Wais P

Wais P

dodano: 2023-12-17 19:40 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy niedzielę, czas więc na podsumowanie najważniejszych premier tygodnia. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2023-12-17 18:56 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Team Demo i Waisa P.

Tracklista:

01. Quest Love Bounce feat. Skyzoo & Planet Asia
02. Extras in the Pot feat. Rome Streetz
03. 5 Percent Tint feat. Hus KingPin & Che Noir
04. Camera Flash feat. Illa Ghee & Method Man
05. Creep feat. MC Eiht & Montage One
06. Odee feat. Termanology
07. Poli with the Plug feat. Vado & Kingpen Slim
08. Do You Believe feat. Sauce Money
09. What You Don't See feat. Lil Fame & Nems
10. Hallelujah feat. The Bad Seed, Planet Asia & Ras Kass

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-28 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Statik Selektah od końcówki zeszłej dekady jest jednym z najważniejszych producentów wschodniego wybrzeża. Pochlebnie wyrażają się o nim praktycznie wszyscy, a współpracujący z nim MC's to zarówno gwiazdy wielkiego formatu jak i goście, którzy korzystają z okazji, żeby się pokazać. Zatytułowany przewrotnie "Extended Play" to już piąty producencki album pochodzącego z Bostonu DJ'a, tym razem pojawiają się na nim m.in. Raekwon, Flatbush Zombies, Talib Kweli, Mac Miller, Sean Price, Action Bronson czy Pro Era i Joey Bada$$ solowo.

Ledwie trzy lata dostaliśmy bardzo udany "100 Proof: The Hangover", ale od tamtego czasu muzyka Statika zdążyła wielu spowszednieć, żeby nie powiedzieć, że się znudzić. Przy takim ogromie muzyki można gdzieś zgubić jej świeżość. Przypomnijmy, że od "Hangovera" światło dzienne ujrzały płyty w ramach 1982 z Termem oraz we współpracy z Freewayem, Slainem, Freddie Foxxxem, Freddie Gibbsem, Action Bronsonem, Strong Arm Steady i Reksem. W większości są to pełne albumy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Już 5 kwietnia ukaże się siódma część znanej polskim fanom Terma serii "Hood Politics" (host - DJ DeadEye). Tym razem okładka jest oczywistym follow-upem do Big Daddy Kane'a, a na trackliście znajdziemy m.in. taki numer. Gościnnie uważany za jednego z najlepszych lirycznie raperów WestCoastu - Ras Kass, stary znajomy Wais P, a na bicie niezawodny i nierozłączny z Termem Statik Selektah. Kawałek nie jest typem bangera, to spokojny numer pozwalający pokazać się raperom z trochę innej strony. Jak wam się podoba?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-11 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


Singiel promujący mixtape Waisa P, zatytułowany "It's In The Game". Mocny, przewózkowy, nowojorski styl i niezastąpiony DJ Premier na bicie.