Lords of The Underground na Hip Hop Kempie 2013

Lords of the Underground to kolejni przedstawiciele złotej ery amerykańskiego rapu, którzy wystąpią na tegorocznym Hip Hop Kempie! Grupa powstała na początku lat 90-tych, kiedy to dwóch raperów DoItAll i Mr. Funke na Uniwersytecie Shaw poznali DJ-a Lord Jazza. Cała trójka bardzo szybko znalazła wspólny język na płaszczyźnie muzycznej, czego efektem były pierwsze single, które ukazały się już w 1992 roku.

Na debiutanckim krążku "Here Comes the Lords" usłyszeć można m.in. produkcje legendarnych Marleya Marla i K-Defa. Oprócz tego na koncie mają jeszcze trzy albumy, w tym ostatni z 2007 roku – "House of Lords". Dokonania Lords of the Underground docenia wielu znakomitych artystów hiphopowych, jak chociażby Nas, który do remixu swojego kawałka „Where are they now” obok różnych legendarnych postaci tamtego okresu zaprosił także DoItAlla. O tym, że Lords of the Underground są ciągle w formie przekona się każdy, kto w sierpni odwiedzi Hradec Králové!

Bilety na Hip Hop Kemp 2013 są dostępne w cenie 229 zł (NORMAL) oraz 429 zł (VIP) dla bardziej wymagających festiwalowiczów – tylko do końca lipca lub wyczerpania puli! Od początku sierpnia cena wzrasta w nowej puli. Wejściówki można nabyć w oficjalnym sklepie festiwalowym Urban City.

Miejscówki w Kempobusach, które zawiązą festiwalowiczów na festiwal z 15 polskich miast I z powrotem, można wykupić na stronie oficjalnego sklepu Agencji Joytown, polskiego promotora festiwalu HHK – joyStore. Więcej info o przejazdach, miastach i cenach znajdziecie na polskiej stronie w dziale DOJAZD.

Bierut
O kurwa! Jedna z moich ulubionych grup ze zlotej ery, jade kurwa! Nie ma opcji!
ej
neva faded kurwa
Kondi.
TIC TOC!
Poldas
WHAT I'M AFTER KURWA WASZA MAC!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>