Zaginiony "Między Niewiastami"

dodano: 2014-06-22 18:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2014-06-04

"W czerwcu planuję wypuścić darmową, 3-kawałkową EP-kę wyprodukowaną w całości przez JH, który ma na koncie współpracę m.in. z Hemp Gru, Onarem czy Solarem i Białasem. Będzie to prawdopodobnie mój ostatni muzyczny projekt (choć dokończymy pewnie jeszcze jeden singiel, nad którym pracujemy razem z Flamastrem). Można powiedzieć, że w dziedzinie muzyki czuję się spełniony, osiągnąłem cel, który założyłem sobie ponad dekadę temu. wydałem trzy zajebiste albumy, zagrałem mnóstwo koncertów i poznałem świetnych ludzi. Nie widzę w tym momencie przed sobą żadnego wyzwania, nie wiem co mógłbym jeszcze w tym temacie zrobić. Tak mała jest Polska w skali całego świata, tak mało ludzi naprawdę słucha tu muzyki w skali całego społeczeństwa i tak mało osób z tych słuchających wybiera akurat rap, że tworząc tu muzykę nie czuję żebym robił coś ważnego. ani ja, ani żaden inny raper..." - pisał niedawno Zaginiony, a EP "Między niewiastami", jest już dostępne w całości.

 

projekt okładki (zdjęcie, grafika): Michał Rivoli

 

Tracklista:
01. Sprawdź Jak Się Niszczę 4:55
02. Król Musi Zginąć 4:27
03. Dzięki Tobie Taki 3:08

 

Za produkcję całości odpowiada JH. w "Król Musi Zginąć" na skrzypcach zagrała Natalia Winczowska. W "Dzięki Tobie Taki" refren zaśpiewał Bez Struktury.

 

"MIĘDZY NIEWIASTAMI" to czwarty i ostatni projekt Zaginionego, byłego reprezentanta wytwórni Pezeta - Koka Beats. Autorem wszystkich produkcji jest JH, który na koncie ma współpracę m.in. z Hemp Gru, Onarem czy Solarem i Białasem. "Materiał jest bezkompromisowy, bezczelny i momentami wprowadzający słuchacza w konsternację. Jak zwykle skierowany do inteligentnego słuchacza, który będzie chciał zajrzeć głębiej i sprawdzić co kryje się pod pozornie prostym, pustym przesłaniem. Wymaga od odbiorców pewnej dawki dystansu. Podkłady autorstwa JH zaskakują bogactwem aranżacji, a także różnorodnością - od koncertowego bangera, który ma szansę stać się hymnem wielu imprez, przez utwór, który najlepiej sprawdza się nocą w aucie, aż po sentymentalny finisz." - mówi info prasowe.

Zaginiony/JH - Sprawdź Jak Się Niszczę

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>