Diho

Diho

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-10 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Diho był ostatnio na wakacjach po intensywnej trasie koncertowej z Malikiem Montaną - gdy wrócił to okazało się, że do jego domu ktoś się włamał. Raper poinformował o tym w charakterystycznym dla siebie stylu, nie popadając w pełną powagę.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-29 20:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Od pierwszych zapowiedzi w Rapnews Studio fani GM2L czekali na pełen utwór - teraz czwórka raperów wypuszcza go wraz z klipem, od razu robiąc zamieszanie na YT.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-20 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Diho i Sentino, mimo odejścia tego drugiego z GM2L, dalej pozostają w dobrych stosunkach. Diho na ostatnim live na swoim Instagramie przyznał, że dalej śledzi twórczość szefa Sicarios i ocenił ostatnią płytę Alvareza, "King Sento".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-05-25 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Reprezentant Ekipy Gm2l nie przebiera w środkach… Środkach wyrazu, środkach odurzających, a to wszystko z samego środka Polski! 13 utworów wyprodukowanych głównie przez Swizzy’ego, kilku gości, niezapomniane przeżycie.

Luz, czasem bezwład, poczucie humoru, nie mówiąc o ciekawych metaforach, to główne zalety tego projektu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 17:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Sentino został wyrzucony z  GM2L. Nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się między raperami. Faktem jest, że Sentino na jakiś czas wyjechał za granicę, a poszukiwał go Wujek Ali, który twierdzi, że raper jest mu winien pieniądze. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy GM2L wraz z Toonym, mającym beef z byłym członkiem składu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-12-27 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Empire Music Studio prezentuje klip do do szóstego singla z albumu Malika Montany oraz Diha "Naaajak". Za teledysk do numeru "Rose Moet" odpowiada Peron Videos, a za produkcję bitu odpowiedzialny jest Fast Life Sharky.

video
dodano: 2016-12-10 23:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Premiera "Naaajak" Malika Montany i Diha stała się faktem, a jeszcze przed nią otrzymaliśmy kolejny klip raperów Empire Music Studio. Za bit do "Planu A" odpowiedzialny jest Jacon. Wraz z ukazaniem się albumu Malik i Diho ogłaszają konkurs dla producentów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-28 21:11 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 7)

W sklepie Empire Music Studio ruszył preorder albumu Malika Montany oraz Diha - "Naaajak". Pierwsze 100 egzemplarzy albumu zostanie podpisane osobiście przez artystów. Każda sztuka zamówiona w preorderze będzie wydaniem limitowanym wzbogaconym o dwa dodatkowe, nigdzie nie publikowane remiksy. Premiera albumu została zaplanowana na 9 grudnia.

video
dodano: 2016-10-24 20:55 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Empire Music Studio prezentuje czwarty singiel ze zbliżającego się albumu "Naaajak", nagranego przez duet Malik Montana x Diho. Bit do numeru "Róże z betonu" wyprodukował OLEK, a za klip odpowiedzialny jest Jakub Rybicki. Premiera płyty członków GMLL przewidziana jest na koniec listopada tego roku.

video
dodano: 2016-08-04 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 13)

Wspólny album Malika i Diha właśnie o nazwie "Naaajak" ukaże się pod koniec września tego roku. W klipie do tytułowego numeru "banknot ściele się gęsto, a liczarki do banknotów terkoczą w tle". Za produkcją utworu stoi Kesz.

dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

dodano: 2016-02-22 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowa płyta od Gospela - mamy już pierwszy numer i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od poprzednich albumów "Jestem smutny" będzie projektem na autorskich podkładach. Do sprawdzenia także kawałki zapowiadające nadchodzące płyty od Dejana i Harego, a także luźne wrzuty od Tomba czy ekipy GMLL.

video dnia
dodano: 2015-05-14 18:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Dlaczego: Znany z wieloletniej działalności na scenie niemieckiej Sentino wydaje pierwszy oficjalny street-album w języku polskim. Mixtape "Zabójstwo Liryczne" oraz "Zabójstwo Liryczne 2.0" promuje nagrany wspólnie z Dihem klip do numeru "Liczę ten hajs", a wydanie łączące materiał z obu albumów kupić można już na preorder.pl i queshop.pl