Homex

Homex

kategorie:
dodano: 2017-03-31 02:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tego wieczoru przed warszawską publicznością wystąpią raperzy których uważa się za "przyszłość" rodzimej sceny. Dla większości z nich będzie to pierwszy koncert w Stolicy. Wszyscy zaprezentują premierowo swoje najnowsze wydawnictwa.

video
kategorie: News, Video
dodano: 2016-11-13 14:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)
homexdjnoriz

"Windmill" to drugi singiel po "C'est la vie" zapowiadający wspólny krążek Homexa i DJ-a Noriza.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-09-21 11:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 1)

"Mr Pistol Popper" to kolejny singiel od Homexa, promujący jego album ''HX'', który ukazał się 14 września, nakładem labelu Homerun. Za warstwę tekstową, muzyką i wizualną teledysku odpowiada w pełni autor krążka. Podkarpackiego rapera wspierają na albumie także producenci Embeatz, Gibbs, Loko i Korzeń. Już teraz można zamówić album "HX" na stronie www.homex-hx.pl.

video
dodano: 2015-09-02 12:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)
homex

"Dzwonię do Ciebie z pliku hajsu" to kolejny singiel od Homexa, zapowiadający jego album ''HX'', który ukaże się już 14 września i będzie wydany nakładem jego własnego labelu Homerun. Autor w znacznej większości odpowiada również za muzykę na krążku. Oprócz niego pojawiają się producenci tacy jak Embeatz, Gibbs, Loko i Korzeń. Już teraz można zamówić preorder na stronie www.homex-hx.pl gdzie do pierwszych 50 zamówień prezent w postaci instrumentalnej wersji albumu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-09 12:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - Od Greenwich do Greenwich

"Od Greenwich do Greenwich" to kolejna zapowiedź nadchodzącej solowej płyty Homexa "HX". Za produkcję, rap, tekst i montaż wizualizacji odpowiedzialny jest sam raper. Album "HX" zostanie wydany już wkrótce nakładem labelu Homerun.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-31 12:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex x Gibbs - Spadam w góre spadam w dół (Official Video)

"Spadam w górę, spadam w dół" to kolejny singiel promujący "HX" - nadchodzącą płytę podkarpackiego rapera Homexa, której premiera planowana jest na wiosnę tego roku. Za bit w utworze odpowiada reprezentant Ganja Mafii, Gibbs. Klip został zrealizowany wspólnymi siłami przez Czaplet Bros, Kamila Krawca i samego Homexa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-12-24 16:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)

Homex - Yangcy (Prod. Lokobeats)

"Yangcy" to druga po "HX. (Introduction)" zapowiedź nadchodzącej solowej płyty Homexa "HX". Bit w "Yangcy" został wyprodukowany przez Lokobeats, zaś za reżyserię i montaż klipu odpowiedzialny jest sam raper. Album "HX" zostanie wydany na wiosnę 2015 nakładem labelu Homerun.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-12-03 14:30 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - HX. (Introduction)

"HX. (Introduction)" autorstwa Homexa to pierwsza zapowiedź "HX" - najnowszej płyty podkarpackiego rapera, znanego m.in. z wydanej przez Fandango Records płyty "Homework". Za muzykę, słowa i rap odpowiada sam artysta, utwór nagrano w Homerun Studio, zaś obraz zrealizowany został przez Wojciecha Sierżęgę i grupę Czaplet Bros. Premiera "HX" została ustalona na wiosnę 2015, a album zostanie wydany w labelu Homerun, którego właścicielem jest sam Homex. 

wydarzenie
dodano: 2014-10-06 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dope D.O.D, GrubSon, Pokahontaz, Eldo, Ten Typ Mes, Rasmentalism, Bob One & Bas Tajpan, Jarecki & BRK, K2, Homex i Strana Vychodna – to oni już lada chwila wystąpią na scenie ArtDeRue OpenAir Festivalu. Impreza odbędzie się na terenie Millenium Hall w Rzeszowie 10 i 11 października. Są jeszcze dostępne bilety na to wydarzenie. Na kanał MaxFloRecTV trafił oficjalny zwiastun imprezy - pojawiają się w nim m.in. pozdrowienia/zaproszenia od Dope D.O.D prosto z Holandii!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-03 13:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - Wyszedłem na spacer (Moon Walk Shot #2)

