, wzloty i upadki oraz wszystkie inne elementy składające się na zupełNiezwykłość każdego z nas, są tu podane w charakterystyczny dla autora sposób. Bogata forma, melodyjne i wpadające w ucho refreny, humor i połączenie klasycznego brzmienia z elektroniką i żywymi instrumentami zadowolą każdego fana ciekawej i dobrej muzyki.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

6 część mixtape'owej serii DJ-a Decksa nadciągnie już w przyszłym roku - teraz poznaliśmy częściową tracklistę i intrygujące zestawy gości...

kategorie:
dodano: 2017-12-05 10:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-06 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Na fanpage'u Hipocentrum pojawiły się informacje dotyczące nadchodzącej płyty składu. Według zapowiedzi w połowie listopada ukaże się klip promujący LP, a wraz z nim wystartuje preorder.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-12 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Właśnie wystartował limitowany preorder charytatywnego projektu muzycznego „Pomaganie rąk nie brudzi” . Preorder zawiera gratisy oraz darmową wysyłkę na terenie Polski. Album jest też dostępny z okolicznościową odzieżą z której dochód zostanie przekazany na akcję Świąteczną „Pomaganie rąk nie brudzi”


Gościnnie będzie można usłyszeć takie osoby jak Rahim, Oxon, Laikike1, Ryfa Ri i wielu innych. Producencko udzieliły się takie osoby jak Zbylu, BobAir, Vixen, EljotSounds czy Mario Kontrargument. Każdy uczestnik projektu udzielił się charytatywnie.

video
dodano: 2017-08-16 19:11 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 0)

Oxon to dla wielu jeden z najlepszych i najbardziej niedocenianych polskich podziemnych raperów. Eskobar to z kolei jak najbardziej doceniany (tyle że jedynie w środowisku freestyle'owym) wieloletni potentant i legenda wolnostylowych battle'i. W 2010 roku, gdy pierwszy z panów dopiero czekał na swój studyjny debiut, a drugi znajdował się już parę lat po triumfach na WBW czy WOŚ ich rapowe drogi postanowiły się skrzyżować. A stało się w to słynnym Hradec kralove, w półfinale nie mniej popularnej Bitwy o Kemping...

kategorie:
dodano: 2017-07-13 19:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Tukany to kolorowe, wesołe zwierzęta, które lubią zabawę. To właśnie czyni je idealnym symbolem mixtape’u, który na lato przygotowali Oxon i DJ Smutek. Szalona historia jednego melanżu na hitowych bitach z bardzo nietypowymi występami gościnnymi, nowe pomysły Oxona okraszone skreczami Smutka i nas…tukany klimat to właśnie taki materiał, na jaki czekasz w te wakacje!" - czytamy.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-07-13 19:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Tukany to kolorowe, wesołe zwierzęta, które lubią zabawę. To właśnie czyni je idealnym symbolem mixtape’u, który na lato przygotowali Oxon i DJ Smutek. Szalona historia jednego melanżu na hitowych bitach z bardzo nietypowymi występami gościnnymi, nowe pomysły Oxona okraszone skreczami Smutka i nas…tukany klimat to właśnie taki materiał, na jaki czekasz w te wakacje!" - czytamy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-27 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego klipu, kończącego promocję wydanej w 2015 roku płyty "Supermoce". Teledysk został zrealizowany przy pomocy fanów i znajomych Oxona - każda osoba dostała jeden wers do nagrania i z tak nadesłanych filmów został stworzony klip. Wśród osób, które można zobaczyć na klipie znajdują się m.in. VNM, Te-Tris, Słoń, czy KęKę, ale wprawne oko odnajdzie tam jeszcze niejedną znajomą twarz. W tym roku ukaże się kolejna solowa płyta Oxona i kilka innych projektów, które wciąż pozostają nieujawnione.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-07 16:10 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Oxon wydał na swoim fanpage'u oświadczenie w związku z serialem paradokumentalnym "Szpital", emitowanym na antenie TVN. Rapera zmusiły do tego wydarzenia z jednego z ostatnich odcinków, w którym pojawiła się postać rapera "Oksona", pod wieloma względami podobna do autora "Supermocy". Jako, że fabuła tego odcinka stawia w złym świetle zarówno Oxona, jak i jego otoczenie, Krakowiak poprosił stację o usunięcie odcinka i rekompensatę za szkody.

Tagi:
video
dodano: 2016-10-20 19:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Z Oxonem spotkaliśmy się w ubiegłym tygodniu w Krakowie, korzystając z okazji jaką była moja wizyta związana z DJ-setem na imprezie z cyklu Creme de la Creme w klubie Prozak 2.0. Porozmawialiśmy natomiast zarówno o "Supermocach" czy nadchodzących projektach Oxona jak i o naszej wspólnej komiksowej zajawce i najnowszych marvelowych ekranizacjach takich jak "Luke Cage" czy "Deadpool".

Jeśli uważaliście, że na linii Oxon - Popkiller jest konflikt i spina to wyprowadzamy Was z błędu i zapraszamy na nietypową rozmowę przeprowadzoną w krakowskim Columbus Coffee!

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-09-15 20:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dlaczego: Pora na drugi singiel zapowiadający „Vixtorię” Vixena. „Smart Fucking Phone” to zwiastun rapowej części albumu. Nie bez przyczyny więc to właśnie w tym utworze, jak i towarzyszącym mu klipie, gościnnie pojawia się Oxon. O różnorodności krążka przeczytacie na http://www.MaxFlo.pl.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-07-24 18:47 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Za kilka tygodni na MaxFloRecTV trafi kolejny klip Vixena. Tym razem artysta do współpracy zaprosił Oxona. Ich wspólny numer zatytułowany będzie "Smart Fucking Phone". Utwór pojawi się na albumie "Vixtoria", który ma się ukazać jesienią tego roku nakładem MaxFloRec.

Tagi:

Strony