Ea$y Money

Ea$y Money

dodano: 2016-10-16 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W zeszłym miesiącu światło dzienne ujrzał długo zapowiadany, dwupłytowy album dobrze znanego polskim fanom REKSa "The Greatest X". Na dziewiątym w karierze rapera z Lawrence w Massachussetts krążku gościnnie wsparli go m.in. R.A. The Rugged Man czy wymienieni powyżej weterani niezależnej sceny z Los Angeles, Filadelfii i Detroit.

Bity podrzucili natomiast m.in. Black Milk, Apollo Brown Large Professor czy Statik Selektah. Sprawdzajcie znakomicie obsadzony singiel w rozwinięciu i czekajcie na nasz videowywiad z REKSem - już w przyszłym miesiącu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-28 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Statik Selektah od końcówki zeszłej dekady jest jednym z najważniejszych producentów wschodniego wybrzeża. Pochlebnie wyrażają się o nim praktycznie wszyscy, a współpracujący z nim MC's to zarówno gwiazdy wielkiego formatu jak i goście, którzy korzystają z okazji, żeby się pokazać. Zatytułowany przewrotnie "Extended Play" to już piąty producencki album pochodzącego z Bostonu DJ'a, tym razem pojawiają się na nim m.in. Raekwon, Flatbush Zombies, Talib Kweli, Mac Miller, Sean Price, Action Bronson czy Pro Era i Joey Bada$$ solowo.

Ledwie trzy lata dostaliśmy bardzo udany "100 Proof: The Hangover", ale od tamtego czasu muzyka Statika zdążyła wielu spowszednieć, żeby nie powiedzieć, że się znudzić. Przy takim ogromie muzyki można gdzieś zgubić jej świeżość. Przypomnijmy, że od "Hangovera" światło dzienne ujrzały płyty w ramach 1982 z Termem oraz we współpracy z Freewayem, Slainem, Freddie Foxxxem, Freddie Gibbsem, Action Bronsonem, Strong Arm Steady i Reksem. W większości są to pełne albumy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-13 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Kimkolwiek jesteś mając tak obsadzony numer, masz wysokie prawdopodobieństwo, że ktoś go sprawdzi. Słusznie, bo "Livewires" to mroczny bit nieco kojarzący się ze starymi surowiznami Mobb Deep'ów na którym wersy rzucają nie tylko znakomici reprezentanci Bostonu (i okolic). Z jednej strony Term i Reks z Ea$y Money, którzy gwarantują, że poziom nie będzie słaby, a na dokładkę jeszcze zbierający się do premiery nowego materiału członek La Coka Nostra - Slaine. W rozwinięciu znajdziecie nie tylko numer Progressa, ale również zapowiedź nowego projektu Slaine'a.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-01 16:30 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 4)
Drugi DJ ekipy ShowOff, pozostający zawsze w cieniu Statika, miesiąc temu doczekał się własnego LP. Wydane dzięki ST i Brick Records "Substance Abuse" nie mogło liczyć na taką promocję i fejm jak płyty z pod szyldu ShowOff, więc przeszło trochę bez echa. A szkoda, bo pełno tam przekozackich kawałków, co widać po samej trackliście oraz po najnowszym teledysku.