Zaginiony

Zaginiony

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-25 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Już 14 listopada ruszy nowy program TVNu "Lego Masters", w którym uczestnicy będą rywalizować w budowaniu różnych budowli i konstrukcji z klocków LEGO. Jak się okazało weźmie w nim udział dwóch reprezentantów naszej sceny, czyli Zaginiony i Bas Tajpan.

dodano: 2020-05-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po 7 latach od premiery wydanego w wytwórni Pezeta (Koka Beats) albumu "Czerwone samochody i białe dziewczyny" i 6 latach od pożegnalnego projektu Zaginiony powraca z nowym teledyskiem. Raper znany z projektów STREETWORKERZ oraz Zaginiony/Skajsdelimit opublikował właśnie numer zatytułowany "Młody Milioner", za którego produkcję odpowiada Zwierzak 76 Pro.

Tagi:
dodano: 2020-05-14 02:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Akcja Hot16Challenge2 rozchodzi się już coraz szerzej po innych muzycznych gatunkach i światach, jednak nadal możemy liczyć na dopływ ciekawych rapowych zwrotek. Dziś dostaliście coś od nas - czyli Hot16 ode mnie w odpowiedzi na 4 nominacje, ale przede wszystkim zaatakowali Golin, Abradab, Fu, jeden z największych wygranych 1 edycji akcji MC Silk czy dawno nie słyszani Śliwka Tuitam i Owal Emcedwa. Oprócz tego Arczi Szajka, Zaginiony, Nieuk (Albo Albo) czy Mały Esz oraz sporo ciekawych strzałów spoza rapu - Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska czy Abstrachuje i Tomasz Kammel.

dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-31 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Zaginiony/Skajsdelimit - autorzy świetnie przyjętej, niezwykle klimatycznej płyty "Legendy płynące z tych okolic" z 2012 roku postanowili znów połączyć siły i przy pomocy swojego naczelnego, czerpiącego garściami z soulu producenta Kłapuha wracają ze spontanicznym sylwestrowym strzałem.

Członek projektu STREETWORKERZ i autor legalnego albumu w wytwórni Koka Beats Zagi oraz utytułowany freestylowiec, animator kultury hip-hop i znany dobrze w warszawskim podziemiu Skajs zaprosili gościnnie kultowego Jano OMP, znanego m.in. ze współpracy z producentem O$ką czy słynnych składanek DJ'a VOLTa. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2015-06-21 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Powoli zbliżamy się do teraźniejszości, jednak przed nami jeszcze trzy edycje symulacji... 2007 to okres, gdy rap nie złapał jeszcze fali drugiego boomu, ale w podziemiu działo się sporo, a za sprawą coraz większego dostępu do coraz szybszego Internetu młodym raperom zaczęło udawać się samodzielnie zdobywać uznanie i zainteresowanie...

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-05-14 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zaginiony - Piotrek (prod. Kłapuh)

Zaginiony, znany z projektów STREETWORKERZ oraz Zaginiony/Skajsdelimit, a także z płyty solowej wydanej nakładem Koka Beats, po niemal dwuletnim rozbracie z rapem wypuszcza nowy numer. Jest to storytelling zatytułowany "Piotrek". 104 wersy nagrane "na raz", bez żadnych cięć. Za produkcję odpowiada Kłapuh, który znacząco odbiega tu od brzmienia, do którego przyzwyczaił nas na poprzednich swoich produkcjach. Obaj panowie reprezentują ekipę AlboAlbo.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-06-22 18:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W czerwcu planuję wypuścić darmową, 3-kawałkową EP-kę wyprodukowaną w całości przez JH, który ma na koncie współpracę m.in. z Hemp Gru, Onarem czy Solarem i Białasem. Będzie to prawdopodobnie mój ostatni muzyczny projekt (choć dokończymy pewnie jeszcze jeden singiel, nad którym pracujemy razem z Flamastrem). Można powiedzieć, że w dziedzinie muzyki czuję się spełniony, osiągnąłem cel, który założyłem sobie ponad dekadę temu.

