MC Melodee

MC Melodee

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-24 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy wam kolejny singiel z epki producenckiej Luxona. Tym razem producent do współpracy zaprosił jedną z najbardziej gorących europejskich raperek - MC Melodee!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-25 13:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

MC Melodee - Naked City feat. AG of D.I.T.C. prod. Brady James

"Naked City" to pierwszy utwór promujący nadchodzącą EPke od Mc Melodee o nazwie Coolin, której planowana data wydania przypada na 8 lipca. Obok raperki w utworze możemy usłyszeć także legendarnego AG, pochodzącego z nowojorskiej grupy D.I.T.C. (Diggin' in the Crates). Najnowszy numer otrzymujemy wraz z oldschoolowym klipem, który przywołuje wspomnienia związane z filmem"Wild Style". Zachęcamy do obejrzenia!

Tagi:
dodano: 2014-05-30 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiejsza odsłona artystów festiwalu Hip Hop Kemp pod szyldem „piękne i bestie” to rzut aż 5-tki artystów! Do line-upu 13. edycji najbardziej klimatycznego melanżu w Czechach dołączają trzy przedstawicielki płci pięknej – Dynasty, MC Melodee oraz Madame Pepper, a także dwóch mocnych graczy obracających się w gatunku grime – P Money oraz Smack!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-04-04 15:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kolejny odcinek z serii "Girls vs. Boys" zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Oto do Sopotu już 12 kwietnia zawita rewelacyjne trio z Holandii, - Dope D.O.D, zaś reprezentacja opcji żeńskiej przedstawia się nie mniej atrakcyjnie, podobnie jak męska, prosto z Holandii - MC Melodee!

kategorie:
dodano: 2014-03-28 18:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejny odcinek z serii "Girls vs. Boys" zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Oto do Sopotu już 12 kwietnia zawita rewelacyjne trio z Holandii, - Dope D.O.D, zaś reprezentacja opcji żeńskiej przedstawia się nie mniej atrakcyjnie, podobnie jak męska, prosto z Holandii - MC Melodee!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-06-16 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

MC Melodee x Cookin Soul - Think Twice - "My Tape Deck" out now

Goszcząca w marcu tego roku w Warszawie MC Melodee w kwietniu wypuściła album nagrany w całości z hiszpańskiem triem producenckim Cookin Soul. Na "My Tape Deck" wspomógł ją na mikrofonie m.in. Bootie Brown z legendarnego The Pharcyde. "Think Twice" to spokojny, staroszkolny rap w najlepszym wydaniu, zobrazowany przyjemnym, nakręconym na karaibskiej wyspie Curacao klipem. Cały album "My Tape Deck" do odsłuchania w rozwinięciu.

wydarzenie
dodano: 2013-02-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Na tegoroczny dzień kobiet warszawski klub 55 przygotował niespodziankę dla fanów rapu. Do stolicy zawita jedna z najlepszych MC starego kontynentu - MC Melodee. Pochodząca z Amsterdamu raperka, która ma na koncie współpracę z takimi postaciami jak Mac Miller, rozgrzeję publikę zgromadzoną na Żurawiej. Towarzyszyć jej będą Cookin' Soul - hiszpańscy producenci, którzy robią ostatnio furorę w Stanach pracując m.in. z Jet Life, Jadakissem, Gamem czy Evidencem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-29 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

MC Melodee x Cookin Soul - Dont Front (official video) www.MCMelodee.com

Wojtka ulubienicą jest panna Gavlyn, natomiast moją odpowiedzią na rap tej uroczej kobiety jest pochodząca z Holandii MC Melodee. Zapraszam do zapoznania się z klipem zrealizowanym do numeru "Dont Front". Pochodzi on z niedawnego mixtape'u "Check Out Melodee". Za bit odpowiedzialny jest oczywiście duet Cookin' Soul. Być może ten kawałek nie pokazuje stu procent umiejętności panny Melodee, lecz na pewno warta jest uwagi.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-02-16 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)


Co powiecie na taki duet? Dla mnie wypada co najmniej dobrze. Na bicie niezawodne chłopaki z Cookin Soul. Do tego bardzo sympatyczne video zmontowane z przeróżnych materiałów. Jak podoba wam się efekt?