No i ruszyło! Solar odpalił Hot16Challenge vol.2!

dodano: 2020-04-29 01:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Sześć lat po pierwszej legendarnej akcji gorących szesnastek, która ogarnęła całą Polskę szef SBM Label zainaugurował kolejną edycję. Celem drugiej edycji legendarnej akcji jest wsparcie lekarzy oraz szpitali w walce z koronawirusem.

Na pierwszy ogień Solar nominował bardzo mocny skład. Nie mogło zabraknąć wieloletniego przyjaciela Solara, współzałożyciela SBM - Białasa. Kolejnym nominowanym został Taco Hemingway. Do zasłużonych dla sceny potentatów, do peletonu dołączyły dwie najbardziej elektryzujące ksywki ostatnich lat, wypełniający największe hale Bedoes, oraz debiutujący platynową płytą Mata. Tym razem poza czterema nominacjami, padło również specjalne zaproszenie, jako ostatni wymieniony został... Mike Posner, amerykański artysta, nominowany do nagrody Grammy, szerszej publiczności znany choćby z mega-hitu “I Took A Pil In Ibiza”.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge

#Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Sprawdź też: Top 10 najpopularniejszych zwrotek na Hot 16 Challenge - przypomnijmy sobie

Top 10 najciekawszych zwrotek Hot 16 Challenge - ranking

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

SOLAR #Hot16Challenge2

reklama
Kocur081
Kurwaaaa w końcu coś się ruszy na tej nudnej scenie.
Lil sqqa
Przecież tam żadnej dobrej linijki tam nie ma, to że coś się rymuje nie nazywajmy tego rapem
Gal anonim
I mówi to ktoś mający problem ze składnią :D
Haha
Dziękuję, dobranoc
Lil sqqa
dzięki mój huawei mi w tym pomógł :)
potężny gps
Te solary to nieźle na bani mają, sprzedali trochę płyt gimbom i myślą że w usa ich znają. Tak samo quebo myśli że na płycie se napiszę EU/JPN edition to ktoś poza polską to gówno kupi. A ty chamie wyżej gall anonim to przez 2 l po drugie ja pod tym pseudonimem komentowałem już dawno ale mało więc weź go sobie.
Komsi
To xD Polskie raperzyny wielkie gwiazdy, idole gimbazy i patusów. Z polskiego rapu się wyrasta
Anonim
Błahahaha spoko fajnie się słucha hameryczki jak się nic nie rozumie wtedy wszystko brzmi zajebicie.
beka
jak nie lubisz kuebo to masz zamkniety ueb przeciesz
Komsi
A dlaczego mam nie rozumieć? Po gimnazjum angielski powinieneś znać, w stopniu wystarczającym do rozumienia tekstu słuchanego. Nie mierz wszystkich swoją miarą, jak ty nie umiesz angielskiego nie znaczy że inni tez xD
Anonim
No ja rozumiem bardzo dobrze i dlatego mam beke z ciebie bo dużo tego przy czym się tasujesz w nocy to zwykły badziew tyle że po angielsku i w cebulandi szał pał ale spoko. Z tym gimnazuj to synu chyba o sobie pisałeś bo za moich czasów takich wytworów nie było pozdro byku
Anonim
Oryginał>kopia chodź byś się zesrał tego nie zmienisz. Skoro to takie gówno tylko że po ang to czym są te solary i inne półmózgi skoro to tak nachalnie kopiują?
Dawid.
Gościu ty sam nie wiesz co jest oryginałem a co kopią, jarasz się czymś co jest kopią kopii kalki z kalki, po prostu masz za małą wiedzę muzyczną by wskazać co jest oryginałem.
Komsi
No właśnie, skoro to takie amerykański rap jest gównem to czym jest polski rap, do ktorego ty się tak tasujesz? Jeszcze wiekszym gównem, do tego podjebanym z zagranicy
Adam Mickiewicz
Świetna inicjatywa!
Jan Kowalski
Piękna akcja!
s.
Rap Solara nigdy nie był czymś co bym z chęcią sprawdzał ale cała akcja zajebista. Czekam na 16tki :)
Olddziadzia
Czekaj czekaj to jest rap? W tę strone to ewoluowało? W strone kurwa popu? Czy was do reszty pojebało popkiller?
PiruLove
Rozumiem Pawle, że to Twój kolega, ale bez przesady. Jego umiejętności to BIDA, wręcz bida w chuj.
polski rap gówno
dobry trolling

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>