Wais P

Wais P

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-28 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Statik Selektah od końcówki zeszłej dekady jest jednym z najważniejszych producentów wschodniego wybrzeża. Pochlebnie wyrażają się o nim praktycznie wszyscy, a współpracujący z nim MC's to zarówno gwiazdy wielkiego formatu jak i goście, którzy korzystają z okazji, żeby się pokazać. Zatytułowany przewrotnie "Extended Play" to już piąty producencki album pochodzącego z Bostonu DJ'a, tym razem pojawiają się na nim m.in. Raekwon, Flatbush Zombies, Talib Kweli, Mac Miller, Sean Price, Action Bronson czy Pro Era i Joey Bada$$ solowo.

Ledwie trzy lata dostaliśmy bardzo udany "100 Proof: The Hangover", ale od tamtego czasu muzyka Statika zdążyła wielu spowszednieć, żeby nie powiedzieć, że się znudzić. Przy takim ogromie muzyki można gdzieś zgubić jej świeżość. Przypomnijmy, że od "Hangovera" światło dzienne ujrzały płyty w ramach 1982 z Termem oraz we współpracy z Freewayem, Slainem, Freddie Foxxxem, Freddie Gibbsem, Action Bronsonem, Strong Arm Steady i Reksem. W większości są to pełne albumy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Już 5 kwietnia ukaże się siódma część znanej polskim fanom Terma serii "Hood Politics" (host - DJ DeadEye). Tym razem okładka jest oczywistym follow-upem do Big Daddy Kane'a, a na trackliście znajdziemy m.in. taki numer. Gościnnie uważany za jednego z najlepszych lirycznie raperów WestCoastu - Ras Kass, stary znajomy Wais P, a na bicie niezawodny i nierozłączny z Termem Statik Selektah. Kawałek nie jest typem bangera, to spokojny numer pozwalający pokazać się raperom z trochę innej strony. Jak wam się podoba?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-11 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


Singiel promujący mixtape Waisa P, zatytułowany "It's In The Game". Mocny, przewózkowy, nowojorski styl i niezastąpiony DJ Premier na bicie.