French Montana

French Montana

dodano: 2023-01-30 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Początek roku to czas, w którym artyści się rozkręcają, nabierając rozpędu, jeśli chodzi o wydawanie nowych materiałów. Poszczególne tygodnie nie obfitują więc w zbyt duże ilości premier płytowych, ale jako że trzymamy rękę na pulsie, zebraliśmy dla Was najważniejsze krążki, które ukazały się w styczniu.

kategorie:
dodano: 2023-01-28 20:05 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Kolejna część serii Coke Boys od Frencha Montany.

 

 

 

Tracklista:

kategorie: USA, Świat, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-12-14 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

French Montana był tak szczęśliwy z ostatniej wygranej Maroka, że powiedział swoim fanom, aby dołączyli do niego na Times Square i wspólnie cieszyli się z historycznego zwycięstwa.

kategorie:
dodano: 2022-06-26 13:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Montany i Frauda.

Tracklista:

01. Blue Chills
02. Rushmore Pack
03. Drive By feat. Babyface Ray
04. Keep It Real feat. EST Gee
05. Kind of Girl feat. Rick Ross
06. Higher
07. Bricks & Bags feat. Benny the Butcher & Jadakiss
08. Poetic With No Justice
09. Drop Top feat. Quavo
10. Shorty So Bad
11. Drunk Words, Sober Thoughts feat. Chinx
12. Bronx Mecca feat. Fleurie

dodano: 2021-11-20 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Weekend rozpoczynamy przeglądem najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2019-12-07 14:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzeci studyjny album jednego z najpopularniejszych nowojorskich raperów ostatnich lat.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-21 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Mimo, że dla wielu młodszych słuchaczy ksywka Max B może nie wiele mówić, to jego postać przewijała się na łamach Popkillera wielokrotnie. Prezentowaliśmy go obszernie w ramach profilu jako „zagubioną perłę Harlemu”, wiele razy pojawiał się w artykułach o The Diplomats czy Frenchu Montanie. Mimo, że Wave God został skazany na 75-lat pozbawienia wolności nadal relatywnie często pojawia się w hip-hopowych newsach czy to przy premierze albumu Kanye Westa czy z okazji kolejnych spekulacji odnośnie wcześniejszego wyjścia na wolność rapera z Nowego Jorku. Tym razem Max B wraca, ponieważ postanowił zmienić pseudonim. Dodatkowo nagrał przez więzienną słuchawkę kilkanaście wersów dla swoich fanów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2018-11-18 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Raper w najnowszym wywiadzie dla GQ podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z pomocą osobom z biedniejszych krajów Afryki, a także, dlaczego według niego opieka zdrowotna powinna przysługiwać każdemu.

French Montana znany jest ze swojej aktywności, jeżeli chodzi o pomoc ubogim, czy też wspieranie akcji charytatywnych. Pochodzący z Maroka artysta wyjawił, iż to w najbardziej ciemnych czasach jego życia udało mu się odnaleźć inspirację do pomocy ogromnej grupie osób z Ugandy. Mimo śmierci jednego z najbliższych przyjaciół - Chinxa, którego postrzelono w Nowym Jorku, a także straty swojego kumpla Maxa B, który trafił do więzienia, French starał się dalej myśleć pozytywnie: „Miałem wrażenie, że mam niesamowitego farta, jednocześnie czując, że jestem w głębokim dole. Straciłem swoich braci”.

kategorie:
dodano: 2018-10-28 22:13 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Kolaboracyjny album Ty Dolla $ign i Jeremih jest jednym z ważniejszych tytułów, które mają swoją premierę w październiku. Duet złożony z dwóch przedstawicieli R&B jest gwarancją dużej ilości świetnej muzyki.

video
dodano: 2018-10-10 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

"No Stylist" to jeden z trzech utworów, które niedawno wypuścił French. Gościnnie w kawałku pojawił się Drake, natomiast w teledysku wystąpili również A$AP Rocky, Young Thug, Cam'ron czy legenda hip-hopu Slick Rick. Klip został nakręcony na nowojorskim Bronxie.

kategorie:
dodano: 2018-04-04 12:49 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

To już trzeci studyjny album Tinashe, która przygotowuje fanów na jego premierę zaplanowaną już na 13 kwietnia. Artystka wrzuciła na swojego Instagrama pełną tracklistę do nadchodzącej płyty, która wygląda bardzo obiecująco.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-20 19:30 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

French Montana udostępnia teledysk do numeru "Famous" ze swojego ostatniego albumu "Jungle Rules", na którym znalazło się hitowe "Unforgettable". Klip został nakręcony przez Directora X ("Hotline Bling" Drake'a) w Maroko, ojczyźnie Frencha.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-21 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Płonące banknoty, impreza w pustostanie, kąpiel Cardi B w morzu pieniędzy i miażdżąca lista gości to idealny przepis na hit według Geralda. Po tym jak oryginał dobił 60 mln wyświetleń na Youtubie, G-Eazy decyduje się na remix kawałka "No Limit". Po za znajdującymi się w oryginalnej wersji Cardi B i A$AP Rockym, gościnnie pojawiają się Juicy J, French Montana i Belly. Klip w rozwinięciu.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 14:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Netflix dostarczył nam mnóstwo hitowych produkcji z Narcos czy House Of Cards na czele i jest liderem telewizyjnej rewolucji. Z bardzo dobrym przyjęciem spotkało się również ukazujące początki powstania hip-hopu "The Get Down". Teraz luka, która powstała po anulowaniu serialu Baza Luhrmanna zostanie załatana nowym około hip-hopowym projektem o nazwie "The After Party". Zapowiada się ciekawie, ponieważ oprócz obiecującego opisu fabuły do internetu dostały się informację o ludziach biorących udział w przedsięwzięciu, a wśród nich są Wiz Khalifa, French Montana, KYLE oraz Teyana Taylor.

Strony