Zaginiony i Bas Tajpan wystąpią w nowym talent-show TVN'u!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-25 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Już 14 listopada ruszy nowy program TVNu "Lego Masters", w którym uczestnicy będą rywalizować w budowaniu różnych budowli i konstrukcji z klocków LEGO. Jak się okazało weźmie w nim udział dwóch reprezentantów naszej sceny, czyli Zaginiony i Bas Tajpan.

Zaginiony to raper, który ma na swoim koncie m.in. płytę "Czerwone samochody i białe dziewczyny" z 2013 roku, która została wydana nakładem Koka Beats. Aktualnie pracuje nad swoim czwartym wydawnictwem, a w programie "Lego Masters" wystąpi wspólnie ze swoją żoną.

Bas Tajpan natomiast to reprezentant nurtu reggae, który ma na swoim koncie wiele współprac z przedstawicielami sceny hip-hopowej, m.in. z Hemp Gru, Polską Wersją czy Kalim.

Pełną listę uczestników znajdziecie pod tym linkiem.

S.
Bas jebie system ale tak na 55% :) Może by tak puścić uczestnikom jego kawałki sprzed 15 lat. Wiadomka, zdanie i opinie można zmienić ale... "Bas mówi..." :)
baRRap
Aż przykro na to patrzeć.
Jaka wkreta
Kurwa włączam tv, a tam Bas Tajpan uklada klocki. Se myślę na początku że jakaś wkręte mam, ale zaraz tu wbilem i wszystko jasne. Spoko nawet idzie pooglądać z dzieciakami, tylko Prokop żenada jak zwykle że no kurwa no nie :P
Topek
Piszecie jak by wam brakowało mózgów.. Se myślę? Zdanie od kur#a ? Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>