Frosti Rege

Frosti Rege

video
dodano: 2019-10-28 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Paranoja" to już 6 singiel promujący drugi krążek warszawskiego rapera. Za produkcję numeru odpowiada Sim Costa, natomiast klipem zajęli się Alfonso Pantera i Mateusz Kumor.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-21 16:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Jak Nas" to kolejny singiel z "Midasa". Tym razem Frosti postawił na nietypową dla siebie formę w postaci lovesongu, w których idealnie odnajduje się Tymek. Za produkcję odpowiadają moody scrag i cries in spanish. Teledyskiem ponownie zajęli się Mateusz Kumor i Alfonso Pantera.

dodano: 2019-10-14 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

To drugi taki przypadek po Redzie, gdy na Pornhuba trafia polski klip. Tym razem na taki ruch zdecydował się Frosti Rege. "B.D.I.P.K.", czyli "Brzydkie Dziaby i Piękne Kobiety" promuje nadchodzący, drugi album Frostiego, pt. "Midas". Za realizacje klipu odpowiada Alfonso Pantera, natomiast produkcją zajęli się APmg i 2K.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-10 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Początkowo diss miał ukazać się wczoraj, jednak, jak stwierdził Frosti, "musiał trochę przyfarmazonić, bo byłby za prawdziwy przy swoim przeciwniku". Za produkcję numeru odpowiada KPSN.

video
dodano: 2019-10-07 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"The Roof Is On Fire" to drugi klip po "Intro", a trzeci singiel promujący "Midasa". Tym razem artystę skreczami wsparł DJ Kebs, teledyskiem zajął się ponownie Alfonso Pantera wspólnie z Mateuszem Kumorem. Za podkład odpowiadają 2K i Samuray.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2019-10-05 20:05 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Teabe odpowiada na "Tryptyk" Frostiego dissem "Sryptyk". Numer dzieli się na dwie części, jedną nawiniętą na oldschoolowym bicie i na drugą, trapową.

video
dodano: 2019-10-04 22:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dzień po dissie Teabe otrzymujemy odpowiedź Frostiego. W przeciwieństwie do swojego rywala, nowy nabytek Def Jam sięgnął po autorski bit, za który odpowiadają 2K i Born ready.

video
dodano: 2019-10-03 14:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Teabe, będący od dłuższego czasu w konflikcie z Frostim, wypuścił własnie diss zatytułowany "Podpaska".

video
dodano: 2019-09-30 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Intro" to kawałek otwierajacy nastepną płytę Frostiego, w którym opisuje swoją relację z mamą oraz wspomina okres spędzony w podziemiu. Za produkcję odpowiadają nieznani dotąd producenci moody scrag i cries in spanish. Produkcją teledysku zajął się Alfonso Pantera.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-09-23 13:05 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Midas” to druga solowa płyta Frostiego Rege. Brudny, uliczny realtalk z życia na blokowisku - tak można zdefiniować ten album. Na „Midasie” znajdzie się 14 numerów, które idealnie oddają charakter bezkompromisowego artysty. Za produkcje odpowiedzialni są m.in. NOCNY, 2k i Newlight$. Wśród gości znajdzie się także kilka zaskakująch ksyw, choć póki co Frosti postawnowił nie odsłaniać wszyskich kart i nie ujawnia kogo zaprosił na album.

Tagi:
dodano: 2019-09-23 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Młody Wilk poprzedniej edycji po rozstaniu się ze stołecznym Prosto, długo pozostawał w ciszy i co jakiś czas publikował freestyle na własnym kanale. Jak się dziś okazało raper związał się z Def Jam, a jego nowy singiel "Midas", zapowiadający płytę o tym samym tytule, jest już dostępny na wszystkich serwisach streamingowych.

Tagi:
dodano: 2019-02-01 10:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Styczeń przyniósł nam lekki oddech po szalonej końcówce roku i albumów ukazało się sporo mniej, ale i tak było czego posłuchać. Kto zasłużył na miano autora płyty miesiąca?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-25 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Aero - BLOCKBUSTER (ft. Kobik, Kizo, Frosti Rege, Gedz) (prod. APmg)

"BLOCKBUSTER" to drugi singiel AERO otwierający kanał BLOCKBUSTER TV. Na albumie znajduje się 12 numerów, gdzie zwrotkami gościnnymi wsparli projekt reprezentanci polskiej rap sceny i nie tylko.

video
dodano: 2019-01-18 13:28 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Holak i Frosti Rege prezentują video, które promuje ich wspólne wydawnictwo "Tego Nie Widać To Słychać". W numerze udzielił się reprezentant Alkopoligamii - Ten Typ Mes! Teledysk do najnowszego singla "Wuderzeniu" został nagrany w 360° na urodzinach Phunk'illa i Grega w klubie Niebo. Produkcja kawałka leżała w rękach Faded Dolars.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-12 12:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Pewnego dnia (podczas wymiany opon w aucie dziewczyny), w czasie wysypu newsów w klimacie: „młodzi raperzy komentują/ wychodzą na przeciw starej szkole” – mam na myśli dyskusje o numerach z Peją, wypowiedzi Włodka itp. wpadłem na pomysł, żeby zrobić zrobić cover Apteki „Chłopcy i dziewczyny”.

Frosti pasuje idealnie do narracji numeru. Nie znał go, bo nie każdy 21 latek, nawet kumaty, go zna. Dla mnie to klasyk. Wyszło tak jak chciałem – naturalnie.

Dopiero po tym, zorientowałem się, że razem z Frostim zrobiliśmy most muzyczny długi na jakieś 20 lat, który ani trochę nie przypomina kwadratowego koła. Narkotyki inne, technologia również ale szczera muzyka to wartość niezmienna.“ - pisze Mateusz Holak.

Strony