Tagi:
dodano: 2014-06-08 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"W czerwcu planuję wypuścić darmową, 3-kawałkową EP-kę wyprodukowaną w całości przez JH, który ma na koncie współpracę m.in. z Hemp Gru, Onarem czy Solarem i Białasem. Będzie to prawdopodobnie mój ostatni muzyczny projekt (choć dokończymy pewnie jeszcze jeden singiel, nad którym pracujemy razem z Flamastrem). Można powiedzieć, że w dziedzinie muzyki czuję się spełniony, osiągnąłem cel, który założyłem sobie ponad dekadę temu. wydałem trzy zajebiste albumy, zagrałem mnóstwo koncertów i poznałem świetnych ludzi. Nie widzę w tym momencie przed sobą żadnego wyzwania, nie wiem co mógłbym jeszcze w tym temacie zrobić. Tak mała jest Polska w skali całego świata, tak mało ludzi naprawdę słucha tu muzyki w skali całego społeczeństwa i tak mało osób z tych słuchających wybiera akurat rap, że tworząc tu muzykę nie czuję żebym robił coś ważnego. ani ja, ani żaden inny raper..." - pisał niedawno Zaginiony, a EP "Między niewiastami", jest już dostępne w całości.

Tagi:
dodano: 2014-06-03 20:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pierwszy numer z pożegnalnego projektu Zaginionego jest już dostępny! "Sprawdź jak się niszczę" to blisko 5-minutowy, koncertowy banger wyprodukowany przez JH. Premiera kolejnego utworu z EP "Między Niewiastami" już jutro.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-06-02 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"W czerwcu planuję wypuścić darmową, 3-kawałkową EP-kę wyprodukowaną w całości przez JH, który ma na koncie współpracę m.in. z Hemp Gru, Onarem czy Solarem i Białasem. Będzie to prawdopodobnie mój ostatni muzyczny projekt (choć dokończymy pewnie jeszcze jeden singiel, nad którym pracujemy razem z Flamastrem). Można powiedzieć, że w dziedzinie muzyki czuję się spełniony, osiągnąłem cel, który założyłem sobie ponad dekadę temu. wydałem trzy zajebiste albumy, zagrałem mnóstwo koncertów i poznałem świetnych ludzi. Nie widzę w tym momencie przed sobą żadnego wyzwania, nie wiem co mógłbym jeszcze w tym temacie zrobić. Tak mała jest Polska w skali całego świata, tak mało ludzi naprawdę słucha tu muzyki w skali całego społeczeństwa i tak mało osób z tych słuchających wybiera akurat rap, że tworząc tu muzykę nie czuję żebym robił coś ważnego. ani ja, ani żaden inny raper..." - pisał niedawno Zaginiony, a EP "Między niewiastami", zapowiadane jako jego ostatni projekt poznamy już w tym tygodniu.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-06 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Kultowy Delorean znany z "Powrotu do przyszłości" oraz piękna, dopiero co zdobiąca okładkę Playboya modelka Sylwia Nowak - w takiej scenerii Zaginiony kręcił zdjęcia do swojego ostatniego singla z albumu "Czerwone samochody i białe dziewczyny". Niedawno mogliście obejrzeć u nas fotorelację z planu, dziś czas na sam teledysk.

kategorie:
dodano: 2014-03-03 20:54 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zaginiony, Koka Beats oraz Popkiller zapraszają serdecznie na imprezę hiphopową jakiej jeszcze nie było w naszym kraju! 

Już w najbliższą środę, 5 MARCA od godziny 22:00, zapraszamy was serdecznie na długo wyczekiwaną premierę ostatniego klipu Zaginionego do kawałka "Drzwi do jego fury" z płyty "Czerwone Samochody i Białe Dziewczyny" wydanej w 2013 roku nakładem Koka Beats! 

Tagi:
dodano: 2014-02-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kultowy Delorean znany z "Powrotu do przyszłości" oraz piękna, dopiero co zdobiąca okładkę Playboya modelka Sylwia Nowak - w takiej scenerii Zaginiony kręcił zdjęcia do swojego ostatniego singla z albumu "Czerwone samochody i białe dziewczyny". Zarazem singla o ogromnym hitowym potencjale, który przy odpowiedniej wizualizacji ma szansę odbić się sporym echem. Mamy dla Was fotorelację z planu, którą przygotował Piotr Tadzio Jakubowski.

video
dodano: 2013-06-24 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Flint, Zaginiony, Żaru, Pepe Skuad, Wuzet, Małolat, Pezet - Głód (prod. Tasty Beatz)

Koka Beats obchodzi swoje pierwsze urodziny, które postanowiła uczcić teledyskiem do nowego numeru z pełną reprezentacją labelu. Jednocześnie stało się to okazją, żeby zaprezentować nowych artystów wytwórni - są nimi Pepe Skuad (Haju, Rekord, Rokson) oraz Wuzet. Numer "Głód" wyprodukowała ekipa Tasty Beatz.

Strony