A$AP Ant

A$AP Ant

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-10-31 15:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Ekipa A$AP Mob nie każe już dłużej czekać na swój jesienny projekt - premiera "Cozy Tapes Vol. 1: Friends", czyli pierwszej produkcji grupy po tragicznej śmierci A$AP Yamsa i równocześnie dokończenie jego dzieła, stała się faktem. To druga kompilacja wydana przez Mob'ów, po "Lords Never Worry" z 2012 roku. Znajdziecie na niej 12 kawałków. Wśród gości parę głośnych ksywek, m.in. Wiz Khalifa, Tyler, The Creator, Skepta oraz Onyx. Płyta jest dostępna do darmowego odsłuchu w serwisach streamingowych.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-19 13:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Światem hip-hopowym wstrząsnęła wczoraj wiadomość o śmierci A$AP Yamsa - założyciela i głównego "masterminda" ekipy A$AP Mob. A$AP Ferg w opisie zdjęcia na Instagramie dodał "Byłeś błyskotliwym umysłem, wprowadziłeś nas do gry, zmieniłeś nasze życia", natomiast magazyn Complex napisał: "A$AP Yams był nowym Irvem Gottim, nowym Dame'em Dashem, nowym Russellem Simmonsem czy Eazy E. Hip-hop stracił dziś wizjonera."

Profil Yamsa, ukazujący jego znaczenie i rolę opublikowaliśmy wczoraj, nadal czekamy natomiast na szczegóły dotyczące powodów śmierci. Do plotek i komentarzy, że jako że jego ostatni post na Twitterze brzmiał "Bodeine brazy" (czyli slangowe Codeine crazy) to powodem było przedawkowanie odnieść się postanowił A$AP Ant...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-06-30 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

DJ Nick wypuszcza darmowy mixtape! Jest to już druga część projektu The Big Payback, tym razem z gościnnym udziałem A$APa Anta, który pojawia sie w większości tracków. Obok niego w utworach pojawiają się m.in. Soulja Boy, A$AP RelliPeewee Longway, czy Lil B, a w przejściach miedzy utworami pojawiaja się takie osobistości jak Schoolboy Q, Action Bronson, czy członkowie kolektywu A$AP MobFerg, Nasty i Rocky. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi: