Solar wskazuje najlepszych młodych raperów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-16 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Nie od dziś wiemy jak dużego nosa do talentów ma Solar - dołożył w końcu cegiełkę do sukcesu wielu znaczących postaci naszej sceny, często wyłapując je na bardzo wczesnym etapie. Kogo więc na ten moment propsuje najbardziej?

Współtwórca SBM został o to zapytany w trakcie długiej sesji Q&A na swoim Instastory, a oprócz Maty i osób obecnych w SBM Starter wskazał Qrego, Kukona, Radziasa, "ziomala który nawija w kawałku Ćpaj Stajl - Młody Synek", Gverillę i Kabe.

Dokładne screeny całych wypowiedzi na ich temat znajdziecie poniżej - wraz z resztą ciekawych wątków, m.in. szans na nowe Solar/Białas, typowanej sprzedaży debiutu Maty, dawnej kłótni z B.R.O, Solar podzielił się także licznymi radami odnośnie działalności muzycznej.

Galeria

Tagi: 

Bebs
To ten sam Solar, który spierdolił lineup nadchodzącego Snowfestu? Szkoda takiego leszcza na chyba najfajniejszym festiwalu w tym kraju :| Mos Def nie będzie dumny!
Parodia
Ciągle tylko newsy w stylu "weak wskazuje noname'ów". I tak się ta cała branża liże wzajemnie po chujach, a nikt już kurwa nie robi rapu. Polski rap to cyrk pełen jebanych clownów. Idźcie sobie obciągać gdzie indziej, jebane błazny z kółeczka wzajemnej adoracji.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>