Pepe Skuad

Pepe Skuad

kategorie:
dodano: 2024-02-18 03:09 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Wrocławski zespół PEPE SKUAD zaprezentował swój najnowszy projekt zatytułowany "17 Południk". To piąta płyta ekipy, którą od 2003 roku tworzą Haju, Rekord i Roxon. Album jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz na YouTube od 17 lutego 2024 roku.

"17 południk" składa się z 10 tracków bez udziału gości, wyprodukowanych przez 9 różnych producentów, dlatego na płycie znajdziemy kawałki zarówno na klasycznych bitach boom bap, ale także afro trap czy drill. Przy okazji premiery na kanale YouTube zespołu pojawił się teledysk do kawałka "Mur" zrealizowany przez OGfilms, a dodatkowo pod dwa numery zostały podłożone mash-up videos zawierające migawki z bliższej i dalszej przeszłości raperów. 

Nazwa "17 Południk" nawiązuje bezpośrednio do geograficznego południka 17°00'00.0"E, który przebiega dokładnie wzdłuż wrocławskiego osiedla Popowice i wytycza umowną granicę Zachodniego Wrocławia, z którym szczególnie utożsamiają się członkowie grupy PEPE. O premierze albumu sami autorzy napisali krótko: "Bez patosu, bez napinki, po prostu. Wracamy z zupełnie nowym materiałem - dla starych i nowych ziomali."

Tagi:
dodano: 2020-05-24 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 9)
Te-Tris, Kuban, Pan Wankz

W ostatnich dniach przelecieliśmy przez morze zwrotek w ramach Hot16Challenge2, by posegregować Wam je i przedstawić w tematycznych segmentach. Na koniec zostawiliśmy artystów, którzy wzięli udział w challenge'u mimo ograniczonej lub zakończonej aktywności wydawniczej - tutaj niemożliwe było ograniczyć się do 10, bowiem usłyszeliśmy oldschoolowe legendy, dawno niesłyszanych graczy z czołówki, jak i niewidzianych latami undergroundowych klasyków. Mamy więc swoistą truskawkę na torcie - najciekawsze i najważniejsze powroty w ramach Hot16 zebrane w jednym miejscu! A to cały czas nie wszystko i listę moglibyśmy ciągnąć dalej, od Kulera przez Zaginionego po Jeżozwierza..

dodano: 2020-05-17 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Weekend to już spory spadek ilości nowych zwrotek - wśród nich jednak kilka powrotów, które zakręcą łezkę w oku i kilka dawno nie słyszanych ksywek. Wrocławski Pepe Skuad w komplecie, PeeRZet, Plejer, Deobson, Nomad czy Boxi z 834. Sprawdźcie nowy raport!

video
dodano: 2013-06-24 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Flint, Zaginiony, Żaru, Pepe Skuad, Wuzet, Małolat, Pezet - Głód (prod. Tasty Beatz)

Koka Beats obchodzi swoje pierwsze urodziny, które postanowiła uczcić teledyskiem do nowego numeru z pełną reprezentacją labelu. Jednocześnie stało się to okazją, żeby zaprezentować nowych artystów wytwórni - są nimi Pepe Skuad (Haju, Rekord, Rokson) oraz Wuzet. Numer "Głód" wyprodukowała ekipa Tasty Beatz.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-05-27 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
Pepe Skuad to formacja znana na wrocławskiej podziemnej scenie od dłuższego czasu. Ostatnio jego reprezentanci pokazali się szerzej poprzez płyty "Parę Spraw" i "Międzyświat".

Teraz za to Rekord, Haju i Rokson postanowili wypuścić specjalny pakiet, w którym znajdziecie wszystkie 3 dotychczasowe projekty wydane pod szyldem Pepe!