ArtDeRue Fest 2014 - znamy kolejnych artystów, ruszyła przedsprzedaż biletów

Miejsce: 

Millenium Hall Arena, ul. Kopisto 1, Rzeszów

Data: 

2014-10-10 20:00 to 2014-10-11 18:00

Eldo, Rasmentalism, Strana Vychodna, Dope D.O.D... Znamy szczegóły tegorocznego ArtDeRue OpenAir Festivalu! Impreza odbędzie się 10 i 11 października w Rzeszowie, a na stronieTicketpro.pl można już zamawiać bilety. 

Line-up pierwszego dnia ArtDeRue OpenAir Festivalu powiększa się o gwiazdę zagraniczną. Na scenie pojawi się holenderska grupa hip-hopowa Dope D.O.D. Jak już pisaliśmy, przed nią zagrają m.in.: Jarecki & BRK, Ten Typ Mes i Pokahontaz. Piątkowy support należeć będzie do lokalnego artysty, Homexa.

W sobotę, 11.10., sporą dawkę emocji i dobrych dźwięków dostarczą nam z pewnością: K2, Bob One z Bas Tajpanem, Eldo oraz Rasmentalism. Jako support wystąpi Strana Vychodna. Headlinerem tego dnia będzie GrubSon.

Imprezę poprowadzi Eskaubei. After party po całym festiwalu (w nocy z soboty na niedzielę) zagrają: DJ Phunkill, DJ Noriz i DJ Zoltan.

Koncerty właśnie tych muzyków powinny być nie lada gratką dla uczestników festiwalu. – Wybór artystów, którzy w tym roku zagrają na ArtDeRue jest nieprzypadkowy. Praktycznie każdy z wykonawców jest albo świeżo po wydaniu nowego albumu, albo nie miał jeszcze nigdy okazji promować go w Rzeszowie – tłumaczy Paweł Wawrzycki, jeden z organizatorów z ramienia ArtDeRue. Przypomnijmy, że 2. edycja imprezy będzie wyjątkowa także pod względem gatunkowym. – Zaprosiliśmy reprezentantów hip-hopu, reggae, ragga czy dancehallu, ale także sceny funkowej i dubstepowej – podkreśla Wawrzycki.

Bilety na ArtDeRue Fest 2014 dostępne są już na Ticketpro.pl (kliknij, aby zamówić: http://www.ticketpro.pl/jnp/festiwale/1403539-artderue-openair-festival....). Można nabyć je również stacjonarnie w sieci salonów EMPiK, Saturn i Media Markt. Zainteresowani mają do wyboru wejściówkę jednodniową (40 zł w przedsprzedaży, 50 zł od 11.09.) lub karnet na całą imprezę (50 zł w przedsprzedaży, 80 zł od 11.09.). Partnerem tegorocznej edycji ArtDeRue Festu jest Agencja Artystyczno-Wydawnicza MaxFloRec (www.MaxFlo.pl).

Więcej szczegółów na www.artderue.com.pl, www.maxflo.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku (kliknij, aby przejść: https://www.facebook.com/events/217431828463468/).

reklama
Niesmak?
Jak na dwa dni imprezy, w porównaniu do poprzedniego roku to CH a nie line up. Sad but true.
Tak
Dokładnie, chciałem się wybrać na ArtDeRue ale lineup bardzo mnie rozczarował.
dynex
mnie również, a sam pierwszy news że głównie ekipa maxflow records będzie na tym wydarzeniu jako gospodarz powiedział, że nie ma sie spodziewać powtórki z tamtego roku
x
Gitaraa
anonek
tylko narzekacie, dope dod jest to będzie petarda!
Bali
dlaczego w Millennium ?? gorszej akustyki w blaszanym garażu nie znajdziesz...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>