Ghetts

Ghetts

dodano: 2017-02-24 16:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Stormzy może dziś odhaczyć z listy rzeczy do zrobienia pozycję "wydaj pierwszy album". Jego "Gang Signs & Prayer" pojawiło się na sklepowych półkach, a patrząc na sukces klipu do "Big For Your Boots" (ponad 7,5 miliona wyświetleń w trzy tygodnie) ten longplay nie przejdzie bez echa. Brytyjczyk umieścił na "GSAP" szesnaście utworów, wśród gości są Ghetts, Kehlani, J HUS, MNEK, Wretch 32 oraz Raleigh Ritchie. Możliwy jest już odsłuch wydawnictwa.

video
dodano: 2017-02-03 18:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Od hitu "Shut Up" minęły prawie dwa lata, a teraz Stormzy (rocznik 1993) planuje przejęcie brytyjskiej sceny grime, wydając swój pierwszy longplay. Album "Gang Signs & Prayer" ukaże się 24 lutego. Pierwszą zajawką debiutu Stormzy'ego jest teledysk do dynamicznego "Big For Your Boots". Artysta opublikował też okładkę wzorowaną na "Ostatniej Wieczerzy" i tracklistę.

recenzja
dodano: 2014-07-13 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Płyta Ghettsa nazywana jest angielskim odpowiednikiem „Detoxu” Dr. Dre. Bardzo długo na nią czekano i nie wiadomo było czy w końcu się pojawi. Ale jest. Można więc rzec, że płytę możemy śmiało przemianować na bytyjskie „Only Built For Cuban Linx 2”, bo po długim czasie oczekiwania, w końcu jednak możemy się nią cieszyć.

Tagi:
video
dodano: 2014-06-01 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Ghetts | Rude Boy [Music Video]: SBTV

Jednym z moich ulubionych rapowych wydawnictw ostatniego czasu jest długo oczekiwany debiut Ghettsa. Anglik nie zawiódł oczekiwań, a "Rude Boy" jest jednym z najjaśniejszych momentów owego krążka. Kto jeszcze nie słyszał - polecam, a na zachętę klip.

kategorie: Grime, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-04-25 13:00 przez: Marcin Gontarz (komentarze: 0)
Świeżutki mixtape od najbardziej znanego grime'owego deejay'a radiowego! 14 tracków, na których możecie usłyszeć między innymi ekipę OGz, Scorchera, Badness'a, Rapida, czy Griminal.

Specjalnie dla Was, do ściągnięcia zupełnie za free. Konkretna hardkorowa składanka. Londyński syf w Twoim odtwarzaczu bez mainstreamowych cukiereczków.