Podkarpacki raper Homex nie próżnuje. Dwa tygodnie po premierze pierwszego "Moon Walk Shot" po raz kolejny zabiera słuchaczy na kosmiczny spacer podrasowany mocną dawką muzyki. W drugiej części cyklu raper prezentuje swoje umiejętności na instrumentalach z utworu "Checc Me Out" Nipseya Hussle'a oraz "The Hope" Fabolousa. W ramach przypomnienia: "Moon Walk Shot" to cykl video, który prezentuje spontaniczne nagrania Homexa przybliżając i wprowadzając Was w klimat jego płyty, która ukaże się pod koniec 2014 roku.

wydarzenie
dodano: 2014-08-22 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Eldo, Rasmentalism, Strana Vychodna, Dope D.O.D... Znamy szczegóły tegorocznego ArtDeRue OpenAir Festivalu! Impreza odbędzie się 10 i 11 października w Rzeszowie, a na stronieTicketpro.pl można już zamawiać bilety. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-08-13 15:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)

Homex - Moon Walk Shot #1

Po wydaniu autorskiego albumu „Homework” na początku 2014 i niedawnym opuszczeniu szeregów Fandango Records, podkarpacki raper Homex nie ma wcale zamiaru siedzieć bezczynnie. Dlatego też prezentuje Wam pierwszy odcinek z serii "Moon Walk Shot". Jest to cykl video, który będzie prezentował spontaniczne nagrania Homexa przybliżając i wprowadzając Was w klimat jego płyty, która ukaże się pod koniec 2014 roku. Tym razem do czynienia mamy z utworem nagranym pod produkcje 20syla "Ongoing Thing" i Clamsa Casino "I'm God".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2014-06-23 17:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)
Homex

Kiedy tego samego dnia Webber wysyła ci wiadomość z propsami a Miuosh proponuje kontrakt, nie możesz być przypadkowym twórcą. Bohater wywiadu swoją pozycję na podkarpackiej scenie budował długo – opłacało się, wszak dzisiaj uznawany jest za jednego z jej czołowych przedstawicieli. Jednak dopiero od niedawna może być kojarzony przez szersze grono słuchaczy, a to za sprawą wydanej w Fandango Records płyty „Homework”. Zapraszamy na wywiad z twórcą tego albumu, Homexem – raperem, producentem, instrumentalistą i właścicielem Homerun Studio.

dodano: 2014-03-27 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Homework", czyli najnowsze wydawnictwo Fandango Records, to album zawierający 14 premierowych numerów wyprodukowanych przez samego Homexa. Jedynymi gośćmi, co było celowym zamysłem są dj'e - 5L, Anton, Godnek oraz Noriz. Album utrzymany jest wokół klasycznych brzmień, wokół ponieważ Homex często zaskakuje akustycznym brzmieniem pianina, którego to kompozycje wykonywane na tym instrumencie są również jego autorstwa. Często łamie też konwencje brudnego, klasycznego brzmienia sięgając po nietypowe podziały rytmiczne, jak i brzmienia syntezatorów.

Gatunek w jakim można go usadowić to new golden age - mocne bębny, gruby bass łamany trzeszczącymi samplami z dodatkiem akustycznych brzmień i syntezatorów. Jego produkcje plus brudny wokal, dużo rymów, różna tematyka, pasja i serce jaką autor wkłada w muzykę tworzą klimat na Homework, który stanowi mocny debiut rapera z Łańcuta.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-18 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Homex - Trampolina

Fandango Records prezentuje teledysk do utworu "Trampolina", promujący debiutancki album Homexa "Homework", którego premiera już 26 marca. Za rap i produkcję odpowiada Homex, a za gramofonami stanął Dj Gondek. Płyta w przedsprzedaży dostępna jest w sklepie FDG tutaj. Raz na dole, raz na górze, a najlepiej na Mount Everest. Ciekawa sinusoida jaką jest życie wygląda z lotu ptaka jak uderzenie serducha. Za dużo dolin i za dużo wyżyn, aby zamknąć to w tych kilku zdaniach. Posłuchaj i lećmy wysoko pod chmury. Naprawdę wysoko pod chmuryyyyyy. - komentuje Homex.

Tagi:

Strony