Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

Wychodząc z tego założenia odpalamy nowy cykl, który w najbliższych tygodniach stanie się naszym stałym punktem. Codziennie rano otrzymacie porcję 3 utworów wybieranych przez raperów, producentów, aktywistów i dziennikarzy związanych z polskim hip-hopem. Ich klucz jest jeden - mają być to numery, które dodają danej osobie otuchy, które włącza ona by się podbudować lub które zawsze wywołują w niej pozytywne emocje. Bez depresyjnych myśli, gniewu, agresji, złości - tylko utwory, które wesprą, rzucą dobre słowo, motywację, albo po prostu pomogą się zrelaksować i przychillować. Gotowi na #dobryvibenatrudnyczas? Ruszamy już jutro, do usłyszenia codziennie o 9:00 pod tym adresem!

s.
Nie jestem żadnym z wyżej wymienionych ale mogę coś zaproponować. 6:30 rano, zima, pizdzi, ciemno, stary neoplan... Gentleman dawał mi troche radości w drodze do szkoły :) Gentleman - rumors pozytywny numer
Mateusz Natali

Śmiało dzielcie się też swoimi typami w komentarzach, im więcej dobrych wibracji tym lepiej :)

Bobby
To ja dodam Commona i Intro z "Be". Nic tak nie poprawia humoru, pozdrawiam!
fat_mike
Piatka w logo to taka ironia chyba, biorac pod uwage sytuacje :)
S.H
Beanie Sigel - Feel It In The Air
S.H
Beanie Sigel Ft. Scarface - Mom Praying ! ! ! ! ! !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>