Hip-Hop Kemp

Hip-Hop Kemp

wydarzenie
dodano: 2016-04-15 19:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Połowa kwietnia to już czas, kiedy program Hip Hop Kemp zaczyna przybierać mocno rumiane kolory, proponując festiwalowiczom coraz bardziej smakowity zestaw artystów. Dzisiejszy dzień wydaje się więc być idealny, by ogłosić, że line-up tegorocznego „Festiwalu z Atmosferę” zasila tak długo wyczekiwany u nas skład &&& &&&&&&&&&&&&&S! Będzie to kempowy debiut dla tego duetu, który do Hradca przyjedzie z rewelacyjnie przyjętym albumem wydanym w ubiegłym roku.

wydarzenie
dodano: 2016-04-01 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Za oknem pogoda coraz śmielej przypomina nam o zbliżającym się wielkimi krokami beztroskim okresie kempowiego szaleństwa. Do rozpoczęcia największego hiphopowego święta Europy pozostało już tylko 138 dni, czas więc na świeżą paczkę artystów, którzy między 18 a 20 sierpnia zagrają podczas Hip Hop Kemp 2016. Tym razem naszym zamaskowanym headlinerem jest obecny na scenie od prawie 30 lat ***** **E! Reprezentant nowojorskiej sceny nie spuszcza z tonu i do Hradca przyjedzie z zupełnie nowym, wydanym w kwietniu tego roku materiałem!

wydarzenie
dodano: 2015-05-01 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Poznajcie pierwsze artystki 14. edycji festiwalu Hip Hop Kemp! Pierwsza z nich, to jedna z najbardziej utalentowanych raperek młodego pokolenia, która doskonale wie jak zaprezentować wszystkie swoje rapowe umiejętności, co udowodniła na kilku produkcjach własnego autorstwa. Reverie to kolejny artysta z wysokiej półki, który zaprezentuje się w sierpniu w Hradec Králové!

wydarzenie
dodano: 2015-04-10 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Kolejny gracz z rodzimego podwórka zasila line-up „Festiwalu z Atmosferą”! Jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny hip-hopowej, gracz pierwszej ligi podziemia, dziś przedstawiciel Prosto Label z wyszlifowanym warsztatem, który stawia na skomplikowane rymy, zabawę słowem i oryginalne flow. Charyzmatyczny raper, który ma na koncie pokaźną sumę niezapomnianych koncertów, gościnnych występów i współpracę między innymi z Dope D.O.D. Na hradeckiej scenie będzie nas reprezentował VNM!

wydarzenie
dodano: 2014-08-06 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Na trzy tygodnie przed startem festiwalu Hip Hop Kemp line-up zasilili nowi artyści. Podczas 13. edycji wielkiego święta kultury hip-hop od 21 do 23 sierpnia pojawi się bostońska legenda, członek między innymi Special Teamz czy A&E – EdO G! Obok niego na scenie zobaczymy połowę składu Cali Agents z San Francisco, obdarzonego nietuzinkowym głosem Rasco, hardcore'owego nowojorczyka o ksywce El Gant, silną reprezentację Włoch w postaci E-Greena, DJ-a 2P, DSA Commando oraz Soul Boy'a. Na festiwalowej stronie pojawił się także dzienny harmonogram koncertów. Kto rozkręci środowy warm-up, a kto zamknie kempowy rozkład jazdy – pełną rozpiskę line-upu sprawdzicie na stronie www.hiphopkemp.pl

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-06-13 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiejsza odsłona to nieco delikatniejsza strona festiwalu Hip Hop Kemp. Do line-up'u dołącza niezwykle utalentowany, charyzmatyczny wokalista, ikona soulu współpracująca z istną śmietanką czarnej muzyki (między innymi Common, Guru, Jay Z, The Roots czy Erykah Badu) – na kempowej scenie wystąpi Bilal!

Do Hradec Králové zawita także hip-hopowa super grupa producencka z Niemiec w składzie Suff Daddy, Dexter oraz Brenk Sinatra, czyli Betty Ford Boys. To trio w swoim niepowtarzalnym projekcie wniosło instrumentalny hip-hop na nowy i zupełnie niepowtarzalny poziom, o którego jakości przekonamy się na tegorocznej edycji Festiwalu z Atmosferą!

dodano: 2014-05-30 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiejsza odsłona artystów festiwalu Hip Hop Kemp pod szyldem „piękne i bestie” to rzut aż 5-tki artystów! Do line-upu 13. edycji najbardziej klimatycznego melanżu w Czechach dołączają trzy przedstawicielki płci pięknej – Dynasty, MC Melodee oraz Madame Pepper, a także dwóch mocnych graczy obracających się w gatunku grime – P Money oraz Smack!

dodano: 2013-07-20 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Lords of the Underground to kolejni przedstawiciele złotej ery amerykańskiego rapu, którzy wystąpią na tegorocznym Hip Hop Kempie! Grupa powstała na początku lat 90-tych, kiedy to dwóch raperów DoItAll i Mr. Funke na Uniwersytecie Shaw poznali DJ-a Lord Jazza. Cała trójka bardzo szybko znalazła wspólny język na płaszczyźnie muzycznej, czego efektem były pierwsze single, które ukazały się już w 1992 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-05-31 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Hip-Hop Kemp, wielkie święto wszystkich fanów dobrego rapu, zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy już porezerwowali sobie bilety, część już kmini, skąd wziąć kasę na wyjazd, a część aktywnie działa, żeby promować to wielkie wydarzenie. Wśród tych ostatnich jest Radio Rewers, które przygotowało dla was trzy audycje związane z artystami, którzy na Kempie się pojawią.