Reverie

Reverie

wydarzenie
dodano: 2015-05-01 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Poznajcie pierwsze artystki 14. edycji festiwalu Hip Hop Kemp! Pierwsza z nich, to jedna z najbardziej utalentowanych raperek młodego pokolenia, która doskonale wie jak zaprezentować wszystkie swoje rapowe umiejętności, co udowodniła na kilku produkcjach własnego autorstwa. Reverie to kolejny artysta z wysokiej półki, który zaprezentuje się w sierpniu w Hradec Králové!

wydarzenie
dodano: 2015-03-24 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 28 marca o godzinie 21:00 w Warszawie na scenie klubu 55 wystąpi młoda, niezwykle utalentowana i obiecująca raperka z Los Angeles - Reverie!

Media muzyczne piszą o niej: "Hot Female Rapper!", "Reverie is an Underground Rapper on the Rise", "Female Rapper Busts a Flow and Succeeds", "The young phenomenon!". Reverie reprezentuje nową podziemną scenę rap w Kalifornii i jak sama mówi, chce dawać "prawdziwy hip-hop dla mas"!

Tagi:
video
dodano: 2013-06-13 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

REVERIE- It is what it is (Figub Brazlevič)

Kolejna rapująca dama, która przykuła moją uwagę to Reverie. Zresztą parę razy pokazywałem ją na łamach Popkillera. Przed Wami nowy klip tej pani, zarapowany do bitu Figuba Brazleviča, którego możecie kojarzyć z kawałka "For the moment" Organized Threat, do którego rzecz jasna zrobił muzykę.  Kawałek pochodzi z jej mixtape'u "The Transition", który mozecie ściągnąć tu.

Tagi:
video
dodano: 2012-11-03 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 9)

Reverie - Tragic Kingdom [Official Music Video]

Przed Wami kolejny klip utalentowanwej raperki z ekipy Organized Threat. Tym razem nie na klasycznym bicie, a na produkcji kojarzącej się z Curren$ym. Polecam, bo coraz bardziej przekonuję się do tej damy.

Tagi:
video
dodano: 2012-10-12 11:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

Reverie - Give It Time [Official Music Video]

Ten rok to prawdziwy wysyp raperek. Dama, której klip macie przyjemność oglądać, to koleżanka cenionej przeze mnie Gavlyn. Tak samo jak tamta female MC, Reverie też należy do kolektywu Organized Threat. Zapraszam do odsłuchu zwłaszcza, że nawija rewelacyjnie i to na bicie J Dilli.

Tagi: