PeeRZeT - Doktor Majk (2014)

Forum - strona główna >> Muzyka >> Polski hip-hop >> PeeRZeT - Doktor Majk (2014)
kategoria: Polski hip-hop
dodano: 2014-06-02 16:54 przez: SWÓJ (odpowiedzi: 18)
SWÓJ
Postów: 89

No i mamy prawdziwą klątwę aptaun. Bardzo mocno obiecujący się raper z Krakowa po bardzo dobrym Hipocentrum czy luźnych solowych kawałkach np takich jak "krąg" na producenckiej i kilku fajnych gościnek, daje nam monotonne rapsy do o rzygania. O pierwszym albumie debiutanckim pozwolicie, że nie będę wspominał:). Oto mamy i drugi, dostajemy śmieszny tytuł płyty jak i okładkę (gripex) reklamującą ból głowy, ale to tylko szczegóły, najważniejszy jest sam środek czyli muzyka. Wychodzą single i czuję zażenowanie i pytam, co się dzieje? przesłuchuję całą płytę i pytanie dalej pozostaje bez odpowiedzi. Każdy kawałek taki sam, czy Przemek nie ma już nic ciekawego do powiedzenia? nie ma pomysłów na coś ciekawego? kiedyś pancz w każdej linijce zadziwiał dziś nudzi jak #. Z szacunku na wcześniejsze dokonania ocenę płyty zostawię dla siebie. Może jest tu ktoś komu płyta się podobała? a nawet dla odważnego kto nazwie ostatni album Peerzeta płytą roku? :)

[Edit MN:

Tracklista:
1. INTRO
2. DOKTOR MAJK
3. DWA CALE OD ŚMIERCI (gramofony DJ Krótki)
4. PAN POSPINANY
5. CHWALISZ SIĘ CZY ŻALISZ? (gramofony: Pan Zimna Łapa)
6. JAK CLARK KENT, JAK BRUCE WAYNE (gramofony: DJ Noriz)
7. REINKARNACJA (gramofony DJ Krótki)
8. NOSTRADAMUS (feat. PELSON gramofony: DJ Noriz)
9. CHCĘ CZEGOŚ WIĘCEJ 2 (feat. BAZI, OXON, KOJOT)
10. ADRENALINA
11. WYJAŚNIJMY TO
12. WSZYSCY JESTEŚMY MARTWI (feat. PATOKALIPSA: PENX, DELEKTA, ERIPE, ZYGSON, ESZET)
13. PSYCHODELA (SHOW MUSI TRWAĆ)
14. NADEJDZIE DZIEŃ (feat. SŁOŃ, ERIPE)
15. 12 MAŁP
16. APTAUN BEJBI
17. DOKTOR MAJK Remix

Odsłuch całości ]

Mr. Doskonały
Postów: 173
dodano: : 2014-06-02 17:00

Nawet nie sprawdzę, po singlach. Z Miłości do Gry jeszcze jest nawet zjadliwe.

Marian0
Postów: 43
dodano: : 2014-06-02 17:16

Wiadomo, czekanko na feat z Patokalipsą i z Eripe/Słoń

eloema
Postów: 5
dodano: : 2014-06-02 17:23

Jestem wielkim fanem Przemka, więc czekam na album. Na razie single średnie, ale już "12 małp" to dobry kawałek. Feat na Drodze Krajowej udany.
ZMDG mimo wielu złych opinii było według mnie całkiem dobrą plytą :D dlatego czekam na Doktora, jak przesłucham to coś pewnie napisze ;)
Słyszałeś już całą płyte ? :)

SWÓJ
Postów: 89
dodano: : 2014-06-02 17:48

Tak miałem przyjemność

WAZZA
Postów: 42
dodano: : 2014-06-02 18:02

Przemek tendencja zniżkowa, a szkoda bo Hipocentrum i OOG moje osobiste klasyki. po ZMDG byłem rozczarowany, ale porównując ją do singli z Doktora Majka to wychodzi na mocny materiał. najdziwniejsze jest to, że na featach ciągle wysoki poziom.

SWÓJ
Postów: 89
dodano: : 2014-06-02 18:07

Zapomniałem dodać, że bity TMK mi w ogóle nie leżą, to też minus płyty. Może na innych bitach było by ciekawiej, lepiej.

RapowyDread
Postów: 16
dodano: : 2014-06-02 19:30

jestemSWÓJ zgadzam się z Tobą. Ogólnie jaram się techniką i tego Przemkowi odmówić nie można, ale tak jak i Tobie bity TMk w ogóle mi nie siadają. Wydaje mi się, że PRZ się trochę wypalił, w undergroundzie rzucał spoko pancze, a teraz brmi jak by na siłę wielokrotne wymyślał, wszystko jakieś takie suche...

WAZZA
Postów: 42
dodano: : 2014-06-04 22:04

http://www.youtube.com/watch?v=qWaOEULQpEo

PeeRZeT - Reinkarnacja

leak z płyty

eloema
Postów: 5
dodano: : 2014-06-04 22:35

Kozacki kawałek

eloema
Postów: 5
dodano: : 2014-06-05 15:09

Strony