Dope D.O.D

Dope D.O.D

video
dodano: 2020-01-15 13:46 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

Po mocnym uderzeniu w Święta Bożego Narodzenia, przyszedł czas na kolejną odsłonę szalonej współpracy między Słoniem, a holenderskim squadem Dope D.O.D. Na kanale Brain Dead Familii właśnie pojawił się wideoklip do drugiego singla z wspólnej EPki wyżej wymienionych.

kategorie:
dodano: 2018-05-26 18:20 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Ekipa z Holandii porzuca na ten moment elektroniczne i trapowe podkłady i powraca do bardziej klasycznej formy Hip-Hopu, wciąż jednak pozostawiając mroczne, ciężkie brzmienie. Niestety Dopey Rotten dalej nie zasilia w pełni składu, a pojawia się jedynie w numerze "Chainsaw".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-01 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dope D.O.D. łączą siły z DJ Paulem z Three 6 Mafia w nowym klipie promującym ich niedawno wydany mixtape "Acid Trap". Teledysk do utworu "Smash", autorstwa Andresa Fouché, nakręcony został podczas wizyty Holendrów w Los Angeles. Najnowsze wydawnictwo to wprowadzenie nowego, świeżego brzmienia w dyskografii duetu z Groningen. Na albumie możemy usłyszeć przede wszystkim inspiracje trapem, która nie jest jednak trwałą zmianą jak zauważa zespół. "Eksperymentowanie jest dla nas bardzo ważne, nie tylko jest to coś nowego, interesującego dla słuchaczy, ale jest to też wyzwanie dla nas, sprawdzanie się na nowych polach." - komentuje Jay Reaper.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2016-02-11 23:19 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

18 lutego do klubu Lordi's club & FOO FOO bar zawita holenderska grupa Dope D.O.D. Kto zna ich twórczość wie czego się spodziewać tej nocy. Na supporcie usłyszymy zaś Flinta oraz światową czołówkę beatboxu - Beatside.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-10-06 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dope D.O.D, GrubSon, Pokahontaz, Eldo, Ten Typ Mes, Rasmentalism, Bob One & Bas Tajpan, Jarecki & BRK, K2, Homex i Strana Vychodna – to oni już lada chwila wystąpią na scenie ArtDeRue OpenAir Festivalu. Impreza odbędzie się na terenie Millenium Hall w Rzeszowie 10 i 11 października. Są jeszcze dostępne bilety na to wydarzenie. Na kanał MaxFloRecTV trafił oficjalny zwiastun imprezy - pojawiają się w nim m.in. pozdrowienia/zaproszenia od Dope D.O.D prosto z Holandii!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-10 20:21 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już w ten piątek (11 kwietnia) zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne spotkanie w Warszawie z holenderskim zespołem Dope D.O.D! Ekipa przyjeżdża do Polski promować swój najnowszy album - "Master Xploder", który będzie można kupić przedpremierowo na spotkaniu. Jay Reaper, Skits Vicious i Dopey Rotten pojawią się w California Skateshop (al. Solidarności 82) o godzinie 18 i przez godzinę będzie można z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcia i zbić piątki.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-04-04 15:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kolejny odcinek z serii "Girls vs. Boys" zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Oto do Sopotu już 12 kwietnia zawita rewelacyjne trio z Holandii, - Dope D.O.D, zaś reprezentacja opcji żeńskiej przedstawia się nie mniej atrakcyjnie, podobnie jak męska, prosto z Holandii - MC Melodee!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-03 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sklepie Fandango Records ruszyła przedsprzedaż albumu Dope D.O.D "Master Xploder". Jest to pierwsza płyta zespołu, która znajdzie się w oficjalnym obiegu na polskim rynku. Zamówić ją można TUTAJ, zaś premiera albumu już 14 kwietnia!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-28 18:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejny odcinek z serii "Girls vs. Boys" zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Oto do Sopotu już 12 kwietnia zawita rewelacyjne trio z Holandii, - Dope D.O.D, zaś reprezentacja opcji żeńskiej przedstawia się nie mniej atrakcyjnie, podobnie jak męska, prosto z Holandii - MC Melodee!