Slaine

Slaine

video
dodano: 2017-11-04 17:30 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

W czwartek otrzymaliśmy trzeci klip promujący „Anti-Hero”, materiał, za którym stoją Slaine i Termanology. W „Life Of A Drug Addict” raperzy opisują zgubne skutki zażywania różnych substancji oraz swoja walkę z uzależnieniami, nie zawsze wygraną. Bit do numeru wyprodukował Evidence.

dodano: 2017-11-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

kategorie:
dodano: 2017-10-24 16:14 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Czasem nawet z ziomkiem nie jest łatwo się dogadać nagrywając album. Jaki więc może być efekt pracy dwóch raperów nienawidzących się nawzajem od dłuższego czasu? O dziwo, konflikt na linii Slaine-Termanology przerodził się w jeden z najciekawszych i najbardziej hardkorowych projektów tego roku. 

dodano: 2016-09-23 14:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 2)

"Slaine is Dead" to już trzeci singiel i drugi teledysk z nowej EPki rapera z Bostonu. Kolejny raz (z resztą na całej płycie) dzieli się z nami gorzkimi słowami na temat narkotyków i opisuje całą drogę, jaka przeszedł w męczarniach do momentu, w którym jest "czysty" i nic nie bierze. Premiera EPki jest dzisiaj - zachęcamy do sprawdzenia również poprzednich singli i trzymania kciuków za jego dalszą wędrówkę - tym razem bez narkotyków.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-16 17:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Drugi singiel z epki "Slaine is Dead". Premiera płyty już 23 września. Słuchając takich wersów Slaine'a, czy Pazmana, który chyba ukradł tutaj show, warto czekać na solówkę grubasa i nowy album La Coka Nostra. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-16 14:20 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 5)

La Coka Nostra powraca. Nie jest to może mocne wejście i pewnie nic nie przebije już ich pierwszej płyty, niemniej warto przesłuchać nowy singiel. Premiera płyty to 4 listopada - oczywiście nakładem Fat Beats Records. Po singlu na pewno można spodziewać się mocnych linijek Slaine'a. Raper wraca po dwóch latach przerwy od nagrywania płyty i po narkotykowym odwyku, o którym nawija w swoim pierwszym singlu "Pusher" ze swojej zbliżającej się epki. Za to Ill Bill jest po premierze swojego albumu "Septagram", który przeszedł bez większego echa, nie był nawet jakoś specjalnie promowany.

Niżej tracklista nowej Coki i singiel.

1. Dark Day Road (Produced by J57)
2. I Need Help featuring Sick Jacken (Produced by Leaf Dog)
3. Waging War featuring Rite Hook (Produced by The Arcitype)
4. Murdered Tonight (Produced by DJ Lethal)
5. Stay True (Produced by Statik Selektah)
6. Blind featuring Q-Unique & Sadie Vada (Produced by Marco Polo)
7. Crispy Innovators featuring Vinnie Paz (Produced by Vherbal)
8. Archie Bunker featuring Nems (Produced by DJ Lethal)
9. High Times featuring Sick Jacken (Produced by Salam Wreck)
10. America featuring Apathy Produced by (DJ Lethal)
11. Now Or Never featuring SKAM2? & Rite Hook (Produced by DJ Lethal)
12. To Thine Own Self Be True featuring Rite Hook (Produced by ChumZilla)

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-30 21:33 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 5)

Slaine zaskoczył nas dzisiaj nowym klipem, który zapowiada jego nadchodzącą epkę zatytułowaną "Slaine is Dead". Płyta ukaże się 23 września tego roku nakładem AR Classic Records. Solowy album na pewno jest swego rodzaju zapowiedzią skończonego już albumu grupy La Coka Nostra, nad którym chłopaki pracują już od dłuższego czasu. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-23 14:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Parę dni temu Irlandczycy na całym świecie obchodzili swoje słynne, zatopione w zieleni, huczne święto - Dzień św. Patryka. Z tej okazji, reprezentujący Boston raper Slaine, znany m.in. z prominentnego składu La Coka Nostra, wypuścił specjalny mixtape....

"The House of Slaine". Brzmi znajomo? Otóż jest to materiał, który Slaine nagrał z Danny Boyem i DJ'em Lethalem - dwoma artystami, którzy niegdyś, wraz z Everlastem, tworzyli kultową ekipę House of Pain, znaną m.in. z ultrasztosu "Jump Around". Panowie z Domu Bólu nie raz i nie dwa odwoływali się do swych irlandzkich korzeni (choć DJ Lethal tak naprawdę pochodzi... z Łotwy).

