Phoniks

Phoniks

dodano: 2019-09-09 13:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Niecałe dwa tygodnie temu mieliśmy okazję zobaczyć ekipę w składzie Awon, Anti-Lilly i Phoniks na żywo na bocznej scenie Hip Hop Kempu i był to świetne 45 minut pełne jazzującego rapu i pozytywnych wibracji. Reprezentujący Houston Anti-Lilly i znany z zamiłowania do brzmienia lat 90. producent Phoniks promowali na Kempie swój trzeci wspólny album, wydane w lipcu "That's The World".

Jeśli lubicie spokojny, szczery i inspirowany złotą erą oraz zakurzonymi jazzowymi samplami rap to koniecznie sięgajcie po to wydawnictwo - dostępne do odsłuchu, ściągnięcia za darmo lub zakupu na CD/winylu.

kategorie:
dodano: 2019-08-27 17:39 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący Houston Anti-Lilly i znany z zamiłowania do brzmienia lat 90. producent Phoniks wracają ze swoim trzecim wspólnym albumem. "That's The World" to spokojny, szczery i inspirowany złotą erą oraz zakurzonymi jazzowymi samplami rap.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-11 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Współpracujący już ze sobą w przeszłości MC rodem z Bay Area Raashan Ahmad oraz producent Phoniks z Portland właśnie wypuścili wspólną EPkę. Siedmiokawałkowa podróż w świat jazzowych klawiszy, przefiltrowanych linii basu oraz brzmiących jak żywe perkusji powinna przypaść do gustu fanom obu muzyków oraz zwolennikom ciepłego, pozytywnego grania w stylu De La Soul czy A Tribe Called Quest. Gościnnie Raashana na mikrofonie wsparł m.in. oryginalny członek The Pharcyde, Slimkid3.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-11 13:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Styczeń to gorący czas wielu podsumowań minionego roku. Pochodzący z Portland, undergroundowy producent Phoniks przygotował miks tego co w zeszłym roku pojawiło się dobrego poza mainstreamem. 

W przygotowanym przez niego miksie znajdziemy 13 numerów, na które składa się wiele szerzej nieznanych ksywek i ekip. Mamy tu na przykład Timeless Truth, Jazz Spastiks & Apani B. Fly czy Hex One & 5th Element. Obok nich nieco bardziej rozpoznawalni Diamond D, Dynasty zremiksowana przez Figuba Brazlevica czy numer "Alarm Clock" z zeszłorocznej płyty od Statik Selektah. Całość trzyma się w klimacie "złotej ery" rapu. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-29 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nieve - Propeller Plane (Prod. by Phoniks)

Jazzujący, chilloutowy hip-hop to coś, co chyba nigdy mi się nie znudzi, zwłaszcza, jeśli zrobione jest tak porządnie jak najnowszy singiel Nieve'a "Propeller Plane". Kalifornijski MC wspólnie z producentem Phoniksem stworzyli bardzo przyjemny track, pozwalający na zwolnienie na chwilę tempa i zrelaksowanie się. Enjoy. Więcej muzyki od Nieve'a znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Tagi: