Wiz Khalifa

Wiz Khalifa

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-02-07 10:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Snoop Dogg i Wiz Khalifa znów połączą siły. Na 2023 rok planują wydać "High School Reunion", kontynuację ich wspólnej płyty z 2012 roku.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2022-11-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Brzmi to nie do wiary, ale naprawdę Kid Ink i Wiz Khalifa nigdy nie mieli na koncie numeru nagranego w duecie. Zarówno ich melodyjne ujarane brzmienie, jak i pełen tuszu wizerunek skłaniałyby do typowania, że świetnie pasowaliby na jakiś wspólny projekt - jednak przez całą dekadę wspólnego bytowania na scenie nic takiego się nie wydarzyło.

dodano: 2022-09-25 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Lato się skończyło i zaraz koniec września, ale żeby jeszcze podtrzymać trochę słoneczny klimat w głośnikach, przygotowaliśmy zestawienie kilku płyt, które skutecznie zabiorą was z powrotem na słoneczną plażę. Bo kto powiedział, że wakacje nie mogą potrwać trochę dłużej?

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Premiery, R&B, Trap
dodano: 2022-07-31 15:51 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

No i mamy weekend. Czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-07-30 21:04 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy Wiz.

Stream:

 

Tagi:
dodano: 2022-04-10 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Polska kocha hip-hop z wzajemnością nie od dzisiaj. Pierwsza fala popularności z początku wieku to był tylko przedsmak przed boomem, którego doświadczamy od kilku lat. Polska kocha hip-hop, a hip-hop kocha ubrania. Uliczna moda powiązana z mc’s wypluwającymi rymy na bicie, graficiarzami, tancerzami, koszykarzami czy skaterami często się zmienia. Kiedyś ciężko było przeoczyć kogoś bujającego się w baggy jeansach, a teraz każdy chce mieć jak największy drip. Streetwear od dawna kreuje trendy na całym świecie. Tradycja polskiej mody hip-hopowej sięgającej czasów Mass DNM, Stoprocent czy Clinica pokazuje, że zawsze był na to popyt w naszym kraju, a obecnie wystarczy wyjść na ulicę, żeby zobaczyć jaka moda rządzi. Tysiące marek walczy o klientów na całym świecie, a po baggy Lenary nie trzeba już jechać na bazar.

Cenimy sobie wygodę, a mało kto potrafi zapewnić ją tak jak SNIPES, który ze swoim sklepem internetowym i ponad 600 sklepami stacjonarnymi na całym świecie, jest jedną z wiodących firm na rynku ulicznej odzieży. Teraz wkracza do Polski i tym samym oficjalnie wchodzi na rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Ubierzemy się tam od stóp do głów w rzeczy od klasyków Karl Kani czy Sean John oraz nieśmiertelnych Nike, Air Jordan i innych. SNIPES to jednak dużo więcej niż tylko sprzedawca. Doskonałe działania w modelu omnichannel sprawiają, że obecnie jest też ważną częścią kultury i przemysłu hip-hopowego. Współprace z DJ’em Khaledem, Wizem Khalifą, 21 Savage, Wu-Tangiem i topką europejskich raperów przecież nie biorą się z przypadku.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-04-09 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy koniec tygodnia, więc tradycyjnie czas na zebranie do kupy wszystkich najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-04-09 11:43 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Wiza Khalify, Big K.R.I.T.'a, Smoke DZA i producenta Girl Talk.

Tracklista:

01. Mind Blown
02. Put You On
03. Season
04. How The Story Goes
05. No Singles
06. Ready For Love feat. Nile Rodgers
07. Revenge Of The Cool
08. Ain’t No Fun
09. Fly The Coop
10. Everyday feat. Curren$y

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-03-31 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Kilka dni temu minęło jedenaście lat od premiery "Rolling Papers", pełnowymiarowego debiutanckiego albumu Wiza Khalify. Z tej okazji HipHopDX wyprodukował film dokumentalny zatytułowany "Still Rolling Papers" opowiadający o dorobku rapera, Taylor Gangu i wpływie, jaki Wiz miał na scenę w przeciągu ostatnich dziesięciu lat.

dodano: 2022-03-16 16:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Trzech starych rapowych wyjadaczy zrobiło album z producentem i DJ'em o ksywie Girl Talk. Krążek "Full Court Press" ma się ukazać już 8 kwietnia nakładem Asylum/Taylor Gang.

dodano: 2022-02-13 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Mamy niedzielę, więc czas na podsumowanie najważniejszych premier płytowych tego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-02-12 15:29 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album legendy Memphis i naczelnego jaracza rap gry zaraz po Snoopie :)

Stream:

dodano: 2022-02-11 17:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dokładną listę dzisiejszych premier zza Oceanu zaprezentujemy Wam w weekend w ramach Premier Tygodnia, dziś musimy jednak wspomnieć o duecie, na który wielu czekało... Po licznych hitowych singlach Juicy J i Wiz Khalifa postanowili dostarczyć nam pełnowymiarowy album!

video
dodano: 2022-01-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Trochę luzu na niedzielę? Jeśli na bit Sledgrena wskakują wspólnie Wiz Khalifa i Larry June to spodziewać można się tylko esencjonalnego laidbacku w dobrze znanym stylu. Idealnie na weekendowy odpoczynek.

recenzja
dodano: 2021-12-11 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Wiz wrócił znienacka z nowym projektem... i to jakim!

"W bitach Cardo jestem niezmiennie zakochany od dekady - to jeden z największych diamentów w środowisku około-taylor-gangowym, wiele z najlepszych perełek Wiza Khalify wyszło spod jego ręki, podobnie najlepsze single Bernera. Jak mało kto Cardo potrafi stworzyć klimat błogiego relaksu, rozpływającego się na głośniki. Świat wokół zwalnia a ty literalnie rozpływasz się w brzmieniu i stworzonym z dźwięków świecie." - pisałem we wrześniu recenzując EP Larry'ego June'a z Cardo.

Połączenie Khalify z bitami Cardo i Sledgrena to od zawsze była magia. Od czasu wynalezienia złotej formuły na "Kush & O.J." często były to dla mnie obok numerów z I.D. Labs najlepsze momenty płyt Wiza i cały czas gdybałem sobie co by było jeśli szef Taylor Gangu zrobiłby cały projekt tylko z nimi. No i w końcu zrobił!

Strony