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-08-16 12:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu bostońskiego wymiatacza, członka m.in. mocarnego kolektywu La Coka Nostra - Slaine'a. Album "The King of Everything Else"  - zestaw piętnastu nowych, hardcore'owych utworów straight outta Boston z featuringami m.in. Ill Billa, Vinnie Paza, Tech N9ne'a, Madchilda czy Apathy'ego - ukaże się 19 sierpnia, nakładem Suburban Noize. 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-08-15 21:12 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Nowy album mocarnego MC i aktora rodem z Bostonu, znanego z kultowycj ekip La Coka Nostra i Special Teamz. "The King of Everything Else" zawiera 15 utworów, z gościnnym udziałem m.in. Tech N9ne'a, Ill Billa, Apathy'ego, Vinnie Paza i Madchilda ze Swollen Members. Album ukaże się 19 sierpnia nakładem Suburban Noize.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-28 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Statik Selektah od końcówki zeszłej dekady jest jednym z najważniejszych producentów wschodniego wybrzeża. Pochlebnie wyrażają się o nim praktycznie wszyscy, a współpracujący z nim MC's to zarówno gwiazdy wielkiego formatu jak i goście, którzy korzystają z okazji, żeby się pokazać. Zatytułowany przewrotnie "Extended Play" to już piąty producencki album pochodzącego z Bostonu DJ'a, tym razem pojawiają się na nim m.in. Raekwon, Flatbush Zombies, Talib Kweli, Mac Miller, Sean Price, Action Bronson czy Pro Era i Joey Bada$$ solowo.

Ledwie trzy lata dostaliśmy bardzo udany "100 Proof: The Hangover", ale od tamtego czasu muzyka Statika zdążyła wielu spowszednieć, żeby nie powiedzieć, że się znudzić. Przy takim ogromie muzyki można gdzieś zgubić jej świeżość. Przypomnijmy, że od "Hangovera" światło dzienne ujrzały płyty w ramach 1982 z Termem oraz we współpracy z Freewayem, Slainem, Freddie Foxxxem, Freddie Gibbsem, Action Bronsonem, Strong Arm Steady i Reksem. W większości są to pełne albumy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-05-14 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Rapowa kariera Slaine'a zaczęła się poważnie rozkręcać, kiedy w wieku 18 lat wyjechał z Bostonu do Nowego Jorku. Każdy kto zna twórczość członka Special Teamz i La Coka Nostra wie jednak doskonale, że nigdy nie zapomniał o tym skąd pochodzi, a scena Massachussetts zawsze pozostała dla niego domem. Nowy krążek zatytułowany "The Boston Project" nie tylko w tytule daje temu pełny wyraz. W siedemnastu kawałkach pojawia się łącznie trzydziestu czterech asystów pochodzących głównie z Bostonu, których talent Slaine chciał ukazać Światu. Czy w tym wszystkim nie zagubił się sam gardłowy, twardy i pełen brudu styl gospodarza? Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji.

Tagi:
dodano: 2013-03-23 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Slaine - 'Evolution of the Kid' Official Music Video

Dlaczego: "Boston Project" ukaże się już 16 kwietnia, a dziś możemy zaprezentować wam teledysk promujący nową solówkę Slaine'a. Członek La Coka Nostra jak zwykle zaserwował nam bardzo sugestywne video które miesza archiwalne ujęcia z drastycznymi scenami, obrazem kontrolnym i innymi elementami składającymi się na klimat obozu LCK. Krótko, ale mocno i treściwie. W rozwinięciu znajdziecie pełną tracklistę albumu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-25 16:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 7)

Członek La Coka Nostry już niebawem wyda swoją kolejną płytę. Krążek zatytułowany "The Boston Project" będzie miał premierę 19 marca 2013. Poniżej umieszczamy krótki teaser, oraz tracklistę wydawnictwa.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-13 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Kimkolwiek jesteś mając tak obsadzony numer, masz wysokie prawdopodobieństwo, że ktoś go sprawdzi. Słusznie, bo "Livewires" to mroczny bit nieco kojarzący się ze starymi surowiznami Mobb Deep'ów na którym wersy rzucają nie tylko znakomici reprezentanci Bostonu (i okolic). Z jednej strony Term i Reks z Ea$y Money, którzy gwarantują, że poziom nie będzie słaby, a na dokładkę jeszcze zbierający się do premiery nowego materiału członek La Coka Nostra - Slaine. W rozwinięciu znajdziecie nie tylko numer Progressa, ale również zapowiedź nowego projektu Slaine'a.

Strony