Koka Beats

Koka Beats

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-17 22:45 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Oprócz nadchodzącego albumu Pezeta w KOKA Beats czeka nas jeszcze inna premiera. To już oficjalne, że swój nowy album wyda tam Emas.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-29 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Chciałbym podziękować Koka Beats za ponad dwa lata współpracy, za wiarę, możliwości i promocję moich albumów" - napisał artysta na swojej stronie na Facebooku. Z tej okazji premierę ma kolejny singiel zapowiadający "SMOKESEX MIXTAPE", który ukaże się jeszcze przed wakacjami. "<LIVESTREAM>" to szybka relacja z tego, co działo się u mnie w ostatnim czasie, więc zamiast zadawać pytania i doszukiwać się sensu moich decyzji posłuchajcie tego, co wydarzyło się w 109 dzień roku." - wyjaśnia Flint.

Tagi:
video
dodano: 2014-10-28 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Koka Beats prezentuje utwór „Mój pies” zapowiadający album Flinta pt. „Zła sława”, którego premiera zaplanowana jest na 7.11.2014. Bit wyprodukował Luxon. Utwór dodatkowo został zobrazowany oryginalnym video.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-17 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Breku - Chaos (prod. Dubsknit)

Koka Beats prezentuje kolejny klip w ramach cyklu Koka Fresh Beats. „Chaos” to numer wyprodukowany przez Dubsknita. Utwór zapowiada „Kiedyś było inaczej” EP. Za montaż teledysku opowiada Hubert Drabik.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-10-11 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Koka Beats prezentuje okładkę oraz tracklistę albumu „Zła sława” - czwartego studyjnego album Flinta, którego premiera zaplanowana jest na 7 listopada. Płyta zawierać będzie 12 premierowych kompozycji, za produkcję których odpowiadają: Udar, DJ Flip, Luxon, Barthvader, Vinylstealer, Salvare. Album utrzymany będzie w stylistyce nowoczesnej elektroniki, co idealnie wpisuje się w charakter wydawnictw spod szyldu Koka Beats. Autorem okładki, tak jak w przypadku poprzedniego albumu Flinta, jest Ariel Hajbos.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-11 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Koka Beats przedstawia pierwszy teledysk z nowego cyklu Koka Fresh Beats. W ramach Koka Fresh Beats wytwórnia prezentować będzie utwory i teledyski niezależnych wykonawców, którzy charakteryzują się świeży brzmieniem. Jako pierwszy opublikowany został teledysk do utworu „Palmy” ekipy Wysokilot czyli Sabota i Grubera. Utwór wyprodukował Fidser – producent, usłyszeć można było m.in. w kawałku Wuzeta „Dziki Stan”. Za produkcje klipu odpowiada ekipa WOW Pictures.

kategorie: Audio, Elektronika, Reggae
dodano: 2014-07-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Jeśli przyzwyczaiłeś się do moich akustycznych brzmień posłuchaj tego numeru trzy razy - bodźce są intensywniejsze i percepcja musi się z nimi oswoić zanim zrobi się naprawdę miło!" – tak zapowiada swój najnowszy singiel KaCeZet. #drzewo to rezultat nieoczywistej, aczkolwiek niezwykle obiecującej współpracy. Kapitan zmienił kurs i wprowadził swoją łajbę na nieco bardziej niespokojne wody – tak z kolei zapowiedział projekt twórca bitu ERR BITS. Koka Beats zaprasza do przesłuchania utworu "#drzewo", który wg niej zaskoczy dotychczasowych słuchaczy KaCeZeta.

kategorie:
dodano: 2014-05-14 13:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Koka Beats zaprasza na premierę mixtapu Flinta „Talent Nie Istnieje”, która odbędzie się w piątek 16 maja w klubie Pomost 511. Imprezę rozkręcą Flint i ekipa DJ’ska Koka Fellaz tego wieczoru w składzie: Auer, Eklektik Selektah i Err Bits. Każdy kto pojawi się na miejscu będzie mógł zdobyć mixtape zupełnie za darmo.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-08 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Trzeba przyznać, że projekty Flinta zbierały najróżniejsze recenzje. Artysta trudniący się niegdyś we freestyle'u zadebiutował podziemnie, później wydał "Warszawskie ZOO" nakładem Rapton, by przejść pod skrzydła Koki i zaprezentować słuchaczom krążek "Stary, dobry Flint". Po tej zeszłorocznej płycie nie musimy czekać zbyt długo na nowości, gdyż od dziś codziennie na kanale Koka Beats pojawiać się będą nowe kawałki, które to znajdą się finalnie na mixtapie "Talent nie istnieje".

dodano: 2013-10-04 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Koka Beats prezentuje odsłuch płyty Flinta "Stary, dobry Flint", która swoją premierę miała 3 października 2013 roku. Płyta to 12 utworów klimatycznie nawiązujących do starych, dobrych czasów polskiego rapu, ale w nowoczesnym wydaniu - pojawia się dużo instrumentów i rozbudowanych rozwiązań aranżacyjnych. "Stary, dobry Flint" to mój najlepszy album - myślę, że udało mi się w ciekawy sposób nawiązać do najlepszych czasów polskiego rapu i to co w nich było najlepsze przełożyć na nowe czasy - "Stary, dobry Flint" jest moim osobistym "Illmaticiem", mam nadzieję, że fani polskiego rapu będą zadowoleni - mówi Flint. Z odsłuchem możecie zapoznać się w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2013-09-09 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Mamy dzisiaj istne zatrzęsienie jeśli chodzi o klipowe premiery. W.E.N.A., Gedziula, Bezczel, video-promo wypuścił także Słoń, a za oceanem mocne strzały od Iggy i Eminema... Swoje dorzuca dziś też podopieczny Pezeta (który notabene sam udziela się w kawałku), promując swój nadchodzący, trzeci studyjny album, który ukaże się już trzeciego października. "Desiderata" to już drugi teledysk zapowiadający "Starego, Dobrego Flinta", a za jego realizację odpowiada ekipa Dobrekino Studio.

video
dodano: 2013-06-24 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Flint, Zaginiony, Żaru, Pepe Skuad, Wuzet, Małolat, Pezet - Głód (prod. Tasty Beatz)

Koka Beats obchodzi swoje pierwsze urodziny, które postanowiła uczcić teledyskiem do nowego numeru z pełną reprezentacją labelu. Jednocześnie stało się to okazją, żeby zaprezentować nowych artystów wytwórni - są nimi Pepe Skuad (Haju, Rekord, Rokson) oraz Wuzet. Numer "Głód" wyprodukowała ekipa Tasty Beatz.

dodano: 2010-10-08 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Już dziś o 20 w warszawskim klubie Karmel odbędzie się oficjalna premiera pierwszego teledysku promującego najnowszy album Pezeta i Małolata - "Dziś W Moim Mieście". Ciekawość dla obrazka promującego płytę nie jest jednak jedynym powodem dla którego warto zebrać się dziś wieczorem na Kredytową 6.

Oprócz tego, że macie niepowtarzalną okazję świętować ważne muzyczne wydarzenie wraz z autorami, to wbijecie tam zupełnie za darmo... O ile macie już płytę. Jeśli jej nie macie, możecie kupić przy wejściu.