RJD2

RJD2

kategorie:
dodano: 2020-04-17 11:58 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"The Fun Ones" to pierwszy, po prawie czteroletniej przerwie album uznanego w podziemnym świecie producenta RJD2. Gościnnie usłyszymy tutaj m.in: Homeboy Sandmana oraz STS'a.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2013-03-09 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

MHz Legacy (Copywrite) "Satisfaction" feat Slug (prod by RJD2)

Kolejny singiel promujący świetny powrót MHz. Znowu padło na bit RJD2, a gościem w kawałku jest nie kto inny jak Slug ze składu Atmosphere. "We're not satisfied till we can have the sky". Polecam, najlepiej z całym albumem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-10 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

MHz Legacy (Tage) "Outta Room" Produced by RJD2

Podoba mi się podejście MHz Legacy do promocji swojego długooczekiwanego albumu. Każdy z członków projektu potraktował jego premierę jako historyczne wydarzenie w swojej karierze, każdy dał z siebie max wiedząc, że ten krążek jest najważniejszy, a teraz Man Bites Dog stają na uszach, żeby promocja trwała nieprzerwanie. Który to już klip do tego albumu? Tym razem padło na jeden z moich faworytów - "Outta Room" - solowy sztos Tage'a na bicie RJD2. Sprawdźcie koniecznie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-12-18 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Columbus to prawie milionowe miasto, stolica stanu Ohio, piętnaste co do rozmiarów w USA. Jeśli jednak większość z nas zastanowi się z czym Columbus kojarzy się hip-hopowym głowom, w większości przypadków odpowiedź brzmi - RJD2. Chociaż znany praktycznie na całym Świecie producent nie przyszedł na świat w Ohio, to tam się wychował i tam stawiał pierwsze poważne kroki w rap-grze w ramach zapomnianej przez wielu grupy MHz. "Crew with the name nobody knew how to pronounce" żartuje w pierwszej z wielu morderczych zwrotek na tym albumie Copywrite. Założony w 1995 roku zespół urósł do tworu trochę mitycznego. Nawet, kiedy jego członkowie wspominali jego wielkie znaczenie dla ich karier mało kto pamiętał "Table Scraps", a co dopiero wcześniejsze rzeczy promowane m.in. w legendarnych audycjach przez Bobbito...

Po tylu latach, po tylu stratach... Po śmierci Camu Tao, po dołączeniu do grupy Tage'a i Jakkiego, po spektakularnym sukcesie RJ, wreszcie ukazał się kolejny czy może raczej pierwszy pełnoprawny album grupy, bo "Table Scraps" sami autorzy uznają za zbiór numerów, które trzeba było wydać, a nie spójną całość. "Legacy"  to rzeczy absolutnie wyjątkowa dla słuchacza przez fakt, że słyszalnie wyjątkowa i skrajnie ważna dla samych twórców. Tu Slug pojawia się obok Danny Browna, a Marco Polo z !llmindem produkują sobie obok Harry'ego Frauda i Jasona Rose'a. Słuchając tego materiału nie masz zielonego pojęcia czego spodziewać się za chwilę.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-09-06 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Nowojorski MC/DJ/producent szykuje się do wydania albumu "S.P.T.A". By zachęcić fanów do sprawdzenia tego wydawnictwa w sieci ukazała się okładka oraz oficjalna tracklista "Said Person of That Ability". Wspierać za mikrofonem Cadeta na jego piątym LP będą m.in. John Robinson i YC The Cynic. Natomiast swoje podkłady podrzucili m.in.: RJD2, Nicolay, Audible Doctor, Marco Polo i Diamond D.