TMK Beatz

TMK Beatz

kategorie:
dodano: 2017-12-05 10:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-14 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bazi oraz TMKBeatz przedstawiają wideoklip do utworu "Master". Teledysk promuje najnowszy cykl wytwórni Brain Dead Familia - BDF REPRESENT. Akcja ma na celu przybliżyć sylwetki wszystkich członków Brain Dead Familii.

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:40 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Ten mroczny i nieprzewidywalny projekt od pewnego czasu jest przygotowywany w tajemnicy przez trzy osoby powiązane z krakowską ekipą Hipocentrum. Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada niezawodny TMK Beatz, którego bity śmiało mogą równać się z czołówką polskich beatmakerów.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-08 16:00 przez: Marcin Flint (komentarze: 12)

Od lat wiadomo, że PeeRZet ma swoje miarowe flow, mocny, rozpoznawalny głos, mnóstwo punchlines i wersy starannie wykończone podwójnym rymem. Pytanie co chce z tym dalej robić, co na tym fundamencie budować. „Doktor Majk” to zarazem próba – przeczytacie poniżej czy udana - odpowiedzi, jak i powtórka z tego, co zapewniło raperowi uznanie.

dodano: 2014-06-06 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Aptaun Records ma przyjemność oficjalnie powitać na świecie kolejną pociechę – album "Doktor Majk", czyli dzieło klasycznego duetu mc-producent w osobach PeeRZeta i TMKBeatz. Album od dziś znajdziecie nie tylko na półkach sklepowych dobrych sklepów muzycznych, ale również w serwisach Deezer i Spotify. Również dziś z okazji premiery otrzymaliśmy darmowy odsłuch materiału, który znajdziecie, razem z tracklistą, w rozwinięciu. O albumie możecie również porozmawiać na naszym forum.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-05-29 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Wytwórnia Aptaun Records udostępniła do odsłuchu piąty i ostatni przed premierą singiel z "Doktora Majka". W numerze "12 Małp" skrecze dograł DJ Noriz. Album PeeRZeta i TMK Beatz ukaże się na rynku już 6 czerwca. Preorder wciąż dostępny w Aptaun Sklepie.

dodano: 2014-05-15 15:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po klipie do numeru tytułowego Aptaun prezentuje kolejny, czwarty już singiel pt. "Chwalisz się czy żalisz?" promujący album PeeRZet/TMKBeatz pt. "Doktor Majk", którego premiera przypada na 06.06.14r. W utworze gościnnie udzielił się Pan Zimna Łapa odpowiedzialny za skrecze.

video
dodano: 2014-05-05 17:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na miesiąc przed sklepową premierą (06.06.14r.) Aptaun Records i A'C'E prezentują nam trzeci klip promujący album PeeRZeT/TMKBeatz pt. "Doktor Majk". Teledysk został zrealizowany przez ekipę 9 Liter Filmy do utworu tytułowego, który w dużym stopniu nakreśla genezę powstania albumu oraz jego myśl przewodnią.

kategorie:
dodano: 2014-04-21 17:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Doktor Majk" - to druga płyta PeeRZeta wydana w oficjalnym obiegu i dziewiąta w całej karierze rapera. Płyta została w całości wyprodukowana przez jednego producenta, którym jest reprezentant Aptaun Support i Diggity Crew - TMKBeatz. Jest to zatem klasyczna kolaboracja MC/Producent. Krążek zawiera 17 premierowych utworów, które są ze sobą luźno powiązane wspólnym konceptem.

video
dodano: 2014-04-17 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Aptaun Records uruchamia preorder drugiej legalnej płyty PeeRZeta oraz prezentuje nam drugi klip zapowiadający ten album. W zobrazowanym street-video "Chcę czegoś więcej 2" Przemka wspierają Bazi, Oxon i Kojot.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-03-30 15:18 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Miło nam poinformować, że już 06.06.2014r. swoją premierę będzie mieć drugi legalny album PeeRZeta pt. "Doktor Majk", nagrany wspólnie z jedym tylko producentem – reprezentantem Diggity Crew i Aptaun Support – TMKBeatz. Już niebawem album będzie dostępny w przedsprzedaży w AptaunSklepie, a póki co sprawdźcie cover "Doktora Majka" wykonany, podobnie jak cała oprawa graficzna płyty, przez Grzegorza "Forina" Piwnickiego.

dodano: 2010-08-27 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Eskaubei powoli zbiera się do wydania swojego albumu, który ma wyprodukować O.S.T.R. Zajawkowo, że fukcję zapowiedzi spełnia muzyka, czyli epka, którą już dziś możecie u nas pobrać.

"King Of Rap" to owoc współpracy między rzeszowskim MC i dwójką producentów - Aruzo i TMK Beatz. Ciekawi?