P Money

P Money

wydarzenie
dodano: 2024-03-30 20:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Twórcy jednej z najlepszych europejskich płyt minionego roku wystąpią w stołecznym klubie Oczki. Przyjądą na zaproszenie Świętego Bassu i 175 BPM.

kategorie:
dodano: 2023-10-07 19:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna płyta legendy brytyjskiego rapu P Money i związanego z Hospital Records producenta Whineya, będąca połączeniem  grime'u i drum & bassu.

1. 175 X 140
2. Buss the Road
3. Junkyard (feat. Ocean Wisdom)
4. Sorry I m Not Sorry
5. So It Seems (feat. Zoe Kypri)
6. Ecstasy
7. Hyper
8. Dead in the Eye (feat. Example)
9. Saviour (feat. Y-Zer)
10. Dead In The Eye (feat. Example)
11. Ghetto Hospitality (feat. Dreps & Blacks)
12. Lowkey
13. 6STR
14. Junkie

Tagi:
kategorie:
dodano: 2023-07-02 23:01 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Czwarta część legendarnej serii mixtape'ów od P Money.

Stream:

Tagi:
kategorie: Świat, Grime, Hip-Hop/Rap
dodano: 2022-05-19 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

P Money to jedna z najważniejszych postaci brytyjskiej sceny grime. Nieobce są mu jednak wycieczki w rejony muzyki elektronicznej. Teraz wchodzi w nie na całego, bo szykuje się do wydania albumu będącego połączeniem grime'u i drum & bassu. Płyta ukaże się nakładem legendarnej wytwórni Hospital Records.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2022-05-05 14:00 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 7)
fot. mixone

Przez lata stał w cieniu, mimo że osiagnięciami mógłby obdzielić autobus producentów. Marek Walaszek w końcu zdecydował się postawić na siebie i stworzył postapokaliptyczny hip-hopowy musical zapraszając do niego m.in. Raekwona, Ghostface Killah czy Kool Keitha! Przeczytajcie trochę o początkach, trochę o zagranicznych współpracach, a przede wszystkim szerzej o nadchodzącym projekcie "Rejects".

kategorie:
dodano: 2018-01-28 14:32 przez: Dawid Majcher (komentarze: 1)

Ocean Wisdom - dla wielu nieznana postać, zresztą jak większość raperów z UK. Niestety, bo potencjał i technika którą odznacza się Wizzy zamiata sporą część konkurencji na rapowej scenie, nie tylko angielskiej.

Raper z Camden nie miał łatwego zadania, jeśli chciał dorównać swojemu debiutowi "Chaos 93" z 2016 roku. Jednak single promujące album potwierdzają wciąż niesamowitą formę tego rapującego huraganu. Również lista gości na "Wizville" robi spore wrażenie. Obok legend brytyjskiego Hip Hopu i Grime'u takich jak Dizzee Rascal, P Money czy Roots Manuva pojawia się też ikona nowojorskiego Rapu, reprezentant Wu Tang Clanu czyli Method Man.

wydarzenie
dodano: 2015-06-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej kempowej odsłonie pojawiło się kilku graczy z różnych zakątków świata. Na pierwszy ogień gracz z charakterystycznym flow i szczerymi tekstami, mający na swoim koncie współpracę z wieloma liczącymi się postaciami, takimi jak duet producencki Snowgoons czy PMD z legendarnego składu EPMD. Reprezentujący Nowy Jork autor wielu świetnych projektów, raper Sean Strange dołącza do line-upu!

dodano: 2014-05-30 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiejsza odsłona artystów festiwalu Hip Hop Kemp pod szyldem „piękne i bestie” to rzut aż 5-tki artystów! Do line-upu 13. edycji najbardziej klimatycznego melanżu w Czechach dołączają trzy przedstawicielki płci pięknej – Dynasty, MC Melodee oraz Madame Pepper, a także dwóch mocnych graczy obracających się w gatunku grime – P Money oraz Smack!

kategorie: Grime, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-04-25 13:00 przez: Marcin Gontarz (komentarze: 0)
Świeżutki mixtape od najbardziej znanego grime'owego deejay'a radiowego! 14 tracków, na których możecie usłyszeć między innymi ekipę OGz, Scorchera, Badness'a, Rapida, czy Griminal.

Specjalnie dla Was, do ściągnięcia zupełnie za free. Konkretna hardkorowa składanka. Londyński syf w Twoim odtwarzaczu bez mainstreamowych cukiereczków.