Bob One x Bas Tajpan feat. Hemp Gru - nowy singiel i końcówka preorderu

Na MaxFloRecTV można już obejrzeć klip do numeru „Aureola” Bob One'a i Bas Tajpana. W numerze, jak i teledysku mu towarzyszącym gościnnie pojawił się skład Hemp Gru. Na www.MaxFloSklep.pl jeszcze tylko tydzień trwa przedsprzedaż albumu „Teraz”, na którym wśród zaproszonych znaleźli się również: Kobik, Polska Wersja i Rahim 

− Przy tej płycie staraliśmy się wrócić do uczucia, które towarzyszyło nam, kiedy zaczynaliśmy nagrywać. Podobno jest to nasz „najmroczniejszy” materiał, takie są głosy od naszych znajomych, którzy już go słyszeli. Dla nas jest to jakiś miks wielu różnych nastrojów i klimatów − trochę radości, trochę gorzkich obserwacji, trochę złości. Staraliśmy się też, żeby muzycznie to wszystko „kopało”, miało jakąś swoją energię. Każdy, kto był na naszym koncercie wie, że staramy się w dużej mierze tę energię z siebie wyrzucić i ta muzyka to odzwierciedla − tak swoje wydawnictwo opisują artyści. 

Nadchodzący krążek Bob One'a i Bas Tajpana to 1. ich wspólny longplay. Pod adresem: https://bit.ly/3aLYrOz album „Terazdostępny jest w przedsprzedaży. Do każdego zamówionego w pre-orderze egzemplarza dodawane będzie bonusowe CD z mixtape'emPo swojemu vol. 1” duetu. Dotychczas udostępniony był on wyłącznie w formie cyfrowej. To ostatni moment, by złożyć zamówienie z gwarancją wysyłki przed premierą. 

Najnowszy singiel Bob One'a i Bas Tajpana zatytułowany jest „Aureola”. To kolejna propozycja duetu zapowiadająca krążekTeraz”. Gościnne zwrotki do numeru dołożyła ekipa Hemp Gru. Wideoklip również z jej udziałem zrealizowały Grube Filmy i Visual Violence. Za warstwę muzyczną całej płyty odpowiada Bob One. Użytkownicy serwisów cyfrowych znajdą odsłuch „Aureoli” na ulubionych platformach pod adresem: https://bit.ly/35hw61x.   

Już prawie wszystkie utwory z albumu „Teraz” nagrane z gośćmi doczekały się klipu. Ostatnim oczekującym na wideo jest numer z Rahimem. Jak zapowiadają artyści, teledysk pojawi się w sieci jeszcze przed premierą krążka. Wydawnictwo ukaże się 8 maja.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Bob One x Bas Tajpan ft. Hemp Gru - Aureola | TERAZ |

S.
Nie spodziewalem sie newsa o ich plycie na tym portalu. Moze to zasługa hg na ficie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>