Knaps

Knaps

video
dodano: 2017-12-27 14:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

'Po dobrze przyjętym NNLS oddajemy w Wasze ręce numer pt. "510" Jest to utwór pabianickiego rapera Knapsa, pokazujący w jakiej formie jest on obecnie podczas prac nad kolejną płytą z Kazetem' - czytamy na kanale RPS Enterteyment. Sprawdźcie więc nowy singiel autora szeroko przedstawianego u nas "NNLS".

Tagi:
dodano: 2016-12-22 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Superlativez zakończyli wydawniczy rok dość mocnym strzałem. "No Name LifeStyle" to wspólna płyta pabianicko-łódzkiego duetu Knaps/Kazet, nagrana w klasycznym układzie raper/producent. "NNLS" to muzyczny zapisek pewnego okresu w życiu wspomnianej dwójki. Treści zawarte w materiale są brudne, ciężkie, bezkompromisowe, a momentami wręcz chamskie. Szczeniacka, w dobrym tego słowa znaczeniu, nawijka idealnie odnajduje się na, w większości samplowanych bitach, miejscami okraszonymi delikatnymi syntetycznymi wstawkami. Do tego wszystkiego dołożono świetne cuty autorstwa DJa Nambeara oraz DJa Simple, które idealnie wpasują się w koncepcję płyty. "Oldskulowe podejście, świeża głowa", tak w największym skrócie można opisać projekt Knapsa i Kazeta. Z naszą recenzją możecie zapoznać się tutaj, a w rozwinięciu znajdziecie odsłuch materiału.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-12-19 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zapytałem w weekend Hermana z Superlativez o krótkie podsumowanie ich tegorocznej działalności. Stwierdził - "to był dobry rok, ale mógł być lepszy". Po pierwsze, świetne jest występujące w labelu poczucie wydawniczego niedosytu, co niewątpliwie poskutkuje pojawieniem się mocniejszych płytowych strzałów w przyszłym roku. A ma być przynajmniej jedna prawdziwa bomba muzyczna, tak nawiasem mówiąc. A wracając do meritum tekstu - jeżeli tęskniliście za chamskim, bezkompromisowym, charyzmatycznym i uderzającym z całej siły między oczy rapem, dobrze trafiliście. Knaps, na bitach Kazeta, dostarczył solidną porcję linijek, porównań i brudu, którego z dawna nie słyszałem w podziemiu. Ba, nawet i w głównym nurcie, zdominowanym ostatnimi czasy przez cukierkowych raperów bez ikry i polotu na mikrofonie.

dodano: 2016-12-12 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Superlativez prezentuje singiel zapowiadający płytę "No Name LifeStyle" Knapsa i Kazeta, która swoją premierę będzie miała 19.12.2016. Tytułowy numer z gościnnym działem Gustava oraz DJ'a Nambear'a, wzbogacony został o klip utrzymany w stylistyce jaką znajdziemy na albumie. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, link do preorderu oraz klip.

dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Superlativez stale powiększa katalog artystów. Po wstąpieniu w szeregi netlabelu Hauasa oraz zapowiedzi projektu Maz/Scor, przyszedł czas na ujawnienie kolejnych graczy. Tym razem jest to pabianicko-łódzki duet Knaps/Kazet, których wspólny album "NoNameLifeStyle" ukaże się w tym roku. Knaps to członek kolektywu EPS, po raz pierwszy zaprezentował się szerszej publiczności spontaniczną wstawką na youtube, która rozeszła się szerokim echem. Kazet to z kolei bardzo obiecujący producent, który tworzył bity dla graczy takich jak Żyt Toster, Wicher x Diament, TMK aka Piekielny czy Pueblos. Najnowszym pokazem jego umiejętności są remixy przygotowane na konkurs organizowany przez W.E.N.Ę, Sariusa i Voskovego.

Tagi: