Aptaun Support - część konkursowa

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
"Miło nam poinformować, iż I Etap akcji Aptaun Support dobiegł końca i po przeprowadzonej uprzednio selekcji autorytatywnie wybraliśmy 10 ASów: KęKę, Dj NoOne, 2sty, TMKBeatz, Emas, Bartox, Beeres, Dj Fejm, Karwan i Dj Noriz.

Czas na Etap II - w postaci konkursu, którego zwycięzcy dołączą do w/w dziesiątki i stworzą razem z nimi kawałek pod tytułem - "Rytm Serca" (teraz logo AS wydaje się już bardziej uzasadnione?). Wygrani uzyskają wsparcie Aptaun Records w swojej dalszej muzycznej podróży z ewentualną możliwością współpracy z labelem wydawniczym. Przewidujemy również nagrody pocieszenia dla osób wyróżnionych, które nie zakwalifikują się do ścisłego finału." - piszą Aptaunowcy. Ciekawi was więcej szczegółów?


Tak więc jeśli zarywasz noce pisząc kolejne zwrotki do szuflady, siekasz bity tylko dla kolegów z klatki, stajesz do gramofonów na długo przed śniadaniem i odchodzisz od nich dopiero po późnej kolacji czy wypluwasz płuca prezentując beatbox'owe skillsy tylko na rodzinnych posiadówkach, a jednocześnie masz mega talent - jesteś tym kogo szukamy!

Jako, że akcja Aptaun Support łączy w sobie różne dziedziny hip-hop'u i ma na celu wyłowienie talentów zarówno spośród raperów, dj'ów, beatboxer'ów jak i producentów, by wszystko odbywało się na równych zasadach - II Etap również podzieliliśmy na 2 części:

I część (termin do 17.01.2012r.) - przeznaczona jest dla MC'S i DJ'ÓW - już dziś dostajecie do wyboru i ściągnięcia 2 bity produkcji 2stego (92bpm) oraz TMKBeatz (97bpm), wybieracie z nich jeden, który bardziej Wam pasuje i rejestrujecie na nim swoje zwrotki lub skrecze/cuty.

Co ważne:
    *każdy biorący udział w konkursie MC nagrywa zwrotkę o długości 12 wersów,
    *każdy biorący udział w konkursie DJ nagrywa skrecze/cuty, które zajmują 4 takty (czyli  inaczej - 4 wersy)
    *każdy biorący udział w konkursie MC i DJ nagrywa zwrotkę lub skrecze/cuty do utworu o temacie "Rytm Serca". Interpretacja dowolna,
    *każdy biorący udział w konkursie MC i DJ przesyła swoją zwrotkę lub skrecze/cuty na adres as@aptaun.pl w formacie mp3 i jakości max. 320 kbps - w terminie 2 tygodni, a więc do 17.01.2012r,
    *każdy biorący udział w konkursie MC i DJ w mailu musi podać swój pseudonim, bądź imię i nazwisko.

UWAGA: każde odstępstwo od w/w zasad sprawia, że uczestnik jest automatycznie dyskwalifikowany.

POBIERZ BIT 1 - TUTAJ.

POBIERZ BIT 2 - TUTAJ.

II część (po 17.01.2012r.) - przeznaczona jest dla PRODUCENTÓW i BEATBOXER'ÓW - rozpocznie się dopiero po rozstrzygnięciu części I i wyłonieniu zwycięskich raperów i dj'ów. Wówczas premierę będzie miał powstały w części I numer pt. "Rytm Serca", a producenci i beatboxerzy, którzy wezmą udział w II części dostaną do pobrania specjalnie przygotowane acapelle - celem wykonania remixu lub dogrania swojej partii beatbox'u.

UWAGA: Więcej informacji o wszelkich zasadach i szczegółach II części tego etapu uzyskacie dopiero po 17.01.2012r. na naszej stronie."


asd
Trzeba wysyłać zmasterowane zwrotki?
Anonim
Mastering to na całości materiału się robi.
jobikz
jutro wpadam do studia pokuj i nagrywam zwroteczke glut tez ma nagrac swoje
Poł
Karwan, Pjentak, Huczuhucz, Mario też wysyłają zwrotki
trzyczwarte
powiadam wam ze zjawiskiem dziwnym i nie wyjasnionym byloby gdyby karwan nie wyslal zwrotki skoro został wybrany asem przez wladze najwyższe
what
a co jeśli chodzi o zespoły? konkurs tylko dla indywidualnych mc?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>