A$AP Nast

A$AP Nast

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-12 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Klip promuje wydaną w Halloween EP-kę "Vicious". W kawałku, Skepte wspierają A$AP Rocky oraz A$AP Nast. Za produkcję teledysku odpowiada ekipa AWGE

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-10-31 15:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Ekipa A$AP Mob nie każe już dłużej czekać na swój jesienny projekt - premiera "Cozy Tapes Vol. 1: Friends", czyli pierwszej produkcji grupy po tragicznej śmierci A$AP Yamsa i równocześnie dokończenie jego dzieła, stała się faktem. To druga kompilacja wydana przez Mob'ów, po "Lords Never Worry" z 2012 roku. Znajdziecie na niej 12 kawałków. Wśród gości parę głośnych ksywek, m.in. Wiz Khalifa, Tyler, The Creator, Skepta oraz Onyx. Płyta jest dostępna do darmowego odsłuchu w serwisach streamingowych.

video
dodano: 2016-10-23 21:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Nadejście "Cozy Tapes Vol. 1" staje się coraz bliższe dzięki krótkiemu filmowi, który ekipa A$AP Mob na czele z A$AP Rockym prezentuje fanom. Pierwszy projekt nowojorskiej grupy po śmierci A$AP Yamsa promuje 12-minutowa produkcja "Money Man", na którą składają się dwa utwory - "Money Man" oraz "Put That On My Set". Londyn stanowi w obrazie tło do historii o Saidzie - właścicielu klubu nocnego i handlarza narkotyków, w składzie których znaleźć można nawet jad skorpiona, farbę akrylową oraz pył ze skrzydeł motyla. W Rinie, siostrze Saida, zakochuje się - nie zgadniecie - sam Rocky, czyli partner biznesowy podziemnego bossa. Jako że akcja klipu dzieje się na Wyspach, nie mogło zabraknąć Skepty, który rapuje gościnnie w drugiej części filmu. Mocny kandydat na najbardziej stylowy i kreatywny teledysk roku.

wydarzenie
dodano: 2016-06-08 12:47 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant kolektywu A$AP Mob wystapi na dwóch koncertach w Polsce, 16 lipca w warszawskiej Proximie i 17 lipca w katowickim Królestwie!

dodano: 2016-02-14 22:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dopiero co, kilka dni temu numer "Ladies Hit Squad" pojawił się w sieci po premierze w OVO Sound Radio, a już dziś otrzymujemy klip! Oprócz Skepty w numerze pojawia się D Double E oraz A$AP Nast w refrenie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-29 15:16 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)

Po długiej wydawniczej ciszy z obozu A$AP Mob wychodzi na to, że fani nowojorskiej grupy w końcu dostaną od nich dużą porcję świeżej muzyki. Najpierw jednak mamy dla nich złą wiadomość, ponieważ wspólny album całej ekipy "L.O.R.D.", który promowany był singlem "Hella Hoes" został skasowany. Mimo wszystko, A$AP Yams upublicznił kilka bardzo dobrych wiadomości wydawniczych za pośrednictwem twittera.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-11 18:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

A$AP Mob - Hella Hoes (Music Video) (Feat. A$AP Rocky, A$AP Ferg, A$AP Nast & A$AP Twelvyy)

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o nowym singlu od amerykańskiego crew A$AP Mob, a już wczoraj ukazał się teledysk do tego utworu. "Hella Hoes" zapowiada ich nadchodzący album L.O.R.D., który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-07 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Po doskonałym "Trillmatic" z Method Manem i zaskakującym "Xscape" z A$AP Twelvyym, przyszła pora na prawdziwy banger w typowym dla grupy A$AP Mob, newschoolowym brzmieniu. Idealnie pod trwający weekend, otrzymujemy utwór "Hella Hoes" - jeden z singli, zapowiadającyh krążek L.O.R.D., który ma być pierwszym studyjnym LP od amerykańskiego crew. Debiutujący album ma ukazać się jeszcze w tym roku, nakładem wytwórni RCA Records, Polo Grounds oraz A$AP Worldwide.  A$AP RockyA$AP Ferg, a także A$AP Nast i A$AP Twelvyy - to właśnie oni odpowiadają za zwrotki w "Hella Hoes", gdzie każdy z czterech MC's, próbuje się prześcignąć w nawijce na klimatycznym bicie od Nyrell'a_OC.