Oxon vs. Frosti Rege - zaskakujące sceniczne starcie

dodano: 2020-01-08 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Raperzy będą mieli okazję zmierzyć się w pojedynku na mikrofony już w lutym w ramach 3 edycji Rap Nokaut organizowanej przez Winiego.

3 edycja pierwszej ligi Battle Rap w Polsce odbędzie się 8 lutego w warszawskiej Iskrze. Do tej pory swój udział brali w niej m.in. VNM czy Filipek, a w nadchodzącej edycji głównym pojedynkiem będzie właśnie starcie Frostiego i Oxona

Ponadto niedawno jednym z uczestników został VBS, ale jego przeciwnika jeszcze nie znamy.

Tagi: 

anyhate
troche jak vnm vs wena:) czyli rzuucony na pożarcie :)
Kukleswędzą2115
Kiedyś spotkałem klarenza na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodzę do niego i mówię „cześć klari ty skurwysynu”. A on tylko „elo” i odwraca głowę. Sprzedałem mu blachę w potylicę i mówię „boli ale pomaga co?”. Marcin coś tupnął, coś mruknął ale mówi „dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia”. „czemu okłamałeś tego młodego chłopaka ze kończysz karierę?” Na to klarenz powiedział do mnie – „ty kurwa gnoju” i przykleił mi vlepe ghettopop do czoła. Potem uciekł do lasu.
s.
Jest szansa, że coś będzie z tych rapnokautów. Inicjatywa zajebista
antyhate
formuła ciekawa ale za bardzo raperzy mysla o tym czy im sie to oplaci wizerunkowo albo pewnie finansowo. za duzo kalkulacji zeby mogło byc to fajne naturalne wydarzenie.niestety. 15 lat temu pewnie bylby sztos:)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>