Diho

Diho

kategorie:
dodano: 2024-04-26 01:14 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"Wiceprezes" GM2L z nowym albumem. 

Tagi:
dodano: 2024-02-11 15:05 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Za nami kolejny tydzień pełen rapu. Płytowych premier tym razem mniej, ale w singlach działo się sporo. Nowy materiał dostarczył nam Święty Bass (Miły ATZ x Phunk'ill) - czyli coś dla fanów brzmienia UK. Singiel z preorderem zaserwowali Bisz i Kosa, a także O.S.T.R. x Młody Olisadebe x Luck7. Nowe numery dostarczyli Bonus RPK, Małach/Rufuz, Oliwka Brazil czy Ćpaj Stajl z udziałem Kukona. Łapcie 5 płyt i 25 singli!

dodano: 2023-10-21 18:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)

Ostatnie półtora tygodnia to prawdziwa muzyczna lawina - za granicą doliczyliśmy się tylko w ubiegły piątek 16 wartych uwagi płyt, a w Polsce też było czego posłuchać. Zapraszamy na kolejny przegląd, tym razem obejmujący 10 dni!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-10-20 13:00 przez: Wojciech Barański (komentarze: 0)
Sentino niespodziewanie powrócił do Polski i ma ciekawe plany

Relacje Sentino z kluczowymi artystami spod szyldu GM2L stały przez wiele lat pod znakiem zapytania. Z jednej, jak i z drugiej strony niejednokrotnie padały różne formy komentarzy, wypowiedzi, które niestety jeszcze dalej oddalały możliwą nić porozumienia dla pogodzenia się dawnych przyjaciół. Aktualnie jest już bliżej niż dalej, wszystko wskazuje na to, że Sentino jest coraz bliżej znalezienia wspólnego języka z Malikiem Montatną.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-10-06 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Przed wakacjami głośno było o wizycie Smokepurrpa w studiu GM2L. Ostatnio Malik Montana zdradził, że raper z Chicago pojawi się we wspólnym numerze nie z nim, a z Diho. Teraz Diho ujawnił rąbka tajemnicy co dokładnie stanie się z tym numerem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-10 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Diho był ostatnio na wakacjach po intensywnej trasie koncertowej z Malikiem Montaną - gdy wrócił to okazało się, że do jego domu ktoś się włamał. Raper poinformował o tym w charakterystycznym dla siebie stylu, nie popadając w pełną powagę.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-29 20:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Od pierwszych zapowiedzi w Rapnews Studio fani GM2L czekali na pełen utwór - teraz czwórka raperów wypuszcza go wraz z klipem, od razu robiąc zamieszanie na YT.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-20 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Diho i Sentino, mimo odejścia tego drugiego z GM2L, dalej pozostają w dobrych stosunkach. Diho na ostatnim live na swoim Instagramie przyznał, że dalej śledzi twórczość szefa Sicarios i ocenił ostatnią płytę Alvareza, "King Sento".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-05-25 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Reprezentant Ekipy Gm2l nie przebiera w środkach… Środkach wyrazu, środkach odurzających, a to wszystko z samego środka Polski! 13 utworów wyprodukowanych głównie przez Swizzy’ego, kilku gości, niezapomniane przeżycie.

Luz, czasem bezwład, poczucie humoru, nie mówiąc o ciekawych metaforach, to główne zalety tego projektu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 17:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Sentino został wyrzucony z  GM2L. Nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się między raperami. Faktem jest, że Sentino na jakiś czas wyjechał za granicę, a poszukiwał go Wujek Ali, który twierdzi, że raper jest mu winien pieniądze. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy GM2L wraz z Toonym, mającym beef z byłym członkiem składu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-12-27 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Empire Music Studio prezentuje klip do do szóstego singla z albumu Malika Montany oraz Diha "Naaajak". Za teledysk do numeru "Rose Moet" odpowiada Peron Videos, a za produkcję bitu odpowiedzialny jest Fast Life Sharky.

video
dodano: 2016-12-10 23:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Premiera "Naaajak" Malika Montany i Diha stała się faktem, a jeszcze przed nią otrzymaliśmy kolejny klip raperów Empire Music Studio. Za bit do "Planu A" odpowiedzialny jest Jacon. Wraz z ukazaniem się albumu Malik i Diho ogłaszają konkurs dla producentów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-28 21:11 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 7)

W sklepie Empire Music Studio ruszył preorder albumu Malika Montany oraz Diha - "Naaajak". Pierwsze 100 egzemplarzy albumu zostanie podpisane osobiście przez artystów. Każda sztuka zamówiona w preorderze będzie wydaniem limitowanym wzbogaconym o dwa dodatkowe, nigdzie nie publikowane remiksy. Premiera albumu została zaplanowana na 9 grudnia.

video
dodano: 2016-10-24 20:55 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Empire Music Studio prezentuje czwarty singiel ze zbliżającego się albumu "Naaajak", nagranego przez duet Malik Montana x Diho. Bit do numeru "Róże z betonu" wyprodukował OLEK, a za klip odpowiedzialny jest Jakub Rybicki. Premiera płyty członków GMLL przewidziana jest na koniec listopada tego roku.

video
dodano: 2016-08-04 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 13)

Wspólny album Malika i Diha właśnie o nazwie "Naaajak" ukaże się pod koniec września tego roku. W klipie do tytułowego numeru "banknot ściele się gęsto, a liczarki do banknotów terkoczą w tle". Za produkcją utworu stoi Kesz.

Strony